Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası

Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası

Huawei müşteri hizmetleri numarası Huawei marka telefon ya da diğer ürünler kullanan müşteriler tarafından merak edilmektedir. Huawei müşteri hizmetleri genellikle telefonunuzda ya da akıllı saatinizde bir problem yaşadığınızda aranmaktadır.

Telefonunuzun bakım ve onarım işlemleri için Huawei müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz fakat Huawei yetkili servis konusunda Türkiye’deki hizmetlerini KvK firmasına vermiştir. Bu nedenle hem Huawei hem de Kvk müşteri hizmetlerinin numarası bilinmesinde fayda vardır.

Günümüzde en popüler telefon markalarından biri olan ve satış sonrası hizmetler sonrasında öncü markalardan da biri olan Huawei, müşterilerine kaliteli ve güven veren bir hizmeti KvK garantisi ile sunmaktadır. Yazımızda Huawei müşteri hizmetleri ve KvK hakkında bilinmesi gereken tüm detayları bulabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Huawei müşteri hizmetleri numarası Huawei marka telefon ve akıllı saat sahipleri için detaylı olarak açıklanması gereken bir konudur çünkü Huawei müşteri hizmetlerinde sadece bilgi ve destek almak amacı ile ulaşabilirsiniz.

444 79 88 Huawei’nin kurumsal müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Bu numaradan sadece destek ve bilgi işlemleriniz için faydalanabilirsiniz. Örneğin; telefonunuz herhangi bir ildeki yetkili servise gittiğinde bu numarayı ararsanız, bilgi alamazsanız. Bu numaradan sadece Huawei marka telefonunuz ile ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz. Yetkili servisler için aranması gereken numaralar başkadır.

444 79 88 numarası Huawei kurumsal işleri ve marka adına sahip olma zorunluluğu olan bir numaradır ve telefon işlemleri için aranmaması gerekir. Huawei, Türkiye kapsamında garanti hizmeti verdiği KvK ve Teleservice hizmetleri aranmalıdır. Bu konu hakkındaki en doğru bilgilendirme bu şekildedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Huawei Müşteri Hizmetleri Servisi Çalışma Saatleri

Huawei müşteri hizmetleri çalışma saatleri Huawei müşterilerine kaliteli bir hizmet sunma adına düzenlenmiştir fakat bilinmesi gereken nokta müşteri hizmetlerinin kurumsal olarak çalıştığıdır. Bozulma ve garanti işlemleri için Türkiye yetkilisi olan KvK’ya ulaşmak gereklidir.

Huawei müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri sadece hafta içidir. Hafta sonu, Huawei müşteri hizmetleri destek vermemektedir. Bahsedildiği gibi kurumsal olarak iletişim numarasıdır. Huawei müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri; hafta içi her gün 09.00- 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Huawei ve KvK Arasında Sunulan Müşteri Hizmetleri Servisi

KvK müşteri hizmetleri Huawei marka ürünleriniz için iletişime geçmeniz gereken temel kurumdur. Huawei müşteri hizmetleri üst başlıklarda da anlatıldığı gibi bilgi ve destek kapsamında hizmet verir.

Huawei markası Türkiye içindeki tüm bakım ve onarım hizmetlerini KvK’ya vermiştir. Mobil ve teknolojik ürünlerin satışını yapan firma 2005 yılından itibaren de tenkis servis hizmeti vermektedir. Huawei marka telefonların bakımı ve onarımı bir satış sonra hizmet olduğu için bu tip durumlarda KvK’ya başvuru yapılmalıdır.

Huawei adına bu yetkileri alan firma olan KvK, Türkiye’de 13 adet teknik servis merkezi ile hizmet vermektedir. Ülkemizde satış yapan bütün teknoloji firmalarının teknik servis hizmetini yapmaktadır. Bu nedenle KvK müşteri hizmetlerini açıklamak yazımızın devamında daha doğru bir bilgi aktarımı için önemlidir. Huawei de KvK kapsamında yer alan firmalardan biridir.

Tüketicilerin garanti ve arıza durumlarında Huawei müşteri hizmetlerine yerine Kvk müşteri hizmetlerini aramaları gerekmektedir.

KvK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KvK müşteri hizmetleri numarası Huawei marka telefonlarınız için gereken tüm işlemler için aramanız gereken numaradır. Huawei müşteri hizmetlerinin kurumsal alanda hareket ederken onun adına bu yetkiyi tamamen KvK firması almıştır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göç İdaresi Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

444 79 88 telefon numarası Kvk’nın teknik servis iletişim numarasıdır. Telefonunuzun teknik servis durumları ile ilgili bu numarayı arayabilirsiniz. Huawei kurumsal web sayfasına girip site içinde arama yapıldığında da sizleri bu numaraya yönlendirmektedir.

444 79 88 aynı zamanda çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasıdır. Huawei markalı telefonunuzda yaşadığınız tüm arızalar ve bilgi edinme hakkı gereği bilgi almak istediğinizde de bu numarayı aramanız gereklidir. Müşteri hizmetleri hafta içi her gün 09.00- 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

444 79 88 numarasını arayarak Huawei marka ürünleriniz hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Huawei İstanbul Yetkili Servis Numaraları

Huawei yetkili servis numarası için Huawei kurumsal sayfasına girildiğinde yönlendirdiği yer olan KvK sayfasından alınmıştır. KvK yetkili servisleri, Huawei adına yetkili servis hizmeti vermektedir. İstanbul’da Bakırköy ve Kartal olmak üzere 2 tane yetkili servis bulunmaktadır. Avrupa ve Asya Yakasına birer tane yetkili servis sunulmuştur. Huawei yetkili servis numaraları:

  • Kartal yetkili servis numarası 0216 452 84 50,
  • Bakırköy yetkili servis numarası 0212 660 59 59 olarak siteden açıklanmıştır.

İstanbul’da Huawei marka telefon satışı yapan bütün mağazalara gidildiğinde telefonunuz gideceği adres, yukarıda belirtilen yetkili servislerdir.

Avea müşteri hizmetleri numarasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Huawei Türkiye Yetkili Servis Numaraları

Huawei Türkiye yetkili servis numaraları Huawei Türkiye’nin kurumsal web sitesinden alınan bilgiler ile güncellenmiştir. Huawei müşteri hizmetleri arandığında eğer İstanbul’da yaşamıyorsanız bu numaraları aramanız istenecektir.

  • Ankara yetkili servisi için 0312 430 43 43,
  • Adana yetkili servisi için 0 322 457 47 71,
  • Trabzon yetkili servisi için 0462 321 03 21,
  • Antalya yetkili servisi için 0242 243 28 28 ve
  • İzmir yetkili servisi için 0232 489 59 59 numaraları aranmalıdır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Opet Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu iller dışında başka bir ilde yaşarsanız telefonunuz en yakın ildeki adrese gönderilecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler