İdefix Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İdefix Müşteri Hizmetleri Numarası

İdefix Müşteri Hizmetleri Numarası

İdefix müşteri hizmetleri numarası İdefix internet sitesi üzerinden yapılan tüm alışverişler yaşanılan sıkıntılar ya da bilgi alma süreci için kullanılması gereken bir numaradır. İdefix müşteri hizmetleri müşterilerine daha kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için çalışmaktadır.

Türkiye’nin en büyük online kitap satış platformlarında biri olan İdefix sadece kitap değil kırtasiye ve DVD ihtiyaçlarınız için de hizmet vermektedir. DVD kapsamında oyun, film ve dizi için tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İdefix alıcılarına çok satan ve en çok tercih edilen ürünlere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Sitede ayrıca film DVD’leri, fotoğraf makinesi, e kitap okumak için tabletler, puzzle severler için puzzlelar, oyun tutkunları için en gözde oyunlar bulunuyor. Müzik DVD’leri de satan İdefix, müzik dinlemek için, müzik çalmak için elektronik aletler de sunuyor. Bebekler için müzik arıyorsanız burada bulabilirsiniz. Kırtasiye ve ofis malzemeleri de satan İdefix tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

Avast müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

İdefix müşteri hizmetleri telefon numarası siparişlerinizde yaşadığınız bütün problemler için ulaşabileceğiniz bir numaradır. Müşteri hizmetleri genellikle yanlış gelen siparişler ve kargoda yaşanan problemler için aranmaktadır.

0850 266 06 06, İdefix’in kurumsal telefon numarasıdır. Bu telefon numarasından kitap ya da diğer ürünler kapsamında yaşanılan bütün problem için iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Arama süresi tamamlandığında İdefix tarafından sizden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Denizbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

İdefix Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

İdefix müşteri hizmetleri çalışma saatleri tüketicilere kalite ve güvenilir hizmeti vermek için geliştirilmiştir. 0850 266 06 06 numarası arandığında sıra ve süre beklemeden direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçersiniz. Bu hizmet, İdefix kurumsal politikası gereği sizler için düzenlenmiştir.

İdefix çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu için değişiklik göstermez. Pazartesiden Pazar gününe kadar 09.00- 21.00 saatleri arasında İdefix müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 21.00 saatinden sonra yapılacak olan aramalara İdefix tarafından cevap verilmemektedir. Müşteri hizmetleri, bu saatler arasında yapılan aramalarda yaşadığınız problemleri sorunsuz olarak çözmektedir. Bu nedenle müşteri hizmetlerini rahatlıkla arayabilirsiniz.

İdefix Müşteri Hizmetleri İletişim Linki Nedir?

İdegix müşteri hizmetleri iletişim linki üst başlıkta belirtilen saatlerde müşteri hizmetlerine ulaşamadığınız ya da saat 21.00’den sonra kafanıza takılan bir soru için randevu linkidir. İdefix müşteri hizmetleri doldurduğunuz linki gördüğü an tarafınıza dönüş yapmaktadır. İdefix iletişim linki için doldurulması gereken bilgiler:

  • Güncel olarak kullanılan e-posta adresi,
  • Ad ve soyad,
  • Konu başlığı ( Bu başlıktaki linke tıklayarak size en uygun seçeneği seçip devam etmeniz gerekmektedir ),
  • Yorum ( Bu başlıkta siparişiniz ya da site hakkındaki istek ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.)

Bu link doldurulduktan sonra müşteri hizmetleri size mail ya da telefon üzerinden mutlaka iletişime geçecektir. İdefix’in kurumsal politikası gereği bu hizmette size cevap verilmesi zorunludur. Müşteri hizmetleri servisinden sonra İdefix’e ulaşmanın en kolay yolu iletişim linkidir. İletişim linki sayesinde günün her saati İdefix ile iletişime geçebilirsiniz fakat yukarı da belirtildiği gibi İdefix mesai saatleri içinde size geri dönüş yapılacaktır. Bu nedenle sadece 1 kez iletişim linki doldurulması yeterli olacaktır.

İdefix Müşteri Hizmetlerine Mail Yolu ile Ulaşma

İdefix müşteri hizmetleri mail adresi aktif olarak müşterilere hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri arandığında yoğunluk ile karşı karşıya kalınabilir. Bu nedenle müşteri hizmetlerine ulaşmanın diğer bir yolu da mail atmaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kelebek Mobilya Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

[email protected] üzerinden İdefix’e mail attığınızda müşteri temsilcisinden anında cevap alabilirsiniz. Mail uzantısı fark etmeksizin tüm mail adreslerinden İdefix’e mail atabilirsiniz. Mail uzantısı fark etmeksizin derken anlatılmak istenen durum; şahsi ya da kurumsal mail adresinden mail atabilme anlamı taşımaktadır.

Günümüz kurumsal dünyasında tüketiciler artık telefon ile aramak yerine mail ile ulaşmayı tercih etmektedir. Bu durumun farkında olan İdefix’te kayıtsız kalmayıp geniş bir mail cevap ekibi kurmuştur.

Avon müşteri hizmetlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Kargo Takibi ile İlgili Sorular

İdefix müşteri hizmetleri kargo takibi kitap ya da kırtasiye siparişi veren tüketiciler tarafından en çok sorulan sorudur. Kargo takibi sürecinde siteden size mail ve kargo takip linki gönderilmektedir fakat bu linki silmeniz ya da kaybetmeniz durumunda müşteri hizmetlerine ulaşılmalıdır.

Müşteri hizmetlerine ulaşıldığında sizden bazı bilgilerin teyit edilmesi istenmektedir. T.C kimlik numarası ve kredi kartı bilgileriniz onaylandıktan sonra işleme başlanmaktadır. Müşteri hizmetleri size kargo takip linkini tekrar göndermektedir.  Talebiniz dahilinde isterseniz sitede kayıtlı olan telefon numaranıza SMS ile de kargo takip linki gönderilmektedir.

Müşteri Hizmetleri Sipariş İptali ile İlgili Sorular

İdefix müşteri hizmetleri sipariş iptali işlemi İdefix müşteri hizmetleri tarafından yapılabilir. İdefix müşteri hizmetleri üzerinden sipariş iptali yapmak istediğinizde ilk olarak müşteri hizmetleri aranmalıdır.

Müşteri hizmetleri tarafından sipariş detayları ve sizim kimlik işlemleriniz doğrulandıktan sonra sipariş iptali işlemi gerçekleşmektedir. Siparişinizin tutarı ne olursa olsun İdefix sipariş iptali hizmeti sunmaktadır.

Sipariş iptali yapıldıktan sonra sipariş tutarınız tabi ki İdefix tarafından iade edilmektedir. İşlemler tamamlandıktan sonraki en geç 7 gün içinde iade tutarı, işlem yaptığınız banka ya da kredi kartına yatmaktadır.

İdefix hakkında daha detaylı bilgi almak için İdefix müşteri hizmetlerini 0850 266 06 06 numarasından arayabilir ya da İdefix web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ING Bank Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler