İDO Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İDO Müşteri Hizmetleri Numarası

İDO Müşteri Hizmetleri Numarası

İDO müşteri hizmetleri numarası İDO ile ilgili yaşadığınız tüm problemler ve bilet alımları için 1987 yılından bu yana hizmet vermektedir. İDO müşteri hizmetleri günümüz koşullarını ayak uydurarak kaliteli ve güvenli bir destek sağlamaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımı rahatlatma projelerinden biri olan İDO, 1987 yılında deniz taşımacılığı hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. 103 gemi ve 88 iskele ile dünyanın sayılı araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketlerinden biridir ve günden güne hem filosunu hem de hizmet kalitesini geliştirmektedir.

İDO çağrı servisi hizmetleri sizlere daha kaliteli destek sunmak için 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatindeki sorularınız ya da karşılaştığınız problemlerde İDO’yu arayabilirsiniz. Yazımızın devamında İDO hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Anadolu Jet müşteri hizmetleri yazımıza da bakabilirsiniz.

İDO Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası Kaçtır?

İDO müşteri hizmetleri telefon numarası İDO kapsamında seyahat eden müşterilerin karşılaştıkları problemlerde hemen merkeze ulaşmaları için oldukça önemlidir. Çağrı merkezi, günün her saatinde hizmet verdiği için saat fark etmeksizin İDO’ya ulaşabilirsiniz.

0850 222 44 36 İDO’nun kurumsal müşteri hizmetlerin telefon numarasıdır. Bu numaradan; bilet sorgulama, kayıp eşyalar hakkında bilgilendirme, bilet iptali, iptal olan seferler gibi merak edilen tüm uygulamaları bulabilirsiniz.

İstanbul’dan başka bir şehre deniz yolu ile ulaşım yaparken özellikle kış aylarında bazı seferler iptal olmaktadır. Bunun nedeni hava koşullarının elverişsiz olmasıdır. Böyle bir durumda İDO’yu 0850 222 44 36 telefon numarasından arayıp detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anadolujet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İDO Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

İDO müşteri hizmetleri direkt bağlanma İDO müşterileri tarafından en çok soruların başında gelmektedir. İDO müşteri hizmetleri dahil bütün kurumların müşteri hizmetleri genellikle bir problem durumu olduğu zaman aranmaktadır. Müşteriler de bu tip durumlarda acil ve hızlı çözümler beklemektedir.

İDO müşteri hizmetlerinin telefon numarası olan 0850 222 44 36’yı aradığınızda operatörden gelen yönlendirmeye göre işlem yapılması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinde yapılan işlemler için kullanılması gereken numaralar:

  • İDO bilet işlemleri için 1,
  • Bilet iptal ve değişikliği için 2,
  • İDOMİRAL ya da HEPİDO için 3,
  • Şikayet ve öneriler için 4 tuşlanmalıdır.

Yapmak istediğiniz işleme göre yukarıda belirtilen numaralardan herhangi birini tuşlayabilirsiniz.

İDO Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

İDO müşteri hizmetleri mail adresi çağrı merkezinin yoğun olduğu durumlarda kullanılabilecek alternatif bir yöntemdir. Bilindiği gibi hava muhalefeti ya da olumsuz diğer durumlarda İDO müşteri hizmetleri yoğun olarak hizmet vermektedir ve hatlarda yoğunluk olmaktadır.

Bu yoğunluk durumunda hızlı cevap almanın en kolay yolu İDO’ya mail atmaktır. Kurumsal İDO mail adresi olan [email protected] adresine mail attığınızda mail durumuna göre size dönüş yapılır. Örneğin; şikayet ve öneriler için mail yolu ile iletişime geçilebilirken, bilet iptali veya değişiklik için İDO’ya mail attığınızda müşteri hizmetleri tarafından ya size işlem linki gönderilir ya da müşteri hizmetleri tarafından telefon ile aranırsınız.

İDO Sea and Miles Hizmeti Nedir?

İDO Sea and Miles İDO seyahatleriniz boyunca biriken mil puanları ile avantajlı teklifler sunan bir hizmettir. Sea and Miles, İDO müşterilerine dijital olarak çözümler ve fırsatlar sunan bir sadakat programıdır.

Sadece İDO bünyesinde seyahat eden müşterilerin kullanabileceği bir kart olan Sea and Miles hizmeti için cep telefonu numarası yeterlidir. 0850 222 44 36 aranıp kart başvurusu yapıldığında kart, müşteri temsilcisi tarafından doğrulanan adresinize gelmektedir. İDO kurumsal web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup, müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğinizde en geç 5 iş günü içerisinde Sea and Miles sahibi olabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Onur Air Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayrıca Anadolu Hayat müşteri hizmetleri numarasını öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Bileti İptali veya Ek Seferler İçin Bilgi Alma

İDO müşteri hizmetleri bilet iptal işlemlerinin tamamı İDO müşteri hizmetleri üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Hayatın olağan akışında sıkça karşılaşılan bir durum olan yolculuk iptali, İDO müşterilerinin de karşılaştığı bir durumdur.

0850 222 44 36 numarasını arayıp, operatörün işlem sırasını bitirmesi beklenmelidir. İşlem sırası bittikten sonra ‘’ 2 ‘’ tuşuna basılmadır. Bu hattaki müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşüp bilet iptali ya da değişikliği işlemini kolayca yapabilirsiniz. İşlem yapabilmek için müşteri hizmetleri tarafından sorulacak sorulara doğru cevap verilmesi önemlidir.

Özellikle bayram öncesi ve sonrası İstanbul’dan diğer şehirlere yoğun bir trafik olmaktadır. İDO da bunun farkında olarak bayram zamanları sefer sayısını arttırmaktadır. Seyahat edecek müşteriler 0850 222 44 36 numarasını arayarak ‘’1 ‘’ tuşuna bastıktan sonra ulaştıkları müşteri temsilcisine ek seferler ile ilgili bütün soruları sorabilir.

İDO Müşteri Hizmetlerini Kayıp Eşya Durumunda Arama

İDO müşteri hizmetleri kayıp eşya İDO’nun sıkça karşılaştığı durumlardan biridir. 0850 222 44 36 numarasından İDO müşteri hizmetleri arandığında operatörden ‘’ 4 ‘’ tuşuna basılmalıdır.

4 numarası sizi direkt olarak müşteri hizmetlerinin şikayet ve öneriler kısmına bağlamaktadır. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra seyahat bilgileriniz ve şahsi bilgileriniz doğrulandıktan sonra işleme başlanır. İşlem kapsamında bilgileriniz alındıktan sonra seyahat edilen ulaşım aracına ulaşılarak kayıp eşyanız hakkında bilgi alınmaktadır.

Kayıp eşyalarınız İDO kapsamında bulunduktan sonra ister İDO iskelelerini isterseniz de kayıp eşyanız bulunduğu ulaşım aracına giderek eşyanıza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kayıp eşya durumu, İDO’nun en çok karşılaştığı sorunlardan biri olduğu için hızlı ve kaliteli bir hizmet vermektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler