İGDAŞ Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İGDAŞ Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  İGDAŞ Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  İGDAŞ açılış saati sabah 08:15 olup akşam 16:45’e kadar mesai devam eder. Cumartesi günleri İGDAŞ’ın bazı şubeleri hizmet verirken bazıları kapalıdır. Pazar günleri ise bütün şubeler kapalıdır. İGDAŞ açılımı İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret AŞ.’dir. Kurumun ortaklık yapısına bakıldığı zaman en büyük ortak yüzde 94 hisse ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’dır. İETT Genel Müdürlüğü’nün ise yüzde 5 hissesi bulunuyor. Hamidiye Kaynak Suları, İstanbul İmar İnşaat, İstanbul Ulaşım Haberleşme’nin şirkette payları bulunmaktadır. Kurumun kuruluşu 25 Aralık 1986 tarihinde tamamlanmıştır. İstanbul doğalgazının alt yapısı, dağıtımı ve işletiminin sağlanması amacı ile kurulmuştur. İGDAŞ bünyesinde çalışan insanların yüzde 10’u ilk öğretim mezunu, yüzde 48’i lise mezunu ve yüzde 42’si üniversite mezunudur. 2013 yılında toplanan verilere göre kurumda çalışan kişi sayısı 6 bine yakındır.

  İGDAŞ Görevleri Nelerdir?

  İGDAŞ görevleri incelendiği zaman güvenli alt yapı, temiz bir çevre ve en uygun ileri teknoloji ile müşteri memnuniyetini sağlayıp doğalgaz sunmak olduğunu görürüz. Sürekli ve ekonomik bir biçimde doğalgazın topluma sunulmasını sağlayan firma,1986 senesinden beri hizmet vermektedir. Şehir hayatının en zor parçası olan kirlilik azalması adına doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması şarttır. Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması ile birlikte İstanbul, havası en temiz olan metropoller arasında yer almayı başarmıştır. Doğalgaz sektörü için eğitim ve ileri teknoloji olmazsa olmazdır. Belediye bu yüksek standartları yakalamak için gerekli bilgi ve teknik donanım alt yapısını geliştirmiştir. Bu sayede uluslar arası standartların yakalanması mümkün olmuştur.

  Halkbank çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Kalite Belgeli Hizmet

  Kalite belgesi ile hizmet veren İGDAŞ dünyanın sayılı doğalgaz şebekesine sahip olan firmaları arasında yer alır. Dünya standartlarında hizmet vermeyi yakalayan İGDAŞ çok sayıda kalite belgesine sahiptir. Kurumsal varlık yöntemi sistemi doğalgaz işletim sistemine entegre edilmiştir. Bu sayede değişen ihtiyaçların karşılanması mümkün olmuştur. En yüksek teknolojiye sahip olan kurum bu sayede ileri düzeyde başarılar elde etmiştir. Donanımlı ekipmanlara sahip olan kurum 7 gün 24 saat denetim altında tutularak güvenli hizmet ermektedir. İstanbullulara hizmet ekonomik, konforlu, güvenli ve çevreci verilir.

  İstanbul’un Bütün İlçelerine Doğalgaz Ulaştı

  İstanbul ilçelerinde doğalgaz olması için çalışan İGDAŞ 2016 senesinin Ağustos ayında hizmet alanına Çatalca’yı da eklemiştir. Silivri’den Şile’ye, Tuzla’dan Adalara kadar İstanbul’un bütün ilçelerinde doğalgaz bulunmaktadır. Diğer şirketler ile kıyaslama yapıldığı zaman İGDAŞ, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 28. Sırada yer almaktadır. Verilen üstün hizmet sayesinde İGDAŞ, çeşitli ödüller almaya layık görülmüştür. Mükemmellikte süreklilik ödülü, KSS sürdürülebilirlik ödülü ve Altın Pusula Ödülü alınan ödüllerin başında yer alır. 50’ye yakın ödül ile kurumun başarısı taçlandırılmıştır. Yürütülen projeler ile birlikte, daha fazla ödül alınması ön görülmektedir.

  6 Milyonun Üzerinde Doğalgaz Abonesi

  Doğalgaz abonesi sayısı 6 milyondan fazladır. Doğalgazın hızlı bir şekilde yaygınlaşmasını sağlayan kurum, teşvik kampanyaları sayesinde çok sayıda insanın doğalgaz abonesi olmasını sağlamıştır. Tam donanımlı araçlar ile hzimet verilmektedir. Binden fazla teknik personel, en son teknolojik ekipmanlar, 3 bölge müdürlüğü ve veri toplama sistemi ile hizmet sunulmaktadır. İstanbullular İGDAŞ’a bağlı bankalar ve ödeme merkezleri, hizmet binaları, vezneler aracılığı ile de hizmet alabilmektedir. İGDAŞ verdiği hizmetleri İstanbulluların ihtiyaçlarına göre her geçen gün geliştirmekte ve iyileştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olan firma, İstanbulluların her türlü ihtiyacını senelerden beri karşılamaktadır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler