İgdaş Müşteri Hizmetleri Numarası ve Verilen Hizmetler
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İgdaş Müşteri Hizmetleri Numarası

İgdaş Müşteri Hizmetleri Numarası

İgdaş müşteri hizmetleri numarası İgdaş kapsamın doğalgaz kullanımı yapan bütün bireysel ve kurumsal müşteriler için önemlidir. İgdaş müşteri hizmetleri kurulduğu tarih olan 1987 yılından beri hizmet vermektedir. 2007 yılından itibaren de telefon üzerinden müşteri hizmetleri desteği vermeye başlamıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan kuruluşlardan biri olan İgdaş, bilinen en temiz fosil yakıt olan doğalgazın dağıtımını ve faturalandırmasını yapmaktadır. İstanbul’da yaşatan doğalgaz tüketiciler karşılaştıkları tüm problemler ya da almak istedikleri tüm bilgiler için İgdaş müşteri hizmetlerini aramalıdır.

İgdaş müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Doğalgaz problemi ile günün her saatinde karşılaşabileceği için müşteri hizmetleri de günün her saati hizmet vermektedir.

Airties müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

İgdaş Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

İgdaş müşteri hizmetleri telefon numarası günün her saatinde doğalgaz konusunda soru sormak ya da acil problem bildirimi yapmak isteyen tüketicilerin hizmetindedir. Özellikle son 10 yılda ülkemizin her tarafında kullanılan ve İstanbul’da yıllardır dağıtımı yapılan doğalgaz için kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ALO 153, İgdaş müşteri hizmetleri kurumsal telefon numarasıdır. Bu numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilir, bilgi almak istediğiniz tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz. Acil durumlar için bu numara değil başka bir numara aranmalıdır.

ALO 153 üzerinden istek, öneri ve şikayetleriniz için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İgdaş çağrı merkezine ya da ilgili diğer bölümlere gelen tüm şikâyetler, verilen hizmetlerin sürekli iyileştirmesi anlayışıyla değerlendirilir. Bu nedenle şikâyetlerin tek bir veri tabanı üzerinde kayıt altına alınması, cevaplanması ve analiz yapılması iyileştirilme süreci açısından büyük önem taşır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sinbo Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları

İgdaş Müşteri Hizmetleri Acil İhbar Hattı Telefon Numarası Kaçtır?

İgdaş müşteri hizmetleri acil ihbar hattı telefon numarası İgdaş müşterileri tarafından aydınlatılması gereken bir konudur. Doğalgaz kullanıcıları acil ihbar numarası ile müşteri hizmetleri telefon numarasını karıştırmaktadır. AL0 153, üst başlıkta da belirtildiği gibi istek ve şikayetler için kullanılan bir numaradır.

ALO 187, İgdaş’ın acil doğalgaz olaylarında hizmet veren numarasıdır. Bu numara da müşteri temsilcisi hizmeti vardır fakat acil bir durum olduğu için hızlı bir şekilde müdahale etmektedir.

ALO 187 müşteri hizmetleri çalışanları, doğalgaz kaçağı gibi sıkıntılar için uzman eğitimi almış personellerdir. AL0 187, sadece acil durumlar için aranmalıdır ve gereksiz olarak meşgul edilmemelidir. ALO 187 müşteri hizmetleri arandığı zaman doğalgaz vakasına göre ambulans ve itfaiye çağırmalarını size bırakmadan acilen yapmaktadır.

İgdaş Müşteri Hizmetleri İstanbul Dışı Aramalar İçin Telefon Numarası Kaçtır?

İgdaş müşteri hizmetleri İstanbul dışı aramalar telefon numarası İstanbul’da ikamet etmeyen fakat bir yakını ya da kendisi için İgdaş’a danışmak isteyen tüketiciler için düzenlenmiştir. İgdaş müşteri hizmetleri Türkiye’nin en kurumsal hizmet veren müşteri hizmetlerinden biridir çünkü abone ve müşteri sayısı milyonları bulmaktadır.

0212 153 00 00 telefon numarasından 7/24 İgdaş müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bir örnekle açıklamak gerekirse; İstanbul’a taşınacak bir kişi, doğalgaz işlemleri için bilgi almak ve başvuru yapmak istiyorsa 0212 153 00 00 telefon numarasını aramalıdır. İstanbul işi aramalar için bu numara hizmet vermemektedir ve sizi en yakın hizmet alınacak numara olan ALO 153 numarasına yönlendirmektedir.

İgdaş Müşteri Hizmetleri Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

İgdaş müşteri hizmetleri fatura sorgulama işlemi müşteri hizmetleri üzerinden de yapılabilir. Kurumsal bir anlayışa sahip olan İgdaş, doğalgaz abonelerinin tüm sorun ve ihtiyaçları için hizmet vermektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ALO 153 numarası arandığında müşteri temsilcisi ile görüşülebileceğini üst başlıklarda anlatmıştık. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra fatura sorgulama talebinizi görevliye ilettiğiniz zaman probleminiz çözülmektedir.

Müşteri hizmetlerinden fatura sorgulama işlemi sırasında, bazı bilgileriniz doğrulanması istenmektedir. Doğalgaz abone numarası, sorgulama yapılması için kesinlikle bilinmelidir. Abone sahibi ya da doğalgaz faturasının kesildiği kişinin adı, soyadı ve bazı kişisel bilgileri de doğrulama yapılması için müşteri hizmetlerince istenmektedir.

ING Bank müşteri hizmetleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İgdaş Müşteri Hizmetleri Sayaç Kontrol Talebi Nasıl Yapılır?

İgdaş müşteri hizmetleri sayaç kontrol talebi müşteri hizmetleri kapsamında kolaylıkla yapılabilir. Sayaç kontrolü talep işlemi, İgdaş müşterilerinin en çok merak ettiği konulardan biridir ve bu konu hakkında doğru bilgilendirme yapılmalıdır.

AL0 153 numarası arandığında ulaşılacak olan müşteri temsilcisine sayaç kontrolü başvuru talebi iletilir. Müşteri hizmetlerinden kesinlikle sayaç kontrolü yapılmamaktadır. Bu numaradan sadece müşteri hizmetleri tarafından sizlerin talebi alınmaktadır.

Abone numarası ve kişisel bilgiler doğrulandıktan sonra süreç başlamaktadır. Talebiniz doğrultusunda bulunduğunuz ilçedeki İgdaş merkezine bilgi gitmektedir. İgdaş merkezi de doğalgaz personellerini fatura adresine göndererek sayacınızı kontrol etmektedir. Sayaçta, İgdaş kaynaklı bir hata tespit edilmesi durumunda sayaç anında değiştirilmektedir.

İgdaş Müşteri Hizmetleri İletişim Başvuru Formu Nedir?

İgdaş müşteri hizmetleri iletişim başvuru formu müşteri hizmetlerine ulaşmanın kolay yollarından biridir. İgdaş müşteri hizmetleri de bütün müşteri hizmetleri gibi yoğun ve aralıksız çalışmaktadır fakat bazı durumlarda müşteri hizmetlerine ulaşılamayabilir.

Böyle bir durumda karşılaşıldığı zaman İgdaş kurumsal web sitesine girerek iletişim formu doldurulabilir. Başvuru formunda yer alan ad, soyad, cep telefonu gibi bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Müşteri hizmetlerinin yoğunluk durumu azaldığı zaman iletişim başvuruna yazılan cep telefonu numarası aranmaktadır.

İletişim başvuru formu, bireysel sorular ya da bilgi edinme için rahatlıkla kullanabilir. Acil durumlar için kesinlikle ALO 187 acil ihbar hattı aranmalıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ASKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler