ING Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

ING Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  ING Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  ING Bank açılış saati saat 9 olup mesai akşam 5’e kadar devam etmektedir. ING Bank 2007 senesinden beri hizmet vermektedir. Banka müşterilerine dünya standartlarında finansal hizmet sunmaktadır. Dünyanın önde gelen finans kuruluşları arasında yer alan ING Grubu Hollanda kökenlidir. Dünyanın farklı kıtalarında 40’tan fazla ülkede 51 binden fazla çalışanı vardır. Banka hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bankanın global stratejisi Think Forward yani ileri düşündür. BU kapsamda banka müşterilerinin bir adım önde olması için hizmet sunmaktadır. Hem özel hem de iş hayatlarında müşterileri bir adım öne çıkaran banka, yeni nesil bankacılığın örneklerinden bir tanesidir. Dijital bankacılık için büyüme odaklı bir strateji ile bulunduğu sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

  Hızlı Finansal Çözümler için ING Bank

  Finansal çözüm için ING Bank tercih edildiği zaman kişilerin hızlı sonuç alması mümkündür. Bankacılık modelini her yerden, her zaman, zahmetsiz ve kolay finansal çözümler sunmak olarak belirlemiştir. Yeni nesil bankacılığın öncülerinden olmayı başarmıştır. Eski köye yeni adet sloganı ile yola çıkmış, müşterilerine çok sayıda ürün ve hizmetler sunmuştur. Yenilikçi hizmetleri ile, mobil satış gücünü, dijital kanallarını, stratejik iş ortaklarını bir adım öne çıkarmak için çalışmaktadır. ING Bank sürdürülebilir ekonomik büyüme için bankacılık yapmaktadır. Bu kapsamda akıllı finansal çözümler düşünülmektedir.

  İKEA çalışma saatleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  KOBİ’lerin Tercihi ING Bank

  KOBİler de bankacılık işlemleri için ING Bank’ı tercih etmektedir. Tasarruf ve yenilikçilik odaklı çalışan banka, faaliyet gösterdiği ülkelerde bir numara olmayı hedefler. Global ağı, bilgi birikimi ve tecrübesi onun başarısına başarı katar. Banka ticari ve kurumsal müşteriler için yatırımlara hem finansal destek sağlamakta hem de yatırımlar için danışmanlık hizmeti vermektedir. Sorumlu bankacılık anlayışı kapsamında toplumsal yatırımların en az bireysel yatırımlar kadar değerli olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle de banka topluma karşı olan sorumluluğunu her zaman yerine getirme çabası içindedir. Lider bir banka olmak isteyen ING bank bu amaçla çok sayıda projeyi hayata geçirmiştir.

  ING Bank Turuncu Damla Sosyal Sorumluluk Projesi

  ING Bank Turuncu Damla bankanın sosyal sorumluluğuna ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi olarak görülebilir. Bu proje ile ilk okul öğrencilerine tasarruf odaklı finansal okur yazarlık eğitimi verilmektedir. Bu güne kadar tam 7 ilde, 310 okulda ve 35 binden fazla öğrenciye ulaşmak mümkün olmuştur. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi kapsamında sonuçlara dair çeşitli bilimsel ölçümleme yapılmaktadır. Bu özelliği ile proje öncü olmayı başarmıştır. Lider tasarruf bankası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ING Bank, halen sosyal sorumluluk projeleri üzerinde büyük bir azim ve titizlik ile çalışmaktadır.

  ING Bank Olimpik Kızlar Projesi

  ING Bank Olimpik Kızlar Projesi cinsiyet eşitliğinin desteklenmesi amacı ile yürürlüğe girmiş bir projedir. Kadınların güçlendirilmesi adına adeta 360 derecelik bir yaklaşım benimsenmiştir. ING Türkiye hayata geçirdiği bu proje ile Tokyo 2020 Olimpiyatları’na yarışmacı hazırlamaktadır. ING Bank sayesinde Türk sporcular, dünyada ülkemizi temsil etme gururuna sahip olmaktadır. Toplumsal yatırımlar yapmaktan geri durmayan banka, aynı zamanda sanatı ve sporu da destekler. ING Türkiye Basketbol Süper Ligi banka tarafından sponsor edilmektedir. Ayrıca Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü ile sahnelenen bazı eserlere halen banka destek vermektedir. ING Bank, bir bankadan çok daha fazlasıdır. Banka adeta kültürün, sanatın ve sosyal yaşantının da bir parçasıdır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ