ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank müşteri hizmetleri numarası ING Bank kredi kartı ya da banka kartı kullanan müşteriler tarafından problem yaşandığında sıkça sorulan bir sorudur. ING Bank müşteri hizmetleri 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir.

2008 yılı itibarı ile Türkiye’de ING Bank olarak hizmet vermeye başlayan banka, 2018 yılından bu yana sadece ING adını kullanmaktadır. ‘’ Bank’’ kelimesi marka adından çıkarılmıştır. Bu nedenle arama motorlarında arama yaparken sadece ING kelimesi yazılarak sonuç alınmasına dikkat edilmelidir.

ING Bank çağrı merkezi departmanı hizmet kapsamında önde gelen bankalardan biridir. Müşterilerine sorunsuz ve kaliteli hizmet verme anlayışına sahiptir. Yazımızda, ING Bank müşteri temsilcisi ulaşma yolları ve merak edilen tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Ayrıca İng Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarına bakabilirsiniz.

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yolları Nelerdir?

ING Bank müşteri hizmetleri direkt bağlanma tüketicilerin en çok merak ettiği konudur. Ülkemizde ve dünyada müşteri hizmetlerine genellikle bir sıkıntı yaşanıldığında bağlanılmaktadır. Müşteriler, stres ve kaygı eşiği yüksek olan bu durumda en hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak istemektedir. ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanmak için izlenmesi gereken adımlar:

 • İlk adım olarak kurumsal telefon numarası olan 0850 222 0 600 aranmalıdır.
 • ING direkt bağlanma için telefon bankacılığı şifresinin bilinmesi gereklidir. Şifreyi bilmiyorsanız operatörden gelen işaretten sonra 2 tuşuna basılır.
 • Eğer bankacılık şifrenizi biliyorsanız ikinci madde es geçilerek direkt 3 tuşuna basılmalıdır.
 • C kimlik numarası ve 4 haneli banka ya da kredi kartı şifresi girildikten sonra 0 tuşuna basılır.
 • Bu işlemler sorunsuz giderildiği zaman müşteri temsilcisine kesinlikle bağlanılır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Yoğunluk durumuna göre müşteri temsilcisine bağlanma süresi uzayabilir. Sabırla size telefonda söylenen yaklaşık bekleme süresinin bitmesi beklenmelidir.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası banka müşterilerinin yaşadıkları problemlerde mutlaka araması gerekli olan müşteri hizmetleri için bilinmesi gereklidir. Çünkü sorun hakkında size en yakın çözümü sunacak olan yer müşteri hizmetleridir.

0850 222 0 600, ING Bank’ın müşterileri için sunduğu kurumsal müşteri hizmetleri numarasıdır. Kanun gereği bankalar dahil bütün hizmet veren firmalar 0850 ile başlayan telefon numarası kullanmak zorundadır.

ING Bank’ın 444 ile başlayan müşteri temsilcisi numarası bulunmamaktadır. Belirtilen numara ve 444’lü herhangi bir numaradan ING Bank tarafından aranıldığı söylendiğinde bu duruma itibar etmeyiniz. Son dönemlerde yaşanan olumsuz durumlardan dolay böyle bir bilgilendirme yapma gereği duyulmuştur.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Kurumsal Telefon Numarası Kaçtır?

ING Bank müşteri hizmetleri kurumsal telefon numarası sadece kurumsal anlamda ING ile iş birliği yapan müşteriler için geçerli numaradır. ING Bank müşteri hizmetleri maaş alımları ya da diğer ödemeler kapsamında ING ile anlaşan firma ya şirketlerin kurumsal işlerini hızlıca halledebilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

0850 222 0 464 ING’nin kurumsal iş yapan firmalara sunduğu telefon numarasıdır. Bu numaradan sadece kurumsal olarak işlem yapılmaktadır. Bireysel kart ve kredi kartı işlemleri için bu numara arandığında müşteri temsilcilerinden yanıt alamazsınız. Yanıt alınmaması ya da müşteri temsilcisine ulaşıldığı takdirde sizi işlemi için 0850 222 0 600 numaralı hatta yönlendirecektir.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaçtır?

ING Bank müşteri hizmetleri işlem saatleri banka tarafından belirlenmiştir. ING Bank’ın müşterilere kurumsal olarak sunduğu hizmet 7/24 olarak banka tarafından açıklanmıştır. ING Bank müşteri hizmetlerine günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet verilmesinin nedeni, müşterilerin günün her saatinde problem yaşama ihtimalinin bulunmasıdır. Gece 01.00 ya da gündüz 11.00 fark etmeden istediğiniz saatte ING Bank müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bazı ING BANK müşteri hizmetleri işlemleri günün belli saatlerinde yapılmaktadır. Bu işlemler genellikle devlet kurumları ödemeleri ve borsa işlemleridir. ING Bank işlem saatleri:

 • Kredi ve banka kartı işlemleri 24 saat
 • Dövize dair tüm işlemler 24 saat
 • Vergi ödemeleri 24 saat
 • Doğalgaz, internet, elektrik, telefon, vs tüm fatura işlemleri 00.00 ile 21.00 arasında
 • SSK ödemeleri 00.00 ile 22.00 arasında
 • Repoya dair tüm işlemler 00.00 ve 14.00 arasında hizmet vermektedir.

Albaraka Türk müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığı ile Yapılan İşlemler Nelerdir?

ING Bank müşteri hizmetleri yapılan işlemler banka tarafından sizlere en iyi hizmeti sunmak için geliştirilmiştir. ING müşteri hizmetleri kapsamında bütün bankacılık işlemlerini ya da ödeme işlemlerinizi telefon üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. ING tarafından telefon ile yapabileceğiniz işlemlerin en önemlileri:

 • Kredi kartı kapsamında aklınıza gelen bütün işlemleri telefon üzerinden yapabilirsiniz.
 • Banka ya da maaş kartınız için şubede yapılacak bütün işlemleri telefon üzerinden yapabilirsiniz.
 • Kurum faturalarını ve cep telefonu TL yüklemelerini de cep telefonu üzerinden yapabilirsiniz.
 • Şans oyunları, hesap sorgulama gibi işlemlerinizi de buradan halledebilirsiniz.

ING Bank Müşteri Hizmetlerinin Geç Yanıt Vermesi

ING Bank müşteri hizmetleri ulaşamama her bankada olduğu gibi ING Bank müşteri hizmetlerini aradığınızda da karşılaşılabilecek bir durumdur. ING Bank müşteri hizmetleri mümkün olan en kısada sürede müşterilerine hizmet vermek ister fakat bazı durumlarda bu süreç uzayabilir.

Bu durumun temel nedeni aslında banka politikası ile ilgilidir. Banka sadece problem yaşayan müşterilerine hizmet vermek için müşteri temsilcisi hizmetinin kullanılmasını ister. Online bankacılık ve mobil bankacılık üzerinden de bütün işlemler yapılabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler