İnial Kart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İnial Kart İletişim
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İnial Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnial Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direk bağlanma için İnial müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 311 77 01’’ olarak belirlenmiştir. Telefondan bu numara aranıp, sekreter ses kaydı komutlarında sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’ ve ‘’0’’ rakamları tuşlanmalıdır. Bu tuşlama sonrası direk olarak İnial müşteri hizmetleri bağlantısı gerçekleştirilmektedir. İnial müşteri hizmetleri, İnial kart ile ilgili işlemler için danışmanlık sağlamaktadır. Kart kullanımında yaşanılan problemler veya müşterinin sormak istediği soruların cevapları bu hat üzerinden verilmektedir. İnial müşteri hizmetleri numarası üzerinden kart başvurusu işlemi yapılmamaktadır. Kartın alımı için Hepsiburda.com adresine girilerek sipariş verilebilmektedir. Müşteriler kart çalınması durumunda, bakiye yükleme işlemlerinde hata yapmaları durumunda bu iletişim numarasını aramalıdır. İnial müşteri hizmetlerinin sunduğu hizmetler alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

İNG müşteri hizmetlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İnial Müşteri Hizmetleri Danışmanlığı Alınabilecek Durumlar Nelerdir?

Sorunlu işlemler için İnial danışmanlığı müşteri hizmetleri numarası olan ‘’0850 311 77 01’’ aranarak alınmaktadır. Bu numara üzerinden direk bağlanma için telesekreter bölümünde sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’ ve ‘’0’’ tuşlanmalıdır. Tuşlama sonucu müşteri temsilcisine direk bağlanılmaktadır. İnial müşteri hizmetleri kart başvurusu için hizmet vermemektedir. Bu numara sadece müşterilerin problemli işlemlerini gidermek adına hizmet sunmaktadır. Danışmanlık sağlanabilecek işlemler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Şüpheli ve Çalıntı kart bildirimi
 • Yeni şifre belirleme ve şifre değiştirme işlemi
 • Bakiyenin yanlış aktarımı halinde bildirim
 • Kat hakkında bilgi edinme işlemi

Bu problemler haricinde aklınıza takılan soruların yanıtlanması için İnial müşteri hizmetleri numarası aranabilmektedir. Hat üzerinden, sorunlarınızın hızlı çözümlenmesi sağlanmaktadır. Müşteri temsilcisi danışmalığı ile aklınızda kalan soruların cevaplanması işlemi gerçekleştirilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnial Müşteri Hizmetleri Kartı İnternet Alışverişine Açtırma

İnternet kullanımlı kart için İnial desteği ‘’0850 311 77 01’’ numarası üzerinden sağlanmaktadır. Bu numara üzerinden internet alışverişine kapalı olan kartın, internet alışverişine açılması için talimat verilmektedir. Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için sekreter kaydı bölümünde sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’ ve ‘’0’’ rakamları tuşlanmalıdır. Kartı internet alışverişine açmak için izlenecek yol şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnial müşteri hizmetleri ‘’0850 311 77 01’’ numarasını arayıp, sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’ ve ‘’0’’ rakamlarını tuşlayarak direk bağlantı gerçekleştirilmelidir.
 • Hatta çıkan müşteri temsilcisine ad, soy ad ve İnial kart numarası söylenmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi, talep ettiğiniz işlemi sormaktadır.
 • Kartı internet alışverişine açmak istendiği belirtilmelidir.

İnial müşteri hizmetleri aldığı bilgiler ve talep doğrultusunda kartın, internet alışverişine açılmasını sağlamaktadır. Kart internet alışverişine açık olmadığı sürece internet üzerinden harcama yapılamamaktadır. Bu işlem sonrası internet üzerinden istenilen alışveriş sitesinden ürün satın alma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İnial Müşteri Hizmetleri Şüpheli Kart Bildirimi

Çalınan kart için İnial desteği işlemi müşteri hizmetleri numarası olan ‘’0850 311 77 01’’ aranarak alınmaktadır. Kayıp veya çalıntı olan kart için, hızlı bir şekilde bildirim gerçekleştirilmelidir. Kar içerisinde bakiye bulunuyor ise bakiyenin başka kişilerce çekilmemesi için kart iptal edilmelidir. Kayıp ya da çalıntı kartın bildirim işlemi için izlenecek yolun adımları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnial müşteri hizmetleri ‘’ 0850 311 77 01’’ numarası aranıp, sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’, ‘’0’’ rakamları tuşlanarak müşteri temsilcisine direk bağlantı sağlanmalıdır.
 • Müşteri hizmetlerine TC kimlik numarası ve doğum tarihi söylenmelidir.
 • Kartın kayıp ya da çalıntı olduğu bilgisi iletilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi kartın kapatma işlemini gerçekleştirmektedir.

Kartın kapatılıp, yerine yeni bir kart verilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemin yapılmasının sebebi ise çalınan kartın başka kişilerce kullanımını engellemektir. Kart hesabında bulunan paranın, başka kişilerce çekilmesini engellemek için aynı kart hesabı üzerinden farklı bir şifre ile kart yenilenmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC müşteri hizmetleri için tıklayınız.

İnial Müşteri Hizmetleri Bakiye Yükleme Hatası Bildirimi

Hatalı para aktarım için İnial desteği müşteri hizmetleri numarası olan ‘’0850 311 77 01’’ aranarak alınmaktadır. Başka bir hesaba Iban hatası ile para aktarımında, danışmalık sayesinde para doğru hesaba geri aktarılmaktadır. Müşteri temsilcisinden hatalı bakiye yüklemesi işlemi hakkında destek almak için yapılacaklar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnial müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 311 77 01’’ aranıp, sekreter bölümümde sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’ ve ‘’0’’ rakamları tuşlanmalıdır. Bu tuşlama işlemi ile müşteri temsilcisine direk bağlantı sağlanmaktadır.
 • Müşteri temsilcisine ad, soy ad ve kart numarası iletilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisine, karta yüklenen bakiyenin görüntülenemediği iletilmelidir.
 • Müşteri temsilcisi kontrol sağlayıp, bakiyenin hesapta görünmeme sebebini kişiye bildirmektedir.
 • Eğer kartın ıbanı yanlış girilerek, parasal tutar bir başka müşterinin kartına aktarılmış ise o müşteri ile iletişime geçilmektedir.
 • Yanlış aktarımı yapılan para tutarının, aktarılan kişinin kartından geri alınarak doğru karta aktarımı gerçekleştirilmektedir.

İnial Müşteri Hizmetleri Şifre Değişim İşlemi

Yeni şifre belirleme için İnial desteği müşteri hizmetleri numarası olan ‘’0850 311 77 01’’ üzerinden alınmaktadır. Eski şifrenin iptali ve yeni şifrenin talebi için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İnial müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 311 77 01’’ aranıp, sekreter ses kaydı bölümünde sırasıyla ‘’4’’, ‘’3’’ ve ‘’0’’ rakamları tuşlanmalıdır.
 • Bu tuşlama sonucu direk olarak müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır.
 • Müşteri temsilcisine kart şifresi, ad, soy ad ve kart numarası iletilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisine kart şifresinin değiştirilmek istendiği bildirilmelidir.
 • Müşteri temsilcisi talep üzerine belirlenmek istenen yeni şifreyi sormaktadır.
 • Yeni şifre müşteri temsilcisine iletilmeli ve şifre müşteri temsilcisi ile sisteme tanımlanmalıdır.
 • Bu işleler sonrası, yeni şifre belirlenmektedir.
 • Kartın kullanımı artık yeni şifre üzerinden sağlanmaktadır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koç Finans Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler