İninal Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

  İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

  İninal müşteri hizmetleri numarası yeni nesil bir ödeme sistemi olan İninal hakkında merak edilen tüm sorular ve yaşanan tüm problemler için aranacak olan numaradır. İninal müşteri hizmetleri günün her saatinde sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet vermek içi hizmetinizdedir.

  2012 yılında hem bireysel hem de kurumsal müşterilere elektronik para üzerinden hizmet sağlamak amacı ile kurulan İninal, 2017 yılında devlet kurumu olan BDDK’dan e-para lisansını alarak hayatına devam etmektedir.

  Günümüzde elektronik para üzerinden alışverişin alternatif bir yöntem olmaktan çıkıp, alışverişin temel ödeme ücreti olduğunun farkında olan İninal, Türkiye’nin alışveriş siteleri işle anlaşma yapmış ve güzel tepkiler almıştır. Yazımızda İninal hakkında merak edilen bütün soruların cevabını bulabilirsiniz.

  İninal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

  İninal müşteri hizmetleri telefon numarası İninal kapsamındaki her şey için hizmet vermektedir. E-para sistemi, ülkemizde oldukça yeni bir sistemdir ve kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Dünyada da popüler olmaya başlayan ve büyük ses getiren e-para sisteminin Türkiye’deki temsilcisi olan İninal hakkında da birçok soru sorulmaktadır.

  0850 311 77 01 telefon numarasından İninal müşteri temsilcileri hizmet vermektedir. Müşteri hizmetler 7/24 olarak soru ve istekleriniz için hattın diğer ucundadır. Yeni bir sistem olduğu için müşterilerden gelen soruları, müşteri temsilcileri dikkatli bir şekilde cevaplayacaktır.

  0850 311 77 01 numarasından müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve kaliteli bir destek alabilirsiniz.

  HSBC müşteri hizmetleri bilgileri yazımız içerisinde yer almaktadır.

  İninal Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

  İninal müşteri hizmetleri mail adresi müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşılamadığı durumlarda kullanılabilecek alternatif bir yöntemdir. Kurumsal bir markanın olmazsa olmazlarından olan müşteri servisleri için bütün ihtimaller düşünülmek zorundadır. Bunun farkında olan İninal, geniş ve kaliteli bir mail ağı kurmuştur.

  info@ininal.com mail adresi üzerinden telefon ile yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabilirsin. Günümüzde kurumsal olarak çalışan şirketler ve şirkette çalışan personeller genellikle mail yolu ile iletişime geçmektedir. Müşteri hizmetleri telefon ile genellikle acil problemler için arandığı için geri kalan durumlarda mail kullanılmaktadır.

  İninal mail adresinden günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri, en kısa sürede size mail yolu ile iletişim kuracaktır.

  İninal Müşteri Hizmetlerinin Yurt Dışı Harcama Nasıl Yapılmaktadır?

  İninal müşteri hizmetleri yurt dışı harcama konusu müşteri hizmetlerine en çok sorulan sorulardan biridir. İninal müşteri hizmetleri bu durum hakkında cevap alınabilecek en yetkili noktadır.

  İninal, Türkiye’ye özgü bir e-para sistemi olduğu halde yurt içinde ve yurt dışında kolaylıkla kullanılabilir. Tüm ülkelerden yapılan alışverişlerde İninal kullanılabilir fakat İninal’ın bazı şartları vardır.

  Müşteri hizmetlerine bu konuda en çok sorulan soru; döviz ile yapılan alışveriş seçeneğidir. İninal hesabınıza maalesef TL dışında para yükleyemezsiniz. Yurt dışından yapılan alışverişlerde güncel piyasa kurundan para birimi hesaplayarak TL hesabınızdan düşülmektedir. Örneğin; dolar üstünden yapılan bir alışverişte güncel piyasa kurundaki tutar TL cinsinden hesaplanarak hesabınızdan çekilmektedir. İninal’ın tüm uygulamaları BDDK tarafından denetlenmektedir.

  İninal Müşteri Hizmetleri Yaş Limiti Hakkında Bilgi Alma

  İninal müşteri hizmetleri yaş limiti konusu tüm tüketiciler tarafından merak edilmektedir çünkü yukarıdaki başlıklarda da belirttiğimiz gibi İninal kapsamının yanlış anlaşılmasıdır. İninal müşteri temsilcilerine gelen soruların başında yaş limiti gelmektedir.

  Bu konu hakkında müşteri temsilcisi arandığında en doğru bilgi alınabilir. İninal Kart’a 13 yaşından büyük herkes sahip olabilir. PTT iş yerlerinden yapılan işlemler için de yaş limiti 15 olarak belirlenmiştir.

  İninal bir bankacılık uygulaması değil bir e-cüzdan uygulamasıdır. Teknoloji çağında olduğumuz bu zaman diliminde özellikle çocuklu ailelerin İninal Kart’a sahip olarak çocuklarının kontrollü harcama yapmalarını sağlaması mümkündür.

  0850 311 77 01 numarası üzerinden müşteri hizmetleri arandığında konu hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir. Aile gözetiminde olmak kaydı ile bütün yaş grupları İninal Kart sahibi olabilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilir.

  Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasına bakabilirsiniz.

  İninal Müşteri Hizmetlerinden Kullanım Noktaları Bilgisi Alma

  İninal müşteri hizmetleri kullanım noktaları da müşteri hizmetlerinden bilgi alarak öğrenebilir. Türkiye’nin e-para uygulaması olan İninal sayesinde ülkemizdeki büyük e-ticaret ve teknoloji firmalarının hepsinden alışveriş yapılabilir.

  0850 311 77 01 numarası üzerinden başvuru yapıldığı zaman D&R, Migros, Pratik İşlem, PTT, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar, n11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi ülkenin perakende devlerinden alışveriş yapabilir ve kart sahiplerine özel avantajlı tekliflerden faydalanabilirsiniz.

  İninal müşteri hizmetlerini kampanya ve fırsatları öğrenmek için de arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri arandığında e-para uygulaması hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olunabilir ve istediğiniz takdirde İninal Kartınız belirttiğiniz adrese kapıdan teslim edilmektedir.

  İninal Kapsamında BDDK İletişim Bilgileri Nelerdir?

  BDDK iletişim bilgileri İninal kapsamında tüketicilere bilgi vermek İninal Kart’ın kendine duyduğu güveni kanıtlamak için önem arz etmektedir. İninal müşteri hizmetleri bu konu için arandığında müşteri hizmetleri tarafından direkt olarak BDDK iletişim bilgileri verilmektedir.

  0850 222 23 35 telefon numarasından BDDK çağrı merkezine ulaşabilir ve İninal Kart hakkında merak edilen bütün soruları sorabilirsiniz. Üst başlıklarda da belirtildiği gibi İninal, BDDK tarafından denetlenen ve tüm izinleri almış bir markadır.

  E-cüzdan ve e-para sisteminin ülkemizde yeni faaliyet göstermesi nedeniyle güven durumunun farkında olan İninal, 0850 222 23 35 numarasını aramanızı isteyerek detatylı bilgiyi bir devlet kurumu olan BDDK’dan almanızı istemektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ