İphone Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İphone Müşteri Hizmetleri Numarası

İphone Müşteri Hizmetleri Numarası

İphone müşteri hizmetleri numarası İphone telefon modelleri konusundan problem yaşayan ya da garanti kapsamında hizmet almak tüm Apple müşterilerinin aradığı bir numaradır. İphone müşteri hizmetleri telefon konusunda en iyi müşteri hizmetlerinden biridir ve oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir.

Günümüz rekabet koşulları içerisinde tüm markaların telefon markaları temel olarak aynı özelliğe sahiptir. İphone, diğer markalara göre farklı bir işletim sistemi kullandığı için bu konuda biraz farklıdır. Satış sonra hizmetler, konusunda da en iyi müşteri hizmetleri İphone’da diyebiliriz.

Telefonun da yaşanan sıkıntıların başında olan güncelleme kapsamında da İphone müşteri hizmetlerinden destek alınabilir. Yazımızda İphone müşteri hizmetleri ve garanti kapsamında ya da arıza durumunda yapılması gerekenlere dair her şeyi bulabilirsiniz.

Apple müşteri hizmetleri bilgilerine de yazımızdan bakabilirsiniz.

İphone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

İphone müşteri hizmetleri telefon numarası bilinmesi gereken doğru nokta Apple müşteri hizmetlerinin numarasıdır çünkü İphone, Apple markasının içinde yer alan markalardan biridir.

Apple müşteri hizmetleri arandığında sadece arıza ya da garanti durumunda bilgi alınabilir. Garanti kapsamında tamir ve bakım işlemini Apple yetkili servisleri yapmamaktadır.

0216 282 15 12 telefon numarası arandığında İphone yetkili servisine değil Apple müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Burada yanlış bir durum yoktur çünkü bu numara İphone hakkındaki tüm sorularınıza rahatlıkla çözüm bulabilir. Bu numara arandığında müşterilerden hizmet bedeli alınmaktadır.

00800 448 829 873 telefon numarası da İphone müşteri hizmetlerinin numarasıdır. Bu telefon numarası Apple global müşteri hizmetleri numarasıdır ve İrlanda merkezlidir. Bu numara arandığında müşteri hizmetleri ile merak ettiğiniz tüm konular hakkında aynı hizmeti vermektedir. 00800 448 829 873, ücretsiz olarak hizmet veren bir numaradır fakat İrlanda merkezli olduğu için saat farkı dikkate alarak aranmalıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kapalı Çarşı Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

İphone Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nelerdir?

İphone müşteri hizmetleri çalışma saatleri Apple firmasının aldığı kurumsal kararlar gereği belirlenmiştir ve hiçbir şekilde değişmemektedir. İphone modellerinde yaşanan arıza ya da büyük çaplı bozulmalar için Apple hizmetleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. İphone için Apple müşteri hizmetlerinin açık olduğu gün ve saatler:

 • Pazartesi 09.00- 18.00,
 • Salı 09.00- 18.00,
 • Çarşamba 09-18.00,
 • Perşembe 09.00- 18.00,
 • Cuma 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İphone müşteri hizmetleri Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir. Üst başlıkta da belirttiğimiz gibi Apple müşteri hizmetleri bakım ve onarım için değil bilgi almak için aranmalıdır. Apple adına garanti hizmeti veren kurum KvK’dır.

İphone KvK Kapsamında Sunduğu Müşteri Hizmetleri Servisi Nedir?

KvK müşteri hizmetleri İphone telefonlarınızın arıza yaptığı ya da garanti kapsamında olduğu zaman iletişime geçilmesi gereken müşteri temsilcisidir. İphone müşteri hizmetleri servisinin bu konuda yetkili olmadığını üst başlıklarda belirtmiştik.

İphone markasının garanti ve arıza kapsamında yetkili merkezi KvK firmasıdır. 1993 yılında kurulan firma, mobil iletişim ürünleri satışı ve satış sonrası hizmet desteği vermektedir. İphone marka telefonların arıza yapması ya da garanti kapsamında olma durumu da satış sonrası destek anlayışına girer.

İphone adına bu yetkileri alan firma olan KvK, Türkiye’de 10 adet teknik servis merkezi ile hizmet vermektedir. Ülkemizde satış yapan bütün teknoloji firmalarının hem dağıtımını hem de teknik servis hizmetini yapmaktadır. Bu nedenle KvK müşteri hizmetlerini açıklamak yazımızın devamında daha doğru bir bilgi aktarımı için önemlidir.

HP müşteri hizmetleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

KvK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

KvK müşteri hizmetleri numarası İphone marka telefon alan ve telefonundan problem yaşayan müşteriler tarafından gereklidir. Telefonunuz bozulup, arama motorlarında yetkili servis araması yaptığınızda karşınıza çıkan İphone yetkili servisi aslında Kvk firmasına bağlıdır ve bu nedenle doğru olarak bilinmesi gereklidir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Evidea Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

0850 222 15 85 telefon numarası Kvk’nın teknik servis iletişim numarasıdır. Telefonunuzun teknik servis durumları ile ilgili bu numarayı arayabilirsiniz. İphone kurumsal web sayfasına girip site içinde arama yapıldığında da sizleri bu numaraya yönlendirmektedir.

0850 222 15 85 aynı zamanda çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasıdır. İphone markalı telefonunuzda yaşadığınız tüm sıkıntılar ve bilgi edinme hakkı gereği bilgi almak istediğinizde de bu numarayı aramanız gereklidir. Müşteri hizmetleri hafta içi her gün 09.00- 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kvk İphone Yetkili Servisleri Hangi Şehirdedir?

Kvk İphone yetkili servisleri bozulan ya da garanti kapsamında olan telefonlarınızın tamiri ve bakımı için yetkili servislerdir. Üst başlıklarda da belirtildiği gibi Kvk, İphone telefonlar ve modeller konusundaki bakım ve tamir için yetki almış firmadır. Telefonları yaşadığınız ildeki en yakın olan bu ile gitmektedir. Bu iller:

 • Bostancı Apple,
 • Beşiktaş Apple,
 • Ümraniye Apple,
 • Şanlıurfa,
 • Bakırköy Apple,
 • Adana,
 • Antalya,
 • İzmir ve
 • Trabzon’dur.

Kvk İphone Yetkili Servis Telefon Numaraları Nelerdir?

KvK İphone yetkili servis telefon numaraları sizler için KvK kurumsal web sitesinden alınan bilgilerle güncellenmiştir. İphone müşteri hizmetleri arandığında da aşağıda verilecek olan numaralar geçerlidir.

 • Bostancı için 0216 407 26 00,
 • Beşiktaş için 0212 236 56 70,
 • Ümraniye için 0216 407 26 00,
 • Şanlıurfa için 0414 215 25 54,
 • Bakırköy için 0212 660 59 59,
 • Ankara için 0312 430 43 43,
 • Adana için 0322 457 47 71,
 • Antalya için 0242 243 28 28,
 • İzmir için 0232 489 59 59,
 • Trabzon için 0462 321 03 21 numaraları aranmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler