İski Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İSKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

  İSKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

  İSKİ müşteri hizmetleri numarası İSKİ bünyesinde yaşanılan tüm bireysel problemler ve başvurular için kullanılmaktadır. İski müşteri hizmetleri su konusunda İstanbul’daki tüm ihtiyaçlarınız için günün her saati hizmet vermektedir.

  İSKİ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi içerisinde 1981 yılında kurulmuş bir kuruluştur. İstanbul’un su yönetimi, su kalitesi ve müşteri memnuniyeti gibi tüm hizmetlerde faaliyet göstermektedir. 2005 yılı itibarı ile alınan karar doğrultusunda kurulan İSKİ çağrı merkezi gün fark etmeksizin 7/24 hizmet vermektedir.

  İstanbul gibi Türkiye’nin en büyük kenti olan bir şehirde su yönetiminin ciddiyetinin farkında olan İSKİ, müşteri hizmetleri sayesinden hem bireysel kullanıcılara hem de şirketlere destek vermektedir. Yazımızın devamında İSKİ müşteri hizmetlerinden yapılan bütün işlemleri detaylı olarak bulabilirsiniz.

  İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

  İSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası su aboneliği hakkında İstanbullu tüketicilerin en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. İSKİ müşteri hizmetleri, diğer tüm müşteri hizmetleri gibi acil durumlarda arandığı için müşteri hizmetlerince dikkatli olarak hizmet verilmektedir.

  ALO 185, İSKİ müşteri hizmetlerinin kurumsal telefon numarasıdır. ALO 185’i tüm acil durumlarda ve gerekli ihtiyaçlarda günün her saati arayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla abonelikleriniz hakkında bilgi talep edebilir, detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Su kesintisi, arıza ihbarlarınızı yine bu çağrı merkezi aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  İSKİ aynı zamanda internet şubesi ve telefon şubesi ile de hizmet sunmaktadır. Abonelerine farklı kanallar üzerinden hizmet sunmayı başaran İSKİ her geçen gün daha da büyümeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Abonelik işlemlerini mümkün olduğu kadar kolay bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlayan İSKİ müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  ALO 185 üzerinden su aboneliğinize dair bütün işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Ayrıca İKEA müşteri hizmetleri numarasına bakabilirsiniz.

  İski Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hızlı Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

  İSKİ müşteri hizmetleri hızlı borç ödeme işlemleri için ALO 185 telefon numarasını aramak yeterlidir. 185 telefon numarası arandığında müşteri temsilcisi ile iletişime geçilmektedir. Kısa bir süre bekledikten sonra müşteri hizmetleri size kesinlikle cevap vermektedir. Özellikle fatura ödeme tarihinin son günlerinde hatlarda yoğunluk yaşanmaktadır fakat bu oldukça normal bir durumdur.

  Hızlı borç ödeme işlemlerinde müşteri temsilcisinin istediği bilgiler ve sorduğu sorular hatasız olarak cevaplanmalıdır. Su abone numarası bilinmediği takdirde hiçbir şekilde işlem yapılmamaktadır. Banka kartı ya da kredi kartı fark etmeksizin su aboneliğine dair bütün borç ödeme işlemlerinizi ALO 185 üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

  İSKİ Müşteri Hizmetleri İstanbul Dışı Aramalar İçin Numara Kaçtır?

  İSKİ müşteri hizmetleri İstanbul dışı aramalar için de hizmet vermektedir. Bir yakınınızın borç işlemi ya da kendi işlemleriniz hakkında bilgi almak için İSKİ müşteri hizmetleri aranabilir.

  0212 185 00 00 telefon numarası İstanbul dışı aramalar için ulaşılabilecek telefon numarasıdır. Bir örnekle açıklayacak olursak; İstanbul’a tayini çıkan bir kişi, su aboneliği için bilgi almak, abonelik açtırma işlemlerini öğrenmek istiyorsa 0212 185 00 00 numarasını arayabilir ve detaylı şekilde bilgi sahibi olur.

  İstanbul içi aramalar için üst başlıkta verilen ALO 185 numarası aranmalıdır. 0212 185 00 00 numarasını İstanbul içi hizmet için arandığınızda otomatik olarak 185’e yönlendirilirsiniz.

  İSKİ Müşteri Hizmetleri Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

  İSKİ müşteri hizmetleri fatura sorgulama işlemleri için de kullanılabilir. Faturanızın kaybolması, gelmemesi gibi durumlarda ALO 185 numarası aranmalıdır. Bu numara aranıp, müşteri temsilcisi ile iletişime geçildiği zaman müşteri temsilcisi tarafından istenen bilgiler doğru şekilde teyit edilmelidir.

  Fatura sorgulama yapılması için kesinlikle abone numarasının bilinmesi gereklidir. Müşteri temsilcisi tarafından gerekli yönlendirmeler harfiyen uygulanmalıdır. Fatura sorgulama yapıldıktan sonra talep ederseniz fatura ödeme işlemini de anında yapabilirsiniz.

  Fatura ödeme işlemi sırasında banka tarafından size kısa mesaj olarak 6 haneli kod gelmektedir. Bu kod doğru bir şekilde müşteri temsilcisine söylendiğinde işlem, sorunsuz olarak gerçekleşmektedir.

  İgdaş müşteri hizmetleri bilgileri sistemimiz içerisinde yer almaktadır.

  İSKİ Müşteri Hizmetleri Arıza Kayıt İçin Arama

  İSKİ müşteri hizmetleri arıza kayıt konusu hakkında doğru bir şekilde yapılmalıdır. Arıza kayıt işlemi 2 şekilde yapılabilir ve 2 yolda da sorununuz kolaylıkla çözülmektedir.

  İlk yol 185’i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. Yaşadığınız evde ya da mahallede su ile ilgili bir arıza varsa mutlaka müşteri hizmetleri aranmalıdır. Müşteri hizmetleri, adresinize en yakın İSKİ ekibi gönderilmektedir. İSKİ ekipleri, mümkün olan en kısa süre içerisinde adresinizde olacaktır.

  İkinci yol ise İSKİ web sitesinden müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. İSKİ sayfasında yer alan ‘’ Arıza Kayıt’’ bölümüne girerek, sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

  Ekipler adresinize ulaştığında, yaşanan arıza en kısa şekilde çözülür ve hizmet aralıksız olarak devam eder.

  İSKİ Müşteri Hizmetleri Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

  İSKİ müşteri hizmetleri sosyal medya hesapları hızlı bir hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. İSKİ müşteri hizmetleri bünyesinde yer alan sosyal medya ekibi, acil olsun ya da olmasın tüm durumlarda sizlere yanıt vermektedir.

  Günümüzde sosyal medyanın gücü kaçınılmazdır. Tüm belediyeler ve belediyelere bağlı alt kuruluşların sosyal medya hesapları bulunmaktadır. İSKİ de sosyal medyanın olumlu yanlarından biri olan haberleşme hizmetini sonuna kadar kullanmaktadır. İSKİ’nin aktif olarak kullandığı sosyal medya mecraları:

  • Twitter,
  • Facebook ve
  • Youtube hesaplarıdır.

  Twitter ve Facebook üzerinden tüm şikayet ve önerilerinizi yazabilir. Youtube üzerinden yapılan hizmetleri izleyebilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler