İSPARK Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İSPARK Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  İSPARK Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  İSPARK açılış saati sabah 9 olup akşam 18:00’a kadar hizmet vermektedir. İSPARK park yerlerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Bazı noktalarda ilk 0 ile 1 saat aralığı için para alınmamaktadır. İSPARK İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. 2005 senesinden bu yana hizmet veren kurum Güvenle Park, Güler yüzle Hizmet sloganı ile yola çıkmıştır. Modern, güvenli, kaliteli hizmet sunmak adına kurulmuştur. Yol üstü otoparklar, katlı ve açık otoparklar İSPARK bünyesinde bulunmaktadır. Bu alanlar devralınmış ve tek elden sistemli bir şekilde yönetilerek işletilmiştir. Kentli olma ve park etme kültürünün yetiştirilmesi amaçlanmıştı. İSPARK sayesinde şehir içi trafik yoğunluğunun azalmasına katkı sağlanmıştır. İSPARK bu amaçla yeni projeler üretmiştir. İSPARK yeni yapılacak olan otoparkların konumunu stratejik olarak belirlemektedir. Teknolojik, zemin altı ve katlı otoparkların inşaatı için çalışılmaktadır.

  İSPARK Projelerinde Verimliliği Amaçlamaktadır

  İSPARK projeleri temelinde şehir içinde kısa süreli parklanmanın teşvik edilmesi vardır. Uzun süreli parklanma ise ana arterlerden alınıp, yoğunluğu az olan bölgelere aktarılmaktadır. Farklı ve yenilikçi projeleri ile İSPARK teknolojik ve eğitimli bir şekilde ilerlemektedir. Modern hizmet sağlayan kurum pek çok farklı projesi ile İstanbul’un trafik yoğunluğunun azaltılmasına yönelik çeşitli çözümler sunmaktadır. Projeler arasında Tekne Park, Akıllı Uygulamalar, Teknolojik Otoparklar, Park Et Devam Et, Akıllı Bisiklet, Cep Otogarı, Heliport ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

  Ayrıca İGDAŞ çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  İSPARK İlkeleri ile Başarıdan Başarıya Koşuyor

  İSPARK ilkeleri sayesinde başarılı bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Güven, verimlilik, müşteri odaklılık, sosyal sorumluluk, katılımcılık, kalite, şeffaflık ilkeleri kuruma rehberlik etmiştir. Entegre ulaşım sistemine katkı sağlayacak müşteri odaklı hizmet anlayışı ile birlikte her zaman iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına uygun hareket edilmektedir. Bütün bilgi varlıkları korunmaktadır. Kalite yönetim sistemi şartları uluslar arası standart ile sağlanmaktadır. Mevcut oluşması mümkün olan riskler en başarılı şekilde yürütülmektedir. Sürekli olarak iyileşmek, gelişmek ve gözden geçirilmek taahhüt edilmektedir. Kurum güvenle park ve güler yüzle hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

  İSPARK Tarafından Verilen Hizmetler Nelerdir?

  ISPARK hizmetleri arasında İsbike, ücretsiz bisiklet parklar, Park Et Devam Et, Teknolojik otoparklar, katlı otoparklar, iTaksi, Yol üstü otoparklar, tekne parklar, heliport, minibüs durakları, otopark master planı yer almaktadır. İSPARK hizmetlerine daha kolay ulaşmak için Google Play ve App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir. İSPARK’a ulaşmak için telefonlarınızdan ALO 153’ü tuşlayabilirsiniz. İSPARK sosyal medya hesaplarını Facebook, Twitter, İnstagram, Yourube ve Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz. Kurum ile iletişime geçmek için resmi internet sitesinde iletişim kısmına tıklayıp, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Yetkililer sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.

  Şehit Yakınları İSPARK Hizmetlerinden Nasıl Ücretsiz Faydalanabilir?

  Şehit yakınlarının İSPARK hizmetlerinden faydalanması için online olarak başvuru yapılması gerekir. Araç plakasının İSPARK sistemine kayıt edilmesi gerekir. Bu şekilde İSPARK hizmetlerinden ücretsiz faydalanmak mümkün olur. Bakanlık tarafından verilen şehit yakını kartı ile araç ruhsat görüntüsü İSPARK resmi internet sitesine yüklendiği zaman da başvuru tamamlanabilir. Başvuruların onaylanması ile birlikte kişilerin ücretsiz hizmet alma hakkı devreye girmiş olur. Gazi ve gazi yakınların da aynı şekilde İSPARK hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirler. Engelli kişiler de yol üstü otoparklarında günde 3 saat ve açık, katlı otoparklarda günde 8 saat boyunca ücretsiz park etme hakkına sahip olurlar. Online başvuru yolu ile engelli ibaresinin yüklenmesi gerekir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ