İzmirgaz Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

İzmirgaz Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

İzmirgaz Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

İzmirgaz açılış saati sabah saat 8:30 olup kapanış saati 18:30’dur. İzmir tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Öyle ki, Türkiye’nin en büyük üçüncü kenti olan şehir için 9 ilçesinde doğalgaz alt yapıları başlatılmıştır. Doğalgaz sektöründe uzun yıllar çalışan ve bilimsel birikimler yapan uzman personel sayesinde İzmirgaz ortaya çıkmıştır. Çalışmalar ile toplam 659 km çelik hat, 3 bin km polietilen ana hat ve 2 bin km’ye yakın servis hattı döşenmiştir. İzmir doğalgaz ihalesi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından yapılmıştır. İhaleyi Kolin A.Ş. kazanmıştır. İzmir Gaz, İzmir ve Tire şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesinde doğalgaz dağıtımı için yetkili olan tek firmadır. Firma sayesinde İzmir, doğalgaz ağları ile başarılı bir şekilde örülmüştür. Günümüzde Torbalı, Aliağa, Çiğli, Balçova, Gaziemir, Karabağlar, Buca, Bayraklı, Konak ve Karşıyaka’da yaşayan İzmirlilerin doğalgaz ihtiyacı İzmirgaz sayesinde karşılanmaktadır.

İzmirgaz Vizyon ve Misyonu

İzmirgaz vizyon ve misyonu İzmirlilerin gurur duymasını sağlar. İzmirlilerin sahiplendiği, kendi alanında ilkleri gerçekleştirmiş olan şirket, hem ulusal hem de uluslar arası kalite ve güvenin temsilcisi olmuştur. Vizyonunu müşteri odaklı ve sektörün lider firması olmak olarak açıklayan firma bu hedefine emin adımlarla gitmektedir. Misyonu ise lisans alanı içinde, çevreye duyarlı, temiz, güvenilir, konforlu, en ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamak olarak açıklanmıştır. Müşteri memnuniyeti sağlanırken yasalara uygun ve yasal mevzuatlarla uygun çalışmalar yapılmaktadır. Hızlı bir hizmet anlayışı sayesinde firma müşterilerinin beğenisini toplamayı başarmıştır.

Ayrıca İzmir Teleferik çalışma saatleri bilgilerine bakabilirsiniz.

İzmirgaz Politikaları

İzmirgaz politikaları başında toplam kalite anlayışının ön planda tutularak, değerlendirme ve iyileşme faaliyetlerini yürütmek gelir. İzmirgaz çalışırken temel prensiplerinden ödün vermez. Müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçilir. Yürütülen her faaliyette hizmet kalitesinin iyileşmesi amaçlanır. Müşteri memnuniyeti bu sayede sürekli artar. İzmirgaz diğer politikaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Doğalgaz yan sektörünün gelişimini desteklemek,
  • Doğalgaz kullanımını hızla yaygınlaştırmak,
  • Çevre kirliliğini oluşmadan önlemek bunun için önlem almak,
  • Bütün faaliyetler yürütülürken yasal mevzuatları dikkate almak,
  • Doğal kaynakların mümkün olan en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak,
  • Afet ve acil durumlara müdahale edilmesi amacı ile yapılandırma oluşturmak,
  • Diğer firmaları kalite yönetim sistemi konusunda bilinçlendirmek temel politikalar arasında yer alır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İtopya Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

İzmirgaz Bilgi Güvenliği Politikaları

İzmirgaz bilgi güvenliği politikaları iş sürekliliğinin sağlanması ve güvenlik ihlal olaylarının önlenmesi için vardır. Bunun için risklerin minimize edilmesi, hasar riskini en aza indirilmesi, destekleyici  iş faaliyetlerinin sürekliliğin artması sağlanmalıdır. Bilgilerin gizliliği her daim saklanır, bilgi bütünlüğü muhafaza edilir, bilginin herhangi bir yetkisiz erişime karşı korunması sağlanır, virüse karşı koruma gibi alanlarda gerekli olan önlemlerin tümü alınır. Bütün yöneticiler politikaların uygulanması ve sürdürülmesinden sorumludur. Bilgi güvenliği eğitimi bütün çalışanlar için geçerlidir. İş sürekliliği planları geliştirilmiştir. Bütün bunlar sayesinde kurumda bilgi güvenliği sağlanmış olur.

İzmirgaz Enerji Politikaları

İzmirgaz enerji politikaları temelinde doğalgaz dağıtım faaliyetlerinin kullanımının iyi değerlendirilmesi ve etkin bir şekilde yönetilmesi yatar. Enerji yönetim sürecine bağı amaç ve hedefler oluşturulmaktadır. Sistem düzenli olarak gözden geçirilir ve gerekli olması halinde İzmirgaz tarafından gerekli olan güncellemeler yapılır. Enerji performansını iyileştirecek bütün tasarım faaliyetleri desteklenmektedir. Faaliyetlerin gerçekleştirilmesi adına alınan hizmetler ve malzemeler enerji verimliliği yüksek olanlar arasından seçilmektedir. Sektördeki yenilikler her daim takip edilmekte, sektöre yön verilmektedir. Standartlara ve mevzuatlar ile birlikte yasal şartlara hep uyulmaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler