Kablo TV Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Kablo TV Müşteri Hizmetleri Numarası

Kablo TV Müşteri Hizmetleri Numarası

Kablo TV müşteri hizmetleri ulaşmak için telefonlarınızdan 126’yı tuşlayabilirsiniz. Kablo TV müşteri hizmetleri ayrıca ücretsiz hizmet veren 0 850 804 44 44 hatlı numaradan da ulaşabilirsiniz. Firma 2016 senesinden beri müşteri hizmetleri çağrı merkezi hattını ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunmuştur. Yalnızca müşterilerin ücretsiz hizmetten faydalanabilmeleri adına Kablo sesten aramaları şartı konulmuştur. Eğer işitme ya da konuşma engelli bir vatandaşsanız müşteri hizmetlerine size sunulan özel hat aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Engelliler:

  1. Telefonların mesaj kısmına girin,
  2. Talep yazın,
  3. Mesajı 5126’ya gönderin.

Talebinize dönüş mümkün olan en kısa sürede yapılacaktır. Bu hizmetten engelli olmayan vatandaşlar da faydalanabilirler.

Ayrıca İŞKUR müşteri hizmetleri numarasına da bakabilirsiniz.

Kablo TV İnternet Tarifeleri

Kablo TV internet tarifeleri kotalı internet tarifeleri, duran kotalı internet tarifeleri, akıllı sınırsız tarifeler olarak sıralanabilir. Akıllı sınırsız tarife satın aldığınız zaman, kullanım miktarına bağlı olarak müşterilerden herhangi bir ek ücret talep edilmez. Gece 12 ile akşam 7 arasında olan süreçte bağlantı hızları 5 Mbps’ye kadar yükseltilmektedir. Paket seçeneğine göre:

  • 25 Mbps’e kadar,
  • 20 Mbps’e kadar,
  • 10 Mbps’e kadar,
  • 5 Mbps’e kadar hızınızı ayarlayabilirsiniz.

Hıza bağlı olarak tarife fiyatları ile yükleme hızı da değişiklik göstermektedir. Eğer sınırsız tarifelerden faydalanırsanız, internetinizde hız düşmesi gibi bir problem ile karşılaşmazsınız. Ek ücret de ödemeniz gerekmez. Simetrik internet tarifelerinde hem yükleme hızı hem de indirme hızı birbiri ile aynı olur.

Kablo TV İnternet Tarifeleri Kullanım Detayları

Kablo TV internet tarifeleri kullanım detayları başında kişilerin bir ay içinde en fazla bir kere hız değiştirebilmeleri gelmektedir. Kablo net hizmetinden faydalanmak için dilerseniz hizmeti Kablo TV ile birlikte alabilirsiniz. Tarifelerde belirtilen ücretlerin içine hem %7 oranında ÖİV hem de %18 oranında KDV dahil edilmiştir. Faturaların zamanında ödenmesi beklenmektedir. Gününden daha geç ödenen faturalar için binde 5 oranında gecikme faizi talep edilir. Eğer 16 Mbps ve bundan yüksek hızlardan faydalanmak isterseniz mutlaka Docsis 3.0 standartında modem sahibi olmaız gerekir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fibabanka Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Kablo TV Telefon Tarifeleri

Kablo TV telefon tarifeleri her yöne dakika paketi olarak satın alınabilir. Kablo ses hizmeti Kablo net hizmeti ile beraber sunulmaktadır. Eğer bu tarifelerden faydalanmak isterseniz önce numaranızı Kablo sese taşımanız gerekir. Eğer telefon faturasına geçtikten sonra ayrıntılı fatura talebinde bulunursanız, bunun için ek ücret ödemeniz gerekir. Bununla birlikte aynı talebi e fatura üzerinden verdiğiniz zaman herhangi bir ücretlendirmeye tabii tutulmazsınız. Geçtiğiniz tarifeyi beğenmemeniz ihtimaline karşı, ayda en fazla bir kere olmak üzere tarife değişikliği yapabilirsiniz. Tarife değişimi yaptığınız zaman, değişiklik yapılan gün baz alınır. Bir önceki tarifeniz için kullanım haklarınız o gün itibari ile sıfırlanmış olur. Diyelim ki her yöne 100 dk paketiniz var. Ayın 15 inde paketin yarısı kullanılır ve yalnızca yarım aylık kullanım üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Teknosacell müşteri hizmetleri bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kablo TV Veri Gizliliği

Kablo TV veri gizliliği kurumun önem verdiği konulardan bir tanesi olduğundan, bilgileriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Verilerin işlenmesi için izin vermiş olsanız da dilediğiniz zaman bu izni Kablo TV müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirebilirsiniz. Kablo TV verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metninin tümünü, markanın internet sitesinden okuyabilirsiniz. Kişisel verilerin işlenmesinin amaçlarından bazıları, ziyaretçi kartvizitlerinin alınması, abone kota kayıtlarının tutulması, favori kanal bilgisinin işlenmesi, tanıtım ve pazarlarma faaliyetlerinin yürütülmesi, şirket ve yerleşke güvencesinin sağlanması ve anten kayıt kodu verilmesi olarak sıralanabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler