Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Köfteci Yusuf açılış saati sabah saat 7 olup akşam 12’ye kadar hizmet verilmektedir. Köfteci Yusuf kurucusu 1978 senesinde dünyaya gelmiştir. Ticaret hayatına Kızılhisar’da başlamıştır. Bursa’da yer alan bu köyde doğan Akkaş, kıraathanede işe başlamıştır. 1990 senesinde kendi imkanlarını kullanarak küçük bir köfteci dükkanı açmıştır. 4 masası olan köfteci dükkanı kısa süre içinde büyümüştür. Köftelerin nam salması ile marka bu gün bulunduğu yere kısa süre içinde gelmiştir. Hem gıda hem de restoran sektöründe hizmet veren öncü marka, bu gün olduğu şekli ile ilk olarak 1996 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa standartlarında hizmet verilmektedir. Köfteci Yusuf, Türkiye’nin en büyük köfte fabrikasına sahip olma özelliğini taşımaktadır. Günümüzde toplam 125 farklı şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden 27’si İstanbul’dadır.

Köfteci Yusuf Vizyon ve Misyonu ile Büyümeye Devam Ediyor

Köfteci Yusuf vizyon misyonu şirketin başarısına başarı katmıştır. Şirket 1996 senesinde başlayan esnaflığından halen ödün vermeden çalışmaktadır. Türkiye’de lider et ve restoran şirketi olan Köfteci Yusuf 2023 senesine kadar en az 3 farklı ülkede şube açarak Türk lezzetini dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir. Misyonunu taze lezzetleri hızlı ve hesaplı şekilde müşterilere sunmak olarak belirleyen marka, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bu önem sayesinde her zaman mutlu ve memnun müşteriler kazanılmaktadır. Mükemmel bir lezzet için gösterilen üstün çaba, sonuçlarını hiç şüphesiz ki vermektedir.

Koton çalışma saatleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Köfteci Yusuf Değerleri ile Çok Sayıda Müşteriyi Kazanıyor

Köfteci Yusuf değerleri başında müşteri odaklı olmak geliyor. Marka müşterilerine her zaman samimi ve gönülden davranıyor. Güvenilir olmak konusunda marka büyük bir gurur duyuyor. Ayrıca bireylere saygı duyuluyor. İnsana saygı ve nezaket önceliktir. Dinleyen, fikirlere önem veren, alçakgönüllü ve sürekli öğrenen markanın önü bu nedenle açıktır. Dürüst ve direk geri bildirimler ile açık sözlü olan Köfteci Yusuf, adil muamele yapar. Köfteci Yusuf rekabetçi düşünce ve eyleme de önem verir. Basitlik ve yalınlık işin en önemli parçası olarak görülmektedir. Doğru iş doğru zamanda, doğru insanlar ile yapılır. Verimli çalışılır ve israf asla kabul edilmez.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Köfteci Yusuf Gıda Güvenliği Politikası ile Örnek Oluyor

Köfteci Yusuf Gıda Güvenliği Politikası için büyük önem verilmektedir. Et tedariki Bursa Yenişehir’de bulunan et entegre tesisi tarafından sağlanıyor. Depolama, üretim, kabul ve sevkiyat gibi bütün süreçlerde gıda güvenliği politikasından ödün verilmiyor. Hesaplı ürünler  en yüksek teknolojiden faydalanılarak mağazalara kadar getiriliyor. Güvenlik kapsamında ekip sürekli olarak denetime tabi tutuluyor. Üretimde kullanılan bütün ham madde ve yardımcı maddelerin yasal mevzuatlara uyumlu olması gerekiyor. Bunun sağlanması için de lab ortamında analizler yapılıyor ve güvenilirlik resmen doğrulanmış oluyor. İyi gıda güvenliği uygulamalarının sürdürülebilirliği sağlanıyor.

Köfteci Yusuf Gıda Güvenliği Politikası Her Süreçte İşliyor

Köfteci Yusuf Gıda Güvenliği Politikası işleyişi kendini her aşamada gösteriyor. Pişirilip masada servis edilen bütün köfte ve etler Bursa’dan geliyor. En hijyenik ve modern ekipmanlar ile donatılmış olan bu tesise müşteriler gözü kapalı güvenebiliyor. Köfteci Yusuf sevkiyat sürecinde de aynı titizliği gösteriyor. Gıda mühendisleri gözetiminde gıda güvenliği kriterlerine uygun olarak köfte ve etler hazırlanıyor. Daha sonra soğuk zincir araçlar ile online ısı denetimi yapılıyor ve bu şekilde restorana sevk sağlanıyor. Depolama sürecinde de aynı titizlik gösterilmeye devam ediyor. Soğuk hava depolarında depolama yapılıyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler