Koton Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Koton Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Koton Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Koton  açılış saati AVM içinde olan mağazalar için 10 olup akşam 10’a kadar hizmet vermektedir. Koton faaliyetlerine 1988 senesinde Kuzguncuk’ta başlamıştır. Butik olarak işe başlayan marka bu gün 24 farklı ülkede 222 tane mağazaya sahiptir. Dünyanın her yerinde hızlı bir büyüme göstermiş ve müşterilerine yıl içinde yüksek adetlerde koleksiyon ve modeller sunmayı başarmıştır. Türkiye’de bulunan Koton mağazaları sayısı 150’nin üzerine çıkmıştır. Yurt dışında 60’tan fazla mağaza bulunmaktadır. Koton, mağazalar arası kontrolü ve yönetimi başarılı bir şekilde sağlayarak daha da büyüme yolunda ilerlemektedir. Koton gençler ve genç profesyonellere özel olarak tasarımlar sunmaktadır. Türkiye’de ve dünyada geniş bir mağaza zinciri oluşturmayı başaran marka, müşterileri için modayı takip eder ve trendi giydirir. Hem de bütün bunları uygun fiyatlar ile yapar.

Koton Tarihçesi ile Başarısını Gözler Önüne Seriyor

Koton tarihi 1988 yılında ilk açılan mağaza ile başlıyor. Tasarım ve üretime odaklanılması açısından organizasyon 1995 senesinde yeniden tasarlanmıştır. 1996 yılında Münih’te ilk yurt dışı mağazası açılmıştır. Hızlı bir şekilde büyüyen Koton 1999 senesinde bayilikler vermeye başlamıştır. 2001 senesinde tasarım ekibi geliştirilmiş, ürünlerin çeşitleri artırılmış ve mağazaların ölçekleri büyütülmüştür. Hızlı moda markası olarak ilk adımlarını atmıştır. Kısa sürede marka Rusya, Balkanlar ve Orta Doğu’da da mağazalarını açmıştır. Koton, Türkiye’de 100 tane yurt dışında ise 39 tane mağazaya 2005 senesinde ulaşmayı başarmıştır.

Salt Galata çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Koton Aldığı Ödüller ile Gurur Duyuyor

Koton ödüllerini 2011 senesinden itibaren almıştır. Mayo koleksiyonu ile en beğenilen ve en çok tercih edilen kadın markası olmuştur. Daha sonra 2014 senesinde marka Türk Süper Markalar listesinde yerini almıştır. Kozmetik kategorisine de giren marka bu alanda da en beğenilen olmayı başarmıştır. Kozmetik sektörüne giriş yaptıktan sonra marka en güvenilir kadın giyim markası ödülüne layık görülmüştür. AVM Yatırımcıları Derneği’nin de dikkatini çeken marka başarısı, ödüllere doyamaz hale gelmiştir. Renkler, kumaşlar, tasarım ve trendler Koton’dan satın alınabiliyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Papara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dünya Kadar Çeşitliliği Koton’da Bulabilirsiniz

Koton’da çeşitlilik en önemli ilkelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Müşteriler giyime dair aradıkları her türlü ürünü Koton’da bulabilirler. Koton hem yaratıcı hem de yenilikçi ürünler sunmaktadır. Yenilikçi ürünler Koton farkı ile oldukça ekonomik fiyattan satın alınabiliyor.  Müşteri odaklı hareket eden marka, üretimlerinde teknolojiyi de kullanıyor. Son teknolojik ekipmanlar kullanılarak kumaş, desen vb. seçimleri ve üretimleri yapılıyor. Sınırsız ürün ve tasarım zenginliği sayesinde insanlar alışveriş yapmak için ilk olarak Koton’u tercih ediyorlar. Koton bu özellikleri sayesinde kısa sürede Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü olmayı başarmıştır. Marka vizyonunu 2023 yılına kadar 5 kıtada en zengin ve en çok tercih edilen koleksiyona sahip olmak olarak açıklıyor. Koton hedeflerine emin adımlarla yürüyor.

Koton Bayisi Olarak Para Kazanabilirsiniz

Koton bayiliği alarak Koton iş stratejileri çerçevesinde yeni mağazalar açılır. Yatırım aşamasında olan mağazalar için Koton tarafından geniş yelpazede bulunan destekler sağlanmaktadır. Mağazanın işletilmesi için gerekli eğitimler, zaman ve maliyet fizibiliteleri, personel seçimi, mimari tasarım ve dekorasyon, koton sistem kurulumu gibi konularda ana merkez tarafından sınırsız destek ile karşılanacaksınız. Bayilik almak isteyen kişilerin mutlaka çeşitli mağaza standartlarını yerine getirmesi gerekiyor. Mağazaların mutlaka ana caddeler üzerinde olması gerekiyor. AVM içinde de Koton mağazası açmak için bayilik alınabiliyor. Ayrıca mağaza Koton kimliğine uygun olmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler