Kuryenet Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Kuryenet Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Kuryenet Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Kuryenet açılış saati sabah saat 9 olup akşam 6’ya kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Kuryenet kurumsal firmalar için toplu dağıtım hizmetlerini büyük bir titizlikle vermektedir. Dağıtım işlerinde raporlama, internet, arşiv, çağrı merkezi gibi hizmetler bulunmaktadır. Hız, güven ve teknoloji Kurye net ile bir araya gelmiştir. Kit oluşturma, tasnifleme, poşetleme, veri giriş ve kişiselleştirme gibi ek hizmetler de müşterilere sunulmaktadır. Kuryenet çağrı merkezi ile 444 93 93 hatlı telefon numarası üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Çağrı merkezi müşterilerin kesintisiz olarak faydalanması için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dilerseniz kurumun resmi internet sitesi üzerinden gönderilerinizi takip de edebilirsiniz. Bireysel takip ve kurumsal takip olmak üzere iki farklı seçeneğiniz bulunuyor.

  Kuryenet Hangi Hizmetleri Sunuyor?

  Kuryenet ile sunulan hizmetler başında sözleşme toplama geliyor. Bu hizmet sahada evrak ya da sözleşme doldurtulmasını ve toplanmasını içeriyor. Arşiv hizmetinde ıslak imzalı teslim belgeleri için 10 yıl saklama ve istenmesi halinde elektronik ortamda sunulması mmkün oluyor. Raporlama hizmetinde ise istatistiki raporlar hazırlanır. Bu raporlar elektronik ortamda müşteriye sunulur. İade hizmetinde teslim edilemeyen gönderiler müşterilere iade edilmektedir. Çağrı merkezi hizmetinde çağrı karşılama ve arama şeklinde randevu hizmetleri sunulmaktadır. Son olarak internet hizmetinde, müşteriye özel internet veri akış sistemi kurulur ve gönderi hikayesi izletilir. Bütün bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz Kuryenet çağrı merkezi üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

  Ayrıca KOÇTAŞ çalışma saatleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Kuryenet Teslimat Süreleri Ne Kadar Sürüyor?

  Kuryenet teslimat süreleri mücbir sebepler olmadığı sürece 2 gün olarak belirlenmiştir. Hem gönderiler hem de ek hizmet için aynı süreler geçerlidir. İlki 2 gün olmak üzere 15 iş günü içinde en az 2 kere firma tarafından adrese uğranılmaktadır. Müşteri ile iletişime geçilmesi halinde, ikinci uğrama için randevu oluşturulabilir. Bu şekilde teslimin daha kolay yapılması sağlanır. Eğer gönderiler teslim edilemezse, iade işlemi yapılacaktır. İade yapılmasının birden çok nedeni olabilir. En çok karşılaşılan iade sebepleri arasında, yurt dışında olmak, askerde olmak, ad ve soyad bilgisinin yanlış olması, adresin doğru olması ancak kişiye ulaşılamaması, vefat etmesi, kimlik gösterilmemesi, gönderinin kabul edilmemesi, adresin değişmesi, adresin yetersiz olması ve kişinin adresinde bulunmaması yer alıyor.

  Kuryenet Teslimatın Yapılamadığı Mücbir Sebepler Nelerdir?

  Kuryenet mücbir sebepler nedeni ile gönderiyi teslim edememiş olabilir. En çok karşılaşılan mücbir sebepler arasında başta bölgesel olaylar gelmektedir. Buna ek olarak aracın arızalanması, trafik kazası olması, uçak rötarı ya da sefer iptali olması, iş anlaşmazlığına düşülmesi ve bu anlaşmazlığın grev ile sonuçlanması, terör olayları, savaş, doğal afetler, hava koşullarının uygun olmaması, yolun uygun olmaması, adresin eksik ya da hatalı olması gibi durumlar gelmektedir. Bu sebeplerden dolayı gönderiler teslim edilmeyecektir. Ancak bunların dışında gönderi teslimi belirtilen süre içinde yapılır.

  Gönderiler Kuryenet ile Güvendedir

  Kuryenet güvencesi firmanın titizliği ve ayrıntılı olmasından kaynaklanmaktadır. Teslimat kuralları çerçevesinde gönderilerin alıcıların eline güvenle teslim edilmesi sağlanmaktadır. Gönderiler Kuryenet ile teslim edilene kadar, bütün hareketler kayıt altına alınır. Alınan kayıtlar 2 sene boyunca sistemde kayıtlı tutulur. Operasyon merkezlerinde özel kamera sistemleri bulunur. Bu sistemler acentelerde de bulunmaktadır. Gönderilerin teslim edilecekleri yerlere sevkiyatlar özel ürünler ile yapılır. Yani gönderilerin hasar görmesi, yırtılması, patlaması vb. zarar görmesi mümkün değildir. Bütün güvenlik önlemlerine karşı kurum yine de hasar tazmini hizmeti sunar.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ