Kuveyt Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Kuveyt Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Kuveyt Türk açılış saati sabah saat 8:30 olup, saat akşam 5’e kadar mesai devam etmektedir. Kuveyt Türk çok sayıda finansal ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturmaktadır. Ekonomiye katkı sağlayan banka, sektörün öncü kurumu olmayı başarmıştır. Paylaşmayı bilen, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde yerini alan, hem geçmişine hem geleceğine sahip çıkan ve insani kampanyalar düzenleyen banka sahip olduğu değerleri ile büyümeye devam etmektedir. Hem genç nesil hem de şehit ve gazi ailelerine özel önem verilmektedir. Sanatın yeri Kuveyt Türk için ayrıdır. Bütün bu önem verilen değerler sayesinde banka sizinle sapasağlam bağlanmış olur. Banka değerlerimizle büyüyoruz anlayışından hareketle, kültürel mirasını yaşatmak ve literatüre katkıda bulunmak amacını gütmektedir. Gelecek nesillere eserler bırakılması için çalışılmaktadır. Bu çalışmaların bir sonucu olarak çeşmeler kaybolan meslekler ve çok sayıda eserler hayata yeniden kazandırılmıştır.

  Kuveyt Türk 100 Kaşif Projesi ile Toplumsal Değerleri Koruyor

  Kuveyt Türk 100 Kaşif Projesi hem toplumsal hem de temel değerlerin korunmasını amaçlar. Projenin 30. Yılına gelinmiştir ve senelerden beri bilime ve eğitime destek verilmeye devam edilmektedir. Eğitim ve bilim desteği sayesinde yeni nesiller ileride sahip olacakları meslekler için hazırlanmış olur. 10 ile 14 yaş arasında olan ve kodlama ile ilgilenen kişilere Kuveyt Türk tarafından eğitim verilir. Türkiye’nin seçilen illerinde en az 1000 tane kaşif yani bilim çocuğu seçilir. Küçük yaştan itibaren gerekli eğitimleri alan kaşifler, memleketlerine faydalı olurlar.

  Ziraat Bankası çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Başarı Hikayesi ile Herkesi Büyülüyor

  Kuveyt Türk başarı hikayesinde km taşları başında Şanghay altın borsasına üye olan ilk kurum olması geliyor. Ayrıca kısa vadeli alacak sigortasına entegre olan ilk katılım finans kuruluşu olmuştur. Aktif büyüklükte banka 100 milyar TL sınırını aşmayı başarmıştır. 104 milyar 439 milyon TL ile aktif büyüklükle katılım finans bankaları arasında ilk sırada yerini almıştır. Bankacılık sektöründe ise 11. Sıraya yerleşmiştir. Türkiye’nin önemli bir projesi olarak kabul edilen Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’ne banka, 200milyon USD değerinde limit tahsis etmiştir. 2019 sene sonu itibari ile banka aktif müşteri sayısı 1.4 milyon insana ulaşmıştır.

  Kuveyt Türk Kullanıcıların Güvenliklerini Önemsiyor

  Kuveyt Türk kullanıcı güvenliği konusunda büyük bir hassasiyet göstermesi ile biliniyor. Dace ID ve Touch ID özellikleri ile kullanıcıların giriş güvenlikleri artırılmıştır. Banka müşterileri içleri rahat bir şekilde sistemlerine giriş yaparak işlem yapabilirler. Kuveyt Türk yenilebilir enerjiye de değer veriyor. Bu kapsamda yenilebilir enerjiye yönelik toplamda 1 milyar dolardan fazla destek verilmiştir. Kuveyt Türk hesaptan havale yönetimi özelliğini aktif hale getirmiş ve bu sayede QR kod ile ödeme yapma hizmetini hayata geçirmiştir. Banka her anlamda müşterilere kolaylık sağlamıştır.

  Kuveyt Türk Bankacılık Faaliyetleri ile Çok Tercih Ediliyor

  Kuveyt Türk bankacılık faaliyetleri ülke sınırlarını aşmıştır. Almanya’da bankacılık hizmeti sunulması için Alman Federal Bankacılık Düzenleme Kurumu Bafin’den gerekli olan lisanslar alınmıştır. Faaliyetlere başlanmıştır. Almanya’da faizsiz iş modeline göre çalışan Kuveyt Türk sınırlarını aşarak başarılarını geliştirmiştir. Katılım bankacılığı sektöründe bir ilk olan özel bankacılık faaliyetlerine 2015 senesinde ilk olarak Kuveyt Türk tarafından başlanmıştır. Faizsiz finans ilkeleri ile hizmet veren portföy yönetim şirketi KT Portföy Kuvyet Türk yoğun çalışmaları sonucunda kurulmuş ve finans alanında en önemli şirketlerden bir tanesidir. Yeni nesil bankacılık hiç bu kadar pratik olmamıştı!


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ