Kuyumcukent Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Kuyumcukent Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Kuyumcukent Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Kuyumcukent açılış saati sabah saat 10 olup akşam 10’da kapanmaktadır. Perakende alanında iddialı olan Kuyumcukent AVM ilk evlilik alışveriş merkezi olma özelliğini taşımaktadır. AVM içinde nikah salonu ve çok amaçlı toplantı salonları bulunmaktadır. AVM içinde açılan mağaza sayısı kısa süre içinde 400’e kadar ulaşmıştır. AVM içinde bulunan düğün salonları 400 ile 600’er kişi kapasitelidir. Buna ek olarak 450 kişilik nikah salonları bulunmaktadır. Evlilik sektörü giderek büyümektedir ve Kuyumcukent bu sektörde yerini sağlam almıştır. İstanbul’da özel bir salonda nikah kıymak isteyen kişiler bunun için Kuyumcukent’i tercih etmektedir. AVM, Bahçelievler Belediyesi ile yapılan protokol doğrultusunda tamamlanmıştır. Evlenecekler çiftlerin rüyalarını süsleyen güzellikle ola modern ve şık dekorasyonu ile büyük beğeni toplamaktadır. Klasik nikah dairelerinden farklı olarak çok şık gelin odaları ve özel düzenlenen takı merasimi odası bulunmaktadır.

  5 Yıldızlı Otel Kalitesinde Uygun Fiyatlı Hizmet

  Yüksek kaliteli hizmet veren Kuyumcukent AVM, muhteşem bir atmosfer sunmaktadır. Türkiye’de farklı bir ihtiyaca hitap eden marka sayesinde yorucu olmayan bir düğün deneyimi yaşayabilirsiniz. Bir yandan AVM içinde kısa sürede ihtiyaçlarınızı tamamlayarak diğer yandan kahvenizi yudumlayarak bu anların keyfini Kuyumcukent ile çıkarabilirsiniz. Kuyumcukent AVM içinde çok sayıda mağaza bulunmaktadır. Bu mağazalarda gelinlikten davetiyeye, organizasyon firmasından düğün fotoğrafçısına, beyaz eşyadan kuyumculara kadar evliliğe dair ne ararsanız bulabilirsiniz. Hem de oldukça ekonomik fiyatlardan!

  Kuyumcukent AVM Tarafından Sunulan Hizmetler Nelerdir?

  Kuyumcukent AVM hizmetleri müşterilerin yüzünü güldürüyor. AVM’de her şey müşterilerin yüzünü güldürmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Stand kiralama hizmetinden oyun parkı hizmetine kadar ne ararsanız hepsini bulabiliyorsunuz. Oyun parkı hizmeti sayesinde çocuklarınızı parka bırakıp alışveriş keyfi yapmaya kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Oto yıkama hizmeti ile arabanızı yıkatabiliyorsunuz. Siz alışveriş yaparken arabanız tertemiz olsun! Mescid hizmeti ile namaz kılabilir, bankamatikler sayesinde kartınızdan para çekerek alışveriş yapabilirsiniz. Farklı noktalardan kalkan servis hizmeti ile AVM’ye hem kolay hem de ücretsiz ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Watsons çalışma saatleri bilgileri yazımızdadır.

  Kuyumcukentin Hikayesi 1988 Yılında Başlıyor

  Kuyumcukent hikayesi 1988 yılına kadar dayanmaktadır. Bir grup sektör mensubu tarafından kuyum sektörünün iyileştirilmesi amacı ile AVM kuruluyor. Arazi araştırma işi 6 sene boyunac sürüyor. 1996 senesinden 2000 yılları arasında süreçte AVM inşası yapıldı. 2001 yılında sabit fiyat anahtar teslim usulü ile ihale yapıldı. Aynı sene içinde Atölye bloğu için inşaat başlamış oldu. Geçici kabul çalışması son bulunca müteahhitten mağaza  teslim alındı. İş yeri sahipleri, ortakları ve kiracıları anahtarlarını teslim almaya başladılar. Daha sonra Kuyumcukent Atlöye bloklarında doluluk oranı artmaya başladı. Ulaşım probleminin ortadan kalkması ve kalabalığa cevap verilmesi adına 2006 tarihinde Kuyumcukent Atölye Bloğu ve Köprülü Kavşak açılışı yapıldı. Açılışa dönemin Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan da katılım gösterdi.

  Kuyumcukent Kompleksi İhtiyaçlara Çözüm Olacak Nitelikte Tasarlandı

  Kuyumcukent Kompleksi toplam 180 bin metre kare arsa üzerine inşa edilmiştir. 3 binin üzerinde iş yeri bulunmaktadır. Kuyumcukent 328 bin metre kare kapalı alana sahiptir. Kat maliklerinin girişimleri 2004 senesinde KİAŞ tarafından kurulmuştur. KİAS Kuyumcukent’in yöneticisidir. Kurumun asıl faaliyeti tesis yöneticiliği ve işletmeciliği yapmaktır. Firma temizlik, peyzaj, güvenlik gibi faaliyetler için 4 ana grupta taşeron firmaları görevlendirmiştir. Profesyonel anlamda işletmecilik yaparak, bin 800’den fazla ortağa sahip olmuştur. Aynı zamanda ticari bir şirket olma özelliğini taşımaktadır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ