LCW Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

LCW Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  LCW Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  LCW açılış saati 9’dadır ve mesai saat akşam 10’a kadar aralıksız olarak devam etmektedir. LCW iyi giyinmek herkesin hakkı felsefesi ile yola çıkmıştır. Marka 1988 yılında Fransa’da kurulmuştur. 1997 senesinde beri de LCW, Türk markası olarak varlığına devam etmektedir. 2023 yılına kadar LCW Avrupa’nın en başarılı 3 moda perakendecisinden bir tanesi olma amacını gütmektedir. LCW bu gün 47 farklı ülkede bulunmaktadır. 104 mağazası ile uygun fiyatlı ürünler yüksek kalite ile satılmaktadır. Müşteriler ulaşılabilir modanın keyfini çıkarabilirler. LCW ilk yurt dışı yatırımını 2009 senesinde Romanya’da yapmıştır. Katar, Bahreyn, Ermenistan, Endonezya, Ürdün, Tunus, Zambiya, KKTC, Filistin, Fas, Kenya, Cezayir ve Bulgaristan olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde LCW bulunmaktadır.

  LCW Ortaklık Yapısı

  LCW ortaklık yapısı incelendiği zaman en büyük hisseye yüzde 47 ile Küçük Ailesi’nin sahip olduğu görülmektedir. Buna ek olarak sırası ile Dizdar Ailesi, Kısacık Ailesi, Amouyal Ailesi en çok hisseye sahiptir. Yönetim Kurulu üyeleri arasında Vahap Küçük, Murat Mısırla, Necip Özer, Tamer Berksan yer almaktadır. LCW grubunun temelleri 1988 yılında atılmıştır. LCW misyonu iyi giyinmek herkesin hakkı felsefesidir. Bu inançtan hareketle, insanlar tarzlarına ve bütçelerine uygun yüksek kaliteli giyinebilirler. Marka vizyonunu ise 2023 senesine kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olmak olarak açıklamıştır. Bu doğrultuda sosyal sorumluluk, çalışan, müşteri, tedarikçi memnuniyeti gibi önemli hususlara dikkat edilmektedir.

  Salt Galata çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  LCW Kalite Politikası ile Başarıdan Başarıya Koşmaya Devam Ediyor

  LCW kalite politikası tüketici ihtiyaçları ve tüketicinin beklentileri doğrultusunda oluşturulmuştur. Tüketicinin hem tarzına hem de bütçesine uygun ve kaliteli ürünler sunulmaktadır. Bu ürünler sunulurken insan sağlığına ve çevreye zarar gelmemesi son derece önemlidir. Kalite yaklaşımı sayesinde artan rekabet şartları ortamında bile LCW başarıdan başarıya koşmayı başarmıştır. Değişen müşteri beklentilerine yüksek uyum yakalanmıştır. Bunun için de çalışanların sürekli gelişmesi sağlanmıştır. Süreçler risk odaklı bakış açısı ile sürekli iyileştirilmektedir. Ayrıca gerekmesi halinde süreçler yeniden tasarlanmaktadır. Bu şekilde kalite politikası iyileştirilir.

  LCW Prensipleri ile Diğer Markalara Örnek Oluyor

  LCW prensipleri başında bütün çalışanların katılımı ile kalite politikasını hayata geçirmek yatıyor.Yaptığı işlerde marka kesinlikle kaliteden ödün vermiyor. Müşterilere sunulan bütün ürün ve hizmetler ihtiyaca uygundur. Sürekli ölçümlenen bu hizmetler, sorunlu ise sorunları gideriliyor. Müşteri odaklı bir düşünme tarzı benimseniyor. Sürekli iyileştirme faaliyetleri içinde olarak marka kendini geliştirmeye devam ediyor. Bütün tedarikçiler ile yakından iş birliği yapılıyor. B u sayede ürün kalitelerinin gelişmesi mümkün oluyor. Yardımlaşma içinde olmak markanın el ele güçlenmesine yardımcı oluyor. Marka kalite politikası çerçevesinde bu sayılanları yapmayı kendine bir görev edinmiştir.

  LCW Ekoloji Politikası ile Çevreye Ne Kadar Önem Verdiğini Gösteriyor

  LCW ekoloji politikası dünya kaynaklarının sınırlı olduğunu biliyor. Doğal olarak bir sonraki kuşaklara bu kaynakların aktarılması için çeşitli çalışmalar yapılıyor. Sağlıklı koşullarda ürün üretimi yapmanın büyük önemi bulunuyor. Ürün üretiminde LCW şeffaflığı, veriye dayalı oluşu ve bilgi aktarımını esas alıyor. Yasalara uyan marka bir yandan da kendi çalışmalarını yapıyor. Bu çalışmalar sayesinde ekolojiye zarar veren ürünlerin tespiti yapılıyor. Bu alanda sürekli olarak iyileşme sağlanıyor. Tüketicilere sunulan ürünler sürekli test ediliyor. Eğer insan sağlığı için herhangi bir risk varsa bu ürünler kişilere kesinlikle sunulmuyor. Kullanılan kaynaklar bir şekilde geri yerine konuyor.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ