Lenovo Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Lenovo Müşteri Hizmetleri Numarası

  Lenovo Müşteri Hizmetleri Numarası

  Lenovo müşteri hizmetleri ulaşmak isterseniz telefonlarınızdan 0212 467 01 22’yi tuşlayabilirsiniz. Eğer Lenovo akıllı telefon modelleri için servis hizmeti almak isterseniz bu numarayı kullanabilirsiniz. Lenovo müşteri hizmetlerine Think markalı olmayan Lenovo ürünleri için iletişim kurmak isterseniz de telefonlarınızdan 0212 912 01 34 numarasını tuşlayabilirsiniz. Think markalı olmayan ürünlere Idea Centre, tabletler, Idepad örnek verilebilir. Eğer Think markaları ürünler için firma ile iletişime geçmek isterseniz telefonlarınızdan 0 850 755 56 86’yı tuşlayın. Bu ürünlerin başında Think Centre, Think Server, Think Vision, ThinkPad Tablet, Think Pad gelir.

  Ayrıca Koton müşteri hizmetleri numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

  Lenovo Ürünleri Garanti Kapsamında mıdır?

  Lenovo ürünleri garantisi 2 yıl boyunca standart garanti kapsamı altına alınır. Lenovo pilleri ve kameralar için bu süre 12 ay ile sınırlıdır. Aksi belirtildiği sürece belirtilen süre geçerli olacaktır. 12 ay boyunca garanti altında olan ürünlerin ücretsiz servis imkanından faydalanması mümkündür. Malzeme kusurları ve pil seviyesindeki azalmalar için Lenovo garantisi kapsamından faydalanabilirsiniz. Eğer garanti altına alınan cihaz bir  birey değil, kurumsal müşteri tarafından satın alınmışsa bu durumun servis sözleşmesi hükümlerinde belirtilmesi gerekir. Onarım süresi yasaya göre en çok 20 iş günü olabilir. Lenovo gelişmiş teknolojisi ve profesyonel ekibi ile birlikte bu süreyi ortalama 2 ile 5 iş günü arasında düşürmeyi başarmıştır. Eğer garanti için bu süreler sizin için yeterli gelmezse, garanti uzatma süresi hakkında bayiye başvuru yapabilirsiniz.

  Lenovo Kimdir?

  Lenovo hikayesine bundan 30 seneden önce Çin’de başlamıştır. O sırada yalnızca 10 mühendis bulunuyordu. Şimdi ise 160’dan fazla ülkede Lenovo bayileri bulunuyor. Marka, dünyanın küresel sorunlarını çözüme ulaştırmak için teknolojiyi kullandığını belirtiyor. Marka müşteriler ile teknoloji arasında olan deneyimlerin birbirini nasıl etkilediğini anlamak için akıllı dönüşüm adı verilen bir proje başlattı. Böylece teknolojinin gücünden faydalanarak neler yapılabileceği görülmüş oldu. Marka elde ettiği başarıları neye borçlu olduğunu şu maddeler ile özetliyor:

  • Yüksek düzeyde çoklu iş stratejisi,
  • Çeşitliliğe sahip yönetim ekibi,
  • Tedarik zincirinde uçtan uca sağlanan verimlilik,
  • Akıllı telefonlar aracılığı ile veri merkezleri arasında sağlanan geniş bağlantı yelpazesi.

  Lenovo Markası Ürünleri Nerelerde Bulabilirim?

  Lenovo marka ürünleri bulmak için Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunan aşağıdaki mağazalardan bir tanesini ziyaret edebilirsiniz:

  • Teknosa,
  • Vatan Bilgisayar,
  • Media Markt,
  • Arçelik mağazaları,
  • Beko mağazaları,
  • Online alışveriş için hepsiburada.com

  Mağazaları ziyaret ettiğiniz zaman:

  • Aksesuarlar,
  • Diz üstü bilgisayarlar,
  • Sunucular,
  • Ağ depolama,
  • Akıllı telefonlar,
  • Hepsi bir arada bilgisayarlar satın alabilirsiniz.

  Size en yakın Lenovo satış noktasını bulmak isterseniz, marka internet sitesini ziyaret edin. Ardından sayfanın alt kısmında yer alan ürünler menüsüne tıklayın. Buradan nasıl satın alabilirim linkine tıklayın. Son olarak Lenovo satış noktaları linkine tıkladıktan sonra karşınıza alışveriş yapabileceğiniz farklı mağazalar çıkacak.

  İŞKUR müşteri hizmetleri bilgilerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

  Lenovo Sürdürülebilirlik Anlayışı

  Lenovo sürdürülebilirlik anlayışının bir sonucu olarak marka paketin dışında düşünmeyi başarmıştır. Paketleme için Lenovo, bambu ve şeker kamışı gibi biyolojik ürünler kullanmayı tercih etmektedir. Bu sayede paket tüketimi en aza indirilir ve karbon salınım seviyesi de kendiliğinden düşüş olur. Sürdürülebilirlik raporu hazırlandığı zaman, yalnızca marka kendisini değil, dünya genelinde müşterilerini hesaba katar. En yeni sürdürülebilirlik raporunu okumak için markanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Lenovo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de size konu hakkında bilgi verilmesini talep edebilirsiniz. Global teknoloji lideri Lenovo, sürdürülebilirlik ilkesi ile daha iyi bir dünya oluşturmak için kararlılığını ortaya koyuyor.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler