Mado Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Mado Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mado Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Kahramanmaraş’ta 150 yıllık bir tarihe sahip olan, bölgenin zengin yerel kaynaklarını kullanarak dondurmasını aynı kaliteyle tüm Türkiye’ye yaymayı başarmıştır. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde ulaşılabilecek bir hale gelen Mado, daha sonra dondurma işindeki başarısını Cafe ve restoran işletmeleri de açarak genişletmeyi bildi. Mado, keçi sütünden yapılan ve Kahramanmaraş’a özgü yabani orkidelerin kökünden elde edilen sahlebin de eklenmesiyle ve yine bölgeye özgü “dövme dondurma” yapma tekniğiyle dünya çapında bi marka olmayı başardı. Şirketin gelişimiyle birlikte, iletişim kuvvetlerini de oldukça güçlendirmiş olan Mado, dünyanın neresinde olursa olsun müşterilerinin olumlu veya olumsuz her görüşünü dinleyerek insanlarla birlikte büyümeyi da başarmıştır. Mado şikâyet hattı telefon numarası hattını arayarak siz de Mado ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir, şikayet ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Mado Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

İşinde uzman yetkililerle, Mado şikayet hattı telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda, Mado ile telefondan değil internetten de iletişim kurabilirsiniz. İnternetten iletmek istedikleriniz için, Mado’nun resmi internet sitesindeki formu doldurabilirsiniz. Forma, şu linkten ulaşabilir, dilek, istek veya şikayetlerinizi iletme şansına sahip olabilirsiniz: https://mado.com.tr/kurumsal/istek-ve-onerileriniz/

Telefon yoluyla iletişim kurmak isteyenler, “Ücretsiz Danışma Hattı” numarasını kullanabilirler.

  • Mado Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0800 535 10 01

Mado Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Mado’nun “Ücretsiz Danışma Hattı” adındaki müşteri hizmetleri servisini, dilediğiniz zaman arayabilir, telefonun diğer ucunda bekleyen yetkililer ile şikayet ve sorunlarınızı konuşabilir, problemlerinizin çözümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

  • Mado Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mado Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mado Çağrı merkezi ve Mado müşteri hizmetleri danışma adresleri aynı telefon numarasıyla çalışmaktadır. Numarayı aramanızla birlikte dilediğiniz hizmet çeşidine ulaşabilirsiniz.

Mado Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya bir evrak iletmeniz istenirse veya Mado ile resmi bir belge aracılığıyla iletişim kurmak istiyorsanız, aynı numaraya göndereceğiniz faks ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Mado Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 472 65 31

Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Türkiye’nin her yerinde şubesi olan Mado’nun tesisleri ve genel merkezi halen Şanlıurfa’da yer almaktadır. Şanlıurfa’daki genel merkezin dışında, Mado’nun Türkiye’nin büyük şehirlerinde bölge müdürlükleri de bulunmaktadır.

  • Mado Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0344 236 06 11-12
  • Mado Genel Müdürlük Adresi: Gaziantep Karayolu Üzeri 5.Km, Ermenez Mevkii, Dulkadiroğlu/KAHRAMANMARAŞ

Ayrıca İZBAN Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? adlı yazımıza göz atın!

Mado İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mado’daki iş imkanları, yurt içi ve yurt dışı fırsatlar ve franchise işlemleri için Mado internet sitesini ziyaret edebilir, şartları kendinize göre değerlendirebilirsiniz. Mado’daki kariyer fırsatları hakkında daha fazla bilgiyi, İstanbul’da bulunan Bölge Müdürlüğü’ne telefonla ulaşarak da alabilirsiniz.

  • Mado İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 472 53 04 – 05

Mado Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Dilek, istek ve şikayetlerinizi Mado internet sitesinden dolduracağınız bir formla firmaya istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde iletebilirsiniz.

Mado Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Mado müşteri hizmetleri iletişim formu:

Mado ile ilgili tüm güncel haberleri ve kampanyaları, Mado resmi hesaplarını sosyal medya mecralarından takip ederek öğrenebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler