McDonald’s Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

McDonald’s Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

McDonald’s Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Macerası 1954’te Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayan fast food zinciri McDonalds, günümüzde dünyanın en büyük restoran zincirlerinden biridir. Tüm dünyada, 120’yi aşkın ülkede hizmet vermeye devam eden McDonald’s, toplam restoran sayısında ise 34 bin sayısını aşmıştır. 1.6 milyon gibi yüksek bir çalışan sayısına da sahip olan McDonald’s’ın 2021 itibariyle günde yaklaşık 58 milyon müşteriye yemek sunacak kapasiteye ulaştığı düşünülmektedir. Türkiye’de ise, bu fast food zinciri markanın şu anda yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı bulunmaktadır.  McDonald’s şikâyet hattı telefon numarası araçlığıyla, firma tüm müşterilerini dinleyerek kendini geliştirmeye ve ilerletmeye de devam etmektedir.

McDonald’s Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

McDonald’s şikayet hattı telefon numarasını arayarak, rahatsızlık ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Dünyanın her yerinde çağrı merkezleri bulunan McDonald’s, kendisiyle iletişim kuran her müşterisine, yetkili kadrosu ile aynı hizmeti sunar.

  • McDonald’s Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 62 62

McDonald’s Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

McDonald’s ile günün her saati ve haftanın her günü iletişim kurabilirsiniz.

  • McDonald’s Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

McDonald’s Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

McDonald’s firmasının genel müşteri hizmetleri servisi dışında, bir de İstanbul, Beşiktaş’ta kendine ait bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine de 444 62 62 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

McDonald’s Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firma ile kurumsal bir ilişkiniz varsa veya firmaya bir belge göndermek istiyorsanız, işleminizi gerçekleştirmek için McDonald’s müşteri hizmetleri faks numarasını kullanabilirsiniz.

  • McDonald’s Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 274 29 31
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  HTC Müşteri Hizmetleri Numarası

McDonald’s Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Türkiye’ye gelişinden kısa bir süre sonra, McDonald’s, ülkemizde İstanbul’da da bir genel müdürlük açmıştır. Halen İstanbul’da bulunan bu genel müdürlük şu anda Zeytinburnu ilçesinde yer alır.

  • McDonald’s Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 336 34 00
  • McDonald’s Genel Müdürlük Adresi: Zeytinburnu Mahalles, Büyükdere Caddesi, Özsezen İş Merkezi, A Blok, 122/9, Beşiktaş/İSTANBUL

Ayrıca İzmirgaz  Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? adlı yazımıza göz atın!

İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

McDonald’s, internet sitesi aracılığıyla bireysel ve kurumsal olmak üzere farklı kariyer fırsatları sunar. Dilerseniz, başvuru formunu doldurarak bireysel olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz, dilerseniz de Franchise imkanlarını ve şartlarını inceleyerek bir şubenin işletmesine sahip olmayı deneyebilirsiniz. McDonald’s kariyer fırsatlarının tümünü, genel merkezi arayıp İnsan Kaynakları bölümü ile görüşmek istediğinizi belirterek öğrenebilirsiniz.

  • McDonald’s İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 336 34 00

McDonald’s Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

McDonald’s internet sitesi aracılığıyla, firmaya restoranlar, çalışanlar veya yemeğin kendisiyle ilgili dilek, istek veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda, siteye giderek sipariş verebilir veya canlı destek hattını kullanarak McDonald’s yetkilisi ile yazılı olarak canlı görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

McDonald’s müşteri hizmetleri iletişim formu:

McDonald’s Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Sosyal medyayı aktif kullanan McDonald’s, resmi hesapları yoluyla her mecradan iletişim kurmayı başarır. Siz de bu mecralardan resmi McDonald’s hesaplarını takip ederek kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda, firmayla güncel bir ilişki kurmayı başararak kariyer fırsatlarından veya son gelişmelerden de bu sayede geri kalmamayı başarırsınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler