Media Markt Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Media Markt Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Media Markt Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Teknoloji alışverişinin öncülerinden biri olan Media Markt, 1979 yılında Almanya’nın Bavyera bölgesinde bulunan Ingolstadt şehrinde kurulmuştur. 4 ortak olan, Leopold Steiffel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals, o güne kadar bulunmamış olan bir fikirle, farklı farklı teknolojik ürünlerin farklı marketlerde satılması yerine, tek ve büyük bir yerde satılmasını sağlamayı hedeflemiştir. Bu fikri hayata geçirerek perakende teknolojik alanında öncü olmayı başarmışlardır. Şu anda Media Markt, Türkiye dışında Almanya, İtalya, Polonya, İspanya, Hollanda, Rusya, Avusturya, Macaristan, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Portekiz ve Çin’de hizmet vermektedir. Media Markt şikâyet hattı telefon numarası hizmeti, Media Markt’ın bulunduğu her ülkede, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin problemlerini çözmek için başvurduğu numarasıdır.

Media Markt Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Media Markt şikâyet hattı telefon numarası tüm gün ve sürekli hizmet vermesinin yanında, şubede bulabileceğiniz dikkat ve özenle çalışmasını sürdürmektedir. Dilediğinizde sorun veya problemleriniz, dilediğinizde ise olumlu bulduğunuz noktaları şikayet hattı telefon numarasını tuşlayarak görüşebilirsiniz.

  • Media Markt Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 1 500

Media Markt Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Media Markt, mağduriyetin tamamen ortadan kaldırılması amacıyla tüm günlerde çalışmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin Media Markt’ı 7 gün 24 saat ve senenin 365 günü arayabilirsiniz.

  • Media Markt Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Teknosa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Media Markt Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Media Markt müşteri hizmetleri, şikayet hattı telefon numarası ve çağrı merkezi telefon numarası aynı numaradır.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Media Markt’a bir belge göndermeniz gerekirse veya firma sizden bir evrağı edinmek isterse sizle şube veya müdürlükleri aracılığıyla sizle iletişim kurar. Şu anda Media Markt’ın kullandığı genel bir faks numarası hizmeti bulunmamaktadır.

  • Media Markt Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: –

Media Markt Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Almanya menşeili teknoloji firması Media Markt’ın, hizmet verdiği her ülkenin bir şehrinde genel müdürlüğü bulunmaktadır. Media Markt genel müdürlüğü ülkemizde İstanbul’da yer almaktadır. Genel müdürlüğe telefonla ulaşmak istiyorsanız, çağrı merkezini arayarak bağlanmak istediğiniz birimi belirtebilirsiniz.

  • Media Markt Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 222 1 500
  • Media Markt Genel Müdürlük Adresi: Yeşilce Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, 65/A, Kağıthane/İSTANBUL

Ayrıca Kamil Koç Turizm Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? adlı yazımıza göz atın!

Media Markt İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Media Markt, hizmet verdiği her ülkede, teknoloji ürünlerinin perakende satışını sağlarken aynı zamanda istihdam fırsatlarını da genişletmeyi başarmıştır. Media Markt bünyesinde bir kariyer yapmayı düşünüyorsanız, çağrı merkezini aradıktan sonra insan kaynakları ile görüşme sağlayabilirsiniz.

  • Media Markt İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 222 1 500

Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

İster mail yoluyla, isterseniz de Media Markt iletişim formunu doldurarak firma ile internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Media Markt müşteri hizmetleri iletişim formu:

Media Markt X Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Media Markt, ürün satışlarını sık sık yaptığı kampanyalarla genişletmeyi başarmıştır. Aynı zamanda, belirli dönemlerde belirli ürün gruplarına yaptıkları indirimlerle de büyük fırsatlar sunmayı başarırlar. Media Markt kampanyalarından faydalanmak için sosyal medya hesaplarınızdan Media Markt resmi hesaplarını takip edebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avast Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler