Metro Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Metro Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Metro Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Metro Market açılış saati sabah saat 8 olup kesintisiz olarak 9:30’a kadar hizmet verilmektedir. Mesai saati şehir bazında değişiklik gösterebilir. Metro Market hafta sonları da hizmet vermektedir. Bir dünya şirketi olarak kurulan marka hem kalite hem de fiyat anlamında avantaj sunar. Marka şirketinin başarısını bu uyuma bağlar. Metro müşterilerinin neye ihtiyaç duyduğunu çok iyi bilir. Marketin temelleri 1964 senesinde atılmıştır. Metro ilk kurulduğunda yalnızca Almanya’nın Ruhr bölgesinde yer alıyordu. Şu an güncel olarak 34 ülkede ve 16 milyon profesyonel müşteriye hizmet verilmektedir. Metro, Türkiye’de HORECA’nn bir numaralı iş ortağıdır. İlham veren çözümleri ve fark yaratan ürünleri ile metro, pazarda lider konumu korumaktadır. Türkiye’de 21 şehirde 37 tane metro mağazası bulunmaktadır. Çalışan sayısı 5 bine yakındır. 1 milyonu aşkım müşteriye hizmet verilmektedir.

Metro Market 1990 Yılından Beri Türkiye’de

Metro Market Türkiye 1990 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Hizmet verirken marka çevreye, topluma ve inşalara karşı duyarlıdır. Metro Market kendini farklı gösteren değerlerine her zaman sahip çıkmaktadır. Anlamlı izler bırakmak için çalışan marka, bir numaralı güvenilir iş ortağıdır. Metro, Türk mutfağına ve değerlerine sahip çıkar. Yerel üreticileri de destekler. İnsanlara odaklı bir hizmet verir. Saygı, sorumluluk gibi değerlere büyük önem verir. Bu değerlerden hiçbir zaman ödün verilmez. Bu kapsamda marka coğrafi işaretli ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışında satar ve satılmasını destekler. Atık ve kayıp oranlarının azaltılması amaçlanmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beko Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Hem Topluma Hem de Ekonomiye Katkı

Ekonomi ve toplum katkısı Metro Market tarafından önemsenen değerlerin başında gelir. Metro Market bu kapsamda Metro Gıda Hareketi başta olmak üzere çok sayıda projenin altına imzasını atmıştır. Ekonomiye ve topluma katkı sağlayan şirket, ekosistemin de dolaylı olarak gelişmesini sağlamış olur. Bütün paydaşlar ile iş birliği yapılır. Metro bir dünya şirketidir. Metro Market’in sunduğu avantajları görmek isterseniz, metropost kataloğunu görüntüleyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızda ya da akıllı telefonunuzda Adobe Flash Player’ın kurulu olması gerekir. Herkes Metro Market’ten avantajlı alışveriş yapabilir!

Köfteci Yusuf çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Metro Market Metro Karta Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir?

Metro Market Metro Kartın faydaları saymakla bitmiyor. Kişilerin ihtiyaçlarına uygun kampanyalardan haberdar olabilmesi ve alışverişlerinde daha iyi bir deneyim yaşaması için Metro Kart’a sahip olması gerekiyor. Metro Kart tamamen ücretsizdir. Her alışverişte fatura bilgisi vermeden alışveriş yapmış olursunuz. Vergi mükellefi olan müşteriler işletme tipine özel sağlanan indirimleri Metro Kart sayesinde kullanabilir. Bireysel müşteriler de kart sayesinde çok sayıda kampanyadan faydalanmış olurlar. Hala metro kart sahibi değilseniz, herhangi bir Metro Market mağazasının Müşteri Girişi bölümüne gidin ve Metro Kart sahibi olmak için başvurunuzu yapın.

Metro Market Metro Karta Sahip Olmak için Gerekli Olan Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Metro Market Metro Kart için gerekli olan belgeler başvuru yapan kişi türüne göre değişiklik gösterecektir. Şahıs firması olarak metro kart sahibi olmak isteyen kişilerin cari yıl tasdikli vergi levhası fotokopisi ve vergi mükellefinin kendisi olması gerekir. Metro Market Metro karta sahip olmak isteyen kişilerin anonim ve limited şirketi olması halinde ise şirket imza sirküleri, şirket adına satın almaya yetkili kişileri belirten şirket antetli kağıda yazılı yetki belgesi gerekmektedir. Bu kağıtların kaşeli ve imzalı olması gerekir. Başvurunuzdan hemen sonra kart sahibi olarak alışveriş yapabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler