Microsoft Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Microsoft Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Microsoft Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Microsoft, bugünün dünyasını en fazla etkileyen kuruluşlardan birisidir. Bilgisayarın ve bilgisayar işletim sistemlerinin hayatımızdaki etkisini düşünürsek Microsoft gibi bir firmanın önemini fark etmemek elde değildir. Dünyanın en zengin birkaç insanından biri olan Bill Gates ve ortağı Paul Allen tarafından, Amerika Birleşik Devletleri’nin New Mexico eyaletinde bulunan Albuquerque şehrinde kuruldu. Firma, 1975’te kurulmuş olmasına karşın, Microsoft’un dünyanın en başarılı çok uluslu bir teknoloji devi olmasını sağlayan Windows İşletim Sistemi’ni 1983 yılında hayata geçirdi ve o tarihten şimdiye kadar büyümeye ve gelişmeye devam etti. Zamanla, hem işletim sistemlerini, hem de ürün çeşitliliğini artırmayı başaran Microsoft, yol boyunca karşısına çıkan küçüklü büyüklü başka firmaları da satın alarak girişimcilik adına da önemli bir nokta haline geldi. Türkiye’de de hizmetlerini neredeyse her evde sürdürmekte olan Microsoft şikâyet hattı telefon numarasını arayarak ürünlerinizle ilgili sorun, şikâyet veya taleplerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Microsoft Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Microsoft şikâyet hattı telefon numarası aracılığıyla, bireysel veya kurumsal olan bütün müşterilerinin problemlerini çözmek amacını taşır. Şirketin ülkemize girişinden beri genişlemekte olan merkez ağı sayesinde siz de bu numarayı arayarak dilediğiniz talebi iletebilirsiniz.

  • Microsoft Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 390 27 77

Microsoft Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Microsoft’un destek hattından günün her saatinde, yılın her günü yararlanmak için firmanın internet sitesi aracılığıyla iletişim kurmanız mümkündür. Çağrı merkezine ise mesai saatleri boyunca ulaşabilirsiniz.

  • Microsoft Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 18.30
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkea Müşteri Hizmetleri Numarası

Microsoft Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Microsoft’un dünyanın her yerinde o ülkeye özel olan ve bulunduğu ülkenin dilini konuşan yetkililerine sahip çağrı merkezleri bulunur. Microsoft’un çağrı ve şikayet hattı telefon numaraları Türkiye’de aynıdır. Yukarıda belirtilen numarayı arayarak tüm hatlara ulaşabilirsiniz.

Microsoft Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Microsoft yetkililerinin sizden bir belge talep etmesi durumunda, Microsoft genel müdürlüğüne, ülkenin neresinde olursanız olun aynı numara ile faks gönderebilir, şehir değiştirmek zorunda kalmadan gerekli evrakları iletebilirsiniz.

  • Microsoft Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 370 55 56

Ayrıca Metro Turizm şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Microsoft Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Teknoloji devi Microsoft’un, her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de hizmetlerini yönettiği bir genel müdürlüğü bulunur. Müşteri hizmetlerinin de insan kaynaklarının da bulunduğu bu merkez, İstanbul’da yer almaktadır.

  • Microsoft Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 370 55 55
  • Microsoft Genel Müdürlük Adresi: Levent Mahallesi, Aydın Sokak, Bellevue Rezidans, 7, Levent/İSTANBUL

Microsoft İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Microsoft’un yarattığı kariyer imkanlarından faydalanmak, çok uluslu bir teknoloji şirketinin bir üyesi olmak istiyorsanız Microsoft şirketi ile iletişim haline geçebilirsiniz. Microsoft, Türkiye’deki iş olanaklarını ve açık pozisyonlarını anlaşmalı olduğu iş arama siteleri aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Daha fazla bilgi sahibi olabilmek için Microsoft çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

  • Microsoft İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 390 27 77

Microsoft Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Telefonla ulaşmanın yanında, Microsoft web sitesi araçlığıyla iletişim formu doldurarak günün her saatinde sorunlarınızı veya taleplerinizi firmaya iletme şansına sahipsiniz. Bunun için Microsoft Desteğine Başvurun seçeneğine tıklamanız ve sizden istenen bilgiler ile ürününüz veya sorununuz hakkında açıklama yapmanız yeterli olur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  TOKİ Müşteri Hizmetleri Numarası, Direkt Bağlanma Yolları

Microsoft Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Microsoft’a dair güncel hiçbir şeyi kaçırmamak için firmayı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler