Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’nin en büyük ve en başarılı market zincirlerinden biri olan Migros’un temelleri 1954 senesinde atılmıştır. İsviçre’de bulunan ve ülkede “Ucuzluğun Kralı” adıyla bilinen market sisteminin Türkiye’ye getirilmesi amacıyla kurulması planlanmıştır. Zamanın İstanbul valisi ve belediye başkanı olan Fahrettin Kerim Gökay, marketi açan isim olmuştur. Hijyenik ambalaj sisteminin Türkiye’ye getirilmesi, etiketli ürünlerin satılması ve raf ömrüne göre ürünlerin hazırlanması gibi modern uygulamalara öncülük etmiş olan marketler zinciri, günümüzde Macro Center ve Migros olarak iki farklı şubeler zinciri halinde hizmetini sürdürür. İnternetten alışverişin de hızlanmasıyla bu konuda da gelişmesini sürdüren marketi, Migros şikâyet hattı telefon numarası aracılığıyla arayarak talep veya dileklerinizi iletebilirsiniz.

Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

İnternet siparişleri, ürünler veya şubelerle ilgili iletmek istediğiniz olumlu veya olumsuz her şeyi, Migros şikâyet hattı telefon numarasını tuşlayarak, telefonun diğer ucunda hazır bulunan yetkililere bildirebilirsiniz.

  • Migros Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 200 40 00

Migros Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Bu numarayı, hafta içi her gün arayabilirsiniz.

  • Migros Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.30 – 00.00

Migros Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Migros’un şikayet hattının yan ısıra, 444 10 44 numaralı bir çağrı merkezi numarası daha bulunmaktadır. Eğer telefonunuzla aramak yerine WhatsApp uygulaması üzerinden iletişime geçmek isterseniz, 0530 300 1 300 numaralı telefonla iletişim kurabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  McDonalds Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Ayrıca Microsoft şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Migros Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Bazı durumlarda, Migros’a resmi bir evrak iletmeniz gerekebilir. Bu durumda, Migros’un faks numarasını kullanarak gerekli veya istenen belgeleri iletebilirsiniz.

  • Migros Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 579 35 00

Migros Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Migros, kuruluşundan itibaren İstanbul ile anılan bir firma olmuştur. Marketler zincirinin ilk şubesi İstanbul’da olduğu gibi zincirin ağının genişlemesiyle kurulması bir mecburiyet haline gelen genel müdürlük ofisi de İstanbul’da bulunmaktadır. Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü günümüzde İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Ataşehir semtinde yer alır.

  • Migros Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 579 30 00
  • Migros Genel Müdürlük Adresi: Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, 7, Ataşehir/İSTANBUL

İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Migros işe alım, açık pozisyonlar gibi kariyer hedeflerine yönelik başvuru ve açıklamaları insan kaynaklarına da bağlı olarak kendi internet sitesi araçlığıyla gerçekleştirir. Migros web sitesini ziyaret ederek, İdari Bilimler bölümüne, Mağaza Personeli pozisyonuna veya Mağaza Yönetimi bölümlerine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İnsan kaynaklarının telefon numarasına, Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  • Migros İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 579 30 00

Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Migros ile firmanın web sitesi aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. İnternet siparişleriniz, ürünler, şubeler veya personel hakkındaki olumlu ve olumsuz görüşleriniz Migros tarafından dikkatle incelenir ve size de aynı yolla geri dönüş yapılır. Yıllardır aynı hassasiyeti hem bireysel hem de kurumsal olarak sürdürmeyi görev edinen firmaya açıklamalarınızı internet aracılığıyla haftanın her günü ve yirmi dört saat boyunca gönderebilirsiniz.

Migros Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Migros’u ünlü yapan haftalık veya daha uzun çaplı kampanya bilgilerini, kariyer olanakları hakkındaki yenilikleri ve güncel haberlerin tamamını, marketler zincirinin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek öğrenebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  HTC Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler