MNG Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

MNG Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

MNG Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

MNG Kargo açılış saati sabah 8:30 olup akşam 18:00’a kadar mesai devam etmektedir. MNG Kargo 2003 senesinde kurulmuştur. Şirketin 800’den fazla şubesi bulunmaktadır. 25 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Aktarma merkezlerinden 7 tanesi teknolojik aktarma merkezi olarak kullanılmaktadır. Kurumun çalışan sayısı 10 bini geçmiştir. Çalışanlardan 3 bin 500 tanesi acentelerde görev yapmaktadır. MNG Karo 3 bin tane kara aracı ile taşımacılık faaliyetlerine devam etmektedir. Bir uçtan diğer uca hızlı taşımacılık yapan sektör lideri dünyada 220 farklı ülkede 700 bin adrese teslimat yapar. Dünya standartlarında taşımacılık hizmeti verilir. MG Kargo bulunduğu sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Sektörde ilk teknolojik aktarma merkezine sahip olan kargo şirketidir. Bu aktarma merkezi, saatte tam 65 bin kargoyu müthiş bir hızda ayrıştırmaktadır. Hem de bu ayrışma el değmeksizin olur. Hatasız bir şekilde kargolar hat araçlarına yüklenir ve hasarsız teslimat yapılır.

5 Milyar Dolardan Daha Fazla Yatırım Yapan Kargo Firması: MNG Kargo

MNG Kargo yatırım miktarı 2000 senesinden bu yana 5 milyar doların üzerinde olmuştur. Haydar Sancak ile Suat Sancak 2007 senesinde MNG Kargo’yu satın aldılar. MNG Kargo Türkiye’de kargoculuk sektörünün gelişimine öncülük etmektedir. Dünya standartlarından hizmet veren anlayışı ile çağdaş dinamiklere sahiptir. Sermaye yapısı her geçen gün güçlenmektedir. Teknolojik yatırımların yapılmasına her geçen gün devam edilmektedir. Kargo şirketi yurt içi hizmetler, yurt dışı hizmetler, SMS bilgilendirme hizmetleri ve paketleme hizmetleri gibi geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler verilirken de her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUSKİ Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

MNG Kargo Paketleme Hizmetleri

MNG Kargo paketleme hizmetleri her türlü ihtiyacınıza karşılık olacak şekilde verilmektedir. Paketleme hizmetlerinde doğa dostu malzemeler kullanılmaktadır. Çünkü MNG Kargo çevreye ve doğaya saygılıdır. 4 farkı ebatta doğa dostu kutu bulunmaktadır. Küçük boy, orta boy, büyük boy ve battal boy kutu ölçüleri farklı en, boy, yükseklik ve desidedir. Kutularda kullanılan malzemeler doğada çözünebilir ve çevreye zarar vermez. Eğer sevdikleriniz için hediye göndermek isterseniz, şık kutu tercihi de yapabilirsiniz. Yine 5 farklı ebat arasından seçim yapabilir. Eğer göndermek istediğiniz hediye hassas, kırılabilir ya da zarar görme özelliğinde ise, airbox ile birlikte kutu seçimi yapabilirsiniz.

McDonalds çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Kırılabilir ve Hassas Kargolarınız için MNG Kargo Airbox

MNG Kargo Airbox sayesinde kargolarınızı kırılmaktan ya da hasar görmekten kurtarabileceğinizi biliyor muydunuz? Riski en aza indirmeniz ve maksimum miktarda koruma sağlamanız mümkündür. Beş farklı ebatta air box seçebilirsiniz. XS, S, M, L ve XL olarak farklı ölçüler bulunmaktadır. Aynı zamanda bunları hediye kolileri ile birlikte kullanabilir, sevdikleriniz için hediyeler gönderebilirsiniz. Eğer mimari proje, harita, poster gibi ürünler göndermek isterseniz airboz yerine üçgen paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Üçgen paketlerin ürünlere göre rahatlıkla tercih edilebilecek 3 farklı boyu bulunmaktadır.

MNG Kargo Korumax ile İhtiyacınıza Özel Çözümler

MNG Kargo Korumax ile özel ürünleriniz için özel bir ilgi göstermiş olursunuz. İnovatif ambalaj ürünü sayesinde hassas ürünleri en yüksek koruma ile gönderebilirsiniz. MNG Kargo değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve kolay paketleme çözümleri sunar. Köpük maddesinin aktif olması ile birlikte şişen paket, esnek yapısı sayesinde içindeki objeyi sarar ve koruma altına almış olur. İki farklı ebat seçeneğinde ürünün tercih edilmesi mümkündür!

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çiçek Sepeti Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler