MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

  MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

  MNG Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için telefonlarınızdan 444 06 06 numarasını tuşlayabilirsiniz. MNG Kargo müşteri hizmetleri sayesinde kargolarınızın durumunu öğrenebilir, gönderilerinizle ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. 0 850 222 06 06 numarasından da çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. iPhone şube ile gönderi takibini bulunduğunuz yerden yapabilirisiniz. Ayrıca size en yakın şubenin nerede olduğunu, kurye çağırma işlemlerini ve yurt dışı gönderileriniz hakkında bilgilendirmeyi bu şube sayesinde kolayca gerçekleştirirsiniz. MNG Kargo iPhone uygulamasını yüklemek isterseniz, iPhonenuzdan Apple Store uygulamasını açın. Arama kutucuğu kısmına MNG yazıp arama butonuna basın. MNG iPad şubesini indirmek için de aynı şekilde işlem yapabilirsiniz.

  Media Markt müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  MNG Kargo Otomasyon Ayrıcalıkları

  MNG kargo ayrıcalıkları başında kurumun tam 7 tane teknolojik aktarma merkezi kurması geliyor. Bu aktarma merkezleri:

  • İzmir,
  • Ankara,
  • Adana,
  • İstanbul,
  • Bursa’da yer alıyor.

  Merkezler otomasyon sistemiyle dotatıldığı için kargo işlemleri yapılırken el değmiyor. Kargolar hatasız, hasar görmeden ve hızlı bir şekilde teslim edilmiş oluyor. Ticari akış bu şekilde sağlıklı bir şekilde gerçekleşerek en az günde 2 saat kadar tasarruf yapılmasını sağlıyor. Bu sistemin en önemli özelliği saatte 65 binden fazla kargo ayrıştırılmasını sağlamasıdır. Kargonun 1 milyon adet kargo işleme hacmine sahiptir. 2003 yılında kurulan sistem, sektöründe bir ilktir.

  MNG Kargo LOCA

  MNG Kargo LOCA hizmeti ilk ve tek olarak sektörde sunulmuştur. Bu uygulamanın amacı gönderilerin ezilmeden, kırılmadan göndericilerine ulaşmasını sağlamaktır. MNG kargo şehir içi araçlarını hareketli ağ sistemi ile donatmıştır. Uzun yol araçlarında ise raf sistemi bulunuyor. Kargo ürününe göre, taşımacılık standartlarının uygun olması halinde ürünler adeta kendilerine özel bir locada seyahat etmiş olduğundan korunuyor.

  MNG Kargo EOS

  MNG Kargo EOS 3K sistemi ile müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Karlı, Kaliteli ve Kolay anlayışı ile yola çıkan bu sistemde, zamandan tasarruf ediliyor ve işiniz kolaylaşıyor. Etkin operasyon sistemi sayesinde fatura seri kayması hatasına son verilir. Ayrıca kağıtlar israf edilmez. Çünkü teyit nüshası uygulaması kaldırılmıştır. Kara filosunda başarılı bir taşımacılık gerçekleştiren MNG, aynı başarısını hava taşımacılığı alanında da gösteriyor. Sektörde adeta devrim yaratan MNG Kargo, gönderileri aynı gün içinde alıcılarına ulaştırıyor. Büyük şehirlerde gün içine teslim yerleşim bölgeleri için yapılıyor.

  Ayrıca Mavi çağrı merkezi bilgilerine bakabilirsiniz.

  MNG Kargo Teslimat Hizmetleri

  MNG Kargo teslimat hizmetleri arasında en çok adrese kargo teslimi tercih ediliyor. Kimlik ibraz edilmesi karşılığında bu hizmetten faydalanılabiliyor. Eğer adreste alıcı bulunamazsa, adresin kargoya geldiğine dair bir not bırakılır ve kargo şubeye ulaştırılır. Ulaştırılan kargoların en geç 3 iş günü içinde alıcılara ulaştırılması gerekir. 3 iş gününde teslim alınmayan kargolar, çıkış şubesine iade edilecektir. Ortalama 600 km’ye kadar olan mesafeler için teslim süresi 1 iş günü, 600 km’den fazla mesafeler için ise 2 iş günüdür.

  Alıcı haberli teslimat yapılması halinde, kargo alıcısı kargo gönderiminden haberdar olduğunu beyan eder ve kargo gönderici hangi şubeyi belirtmişse oraya gönderilir. Bu kargoların alınması için kargo şubelerine kimlik ibraz edilmesi yeterlidir. 3 gün içinde eğer kargo teslim alınmazsa kargo çıkış şubesine gönderilecektir.

  Öncelikli teslimat yapmak isterseniz, Türkiye’nin her yerinden gönderilerinizi gönderebilirsiniz. Bunu yapmak için MNG kargo şubelerini ziyaret etmeniz ya da MNG Kargo müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. Öncelikli teslimat yaptığınız zaman akşam teslimat ve gün için teslimat gibi farklı seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Akşam teslimat özellikle gündüz vakitlerinde evde olmayan kişiler için tercih edilmektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler