MNG Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

MNG Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

MNG Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’nin en büyük dağıtım ağlarından birine sahip olan MNG Kargo 2003 yılında kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta o günden bugüne ağını genişletme konusunda hiç yavaşlamamış olan firma, Türkiye dahil dünyanın 220 ülkesinde günde 700 bine kadar ulaşan adrese kendi standartlarını bozmadan ürün teslimatı yapmayı başarmıştır. Günümüzde 850’den fazla şubesi bulunan MNG Kargo Yurt içi ve Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.’nin 10.000’e yakın personeli ile 3000 adeti aşan kara yolu aracı bulunur. MNG Kargo ile iletişime geçmek ve sorunlarınızı ya da taleplerinizi iletmek, kargonuz hakkında bilgi alabilmek isterseniz MNG Kargo şikâyet hattı telefon numarasını tuşlamanız yeterlidir.

MNG Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

MNG Kargo şikâyet hattı telefon numarasını aramanızla birlikte, problemlerinizi çözmek ve olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi dinlemek üzere hazır bekleyen işinde uzman yetkililerle iletişim kurabilirsiniz. Dilek ve taleplerinizi iletmek için aynı zamanda [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Şikayet hattı telefon numarası ile genel çağrı merkezine ulaşmanız mümkündür.

  • MNG Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 06 06

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

MNG Kargo’nun müşteri hizmetleri merkezi hafta içi ve hafta sonları mesai saatleri içerisinde çalışır. Kargonuzla ilgili bir sorun olduğu zaman, MNG yetkilileri tarafından sizinle ayrı olarak iletişim kurulabilir. Aynı zamanda dağıtımcıların da sizinle iletişim kurması mümkündür.

  • MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 18.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ayrıca Migros şikayet hattı telefon numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

MNG Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

MNG Kargo firmasının ayrı bir çağrı merkezi numarası daha bulunmaktadır. 0850 222 06 06 numarasını arayarak bu çağrı merkezine ulaşmanız mümkündür. Şikayet hattı numarasına ulaşamadığınız durumlarda bu ikinci numarayı kullanma şansına da sahipsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Bir durum sebebiyle MNG Kargo ofislerine evrak ulaştırmanız gerekirse veya firmanın sizden böyle bir talebi olursa MNG Kargo faks numarasını kullanarak belgenizi yetkililere iletebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için bulunduğunuz yerde faks çekebileceğiniz bir cihazın olması yeterlidir.

  • MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 366 55 60

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

MNG Kargo, tamamen yerli bir firma olarak kurulduğundan, dünyanın her yerinde acenteleri ve temsilcileri bulunsa da merkezini Türkiye olarak belirlemiştir. MNG Kargo’nun genel müdürlüğü, şu anda İstanbul’da yer almaktadır.

  • MNG Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 366 55 55
  • MNG Kargo Genel Müdürlük Adresi: Ayazağa Mahallesi, Vadi İstanbul 1B Blok Bulvar Ofis, 3, Sarıyer/İSTANBUL

MNG Kargo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

MNG Kargo’daki açık pozisyonları, yeni kariyer olanaklarını, başvuru şartlarını veya başvuru şekillerini, MNG Kargo’nun internetteki iş arama sitelerine verdiği resmi ilanları ile takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, kurumsal olanaklar ve diğer kariyer fırsatları için MNG Kargo genel müdürlüğü üzerinden İnsan Kaynakları bölümü ile iletişim kurabilirsiniz.

  • MNG Kargo İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 366 55 55

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Kimsenin mağduriyet yaşamamasını en büyük amaçlarından biri olarak tanımlayan MNG Kargo, şikayet, dilek ve talepler için web sitesi üzerinden bir iletişim formu sistemi oluşturmuştur. Bu formu, adınız soyadınız, telefon numaranız ile doldurup talep türünüzü seçerek firma ile iletişim içerisine geçebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Onur Air Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

MNG Kargo ile ilgili hiçbir haberi kaçırmamak için, müşteri hizmetlerinin oluşturduğu ve yönettiği resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler