Mondi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Mondi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mondi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

1993 yılından beri mobilya sektörünün tüm çeşit ve biçimleriyle insanlara hizmet veren Mondi, tamamen yerli üretimin de desteklenmesi amacıyla Kayseri’de kuruldu ve hala aynı merkezden yönetilmekte. “Yenile Hayatı” sloganıyla her eve uygun fiyatlı değişim fırsatlarını kurulduğu günden bu yana sunmakta olan Mondi Mobilya veya Mondihome, 2019 yılında 300 sayısını aşan şubesiyle ve yenilediği logo ve dizayn profiliyle sürekli olarak kendini güncellemeyi başararak Türkiye’nin önde gelen perakende mobilya firmalarından biri olmayı başarmıştır. Bu başarıdaki en büyük paylardan biri de Mondi’nin müşterileriyle kurduğu ilişkidir. Günümüzde de aktif olan Mondi şikâyet hattı telefon numarası aracılığıyla siz de firmayla satın alım öncesi veya sonrasında iletişim kurabilirsiniz.

Mondi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mondi şikâyet hattı telefon numarasını tuşlayarak, ister bir ürün satın aldıktan sonraki süreci, isterseniz de şubeler, personel ve işleyiş hakkındaki sorularınızı iletebilirsiniz.

  • Mondi Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Mondi Mobilya ile internet üzerinden e-mail veya iletişim formu yoluyla 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Eğer şikayet hattını veya müşteri hizmetlerini aramak istiyorsanız, bu hizmetleri hafta içi ve mesai saatleri boyunca kullanabilirsiniz.

  • Mondi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17.30

Mondi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Mondihome veya Mondi Mobilya olarak bilinen firmanın, müşteri hizmetlerine bağlı olmakla birlikte 444 33 11 numaralı bir de çağrı merkezi telefon numarası bulunur. Diğer numaraya ulaşamadığınız durumlarda 444’lü olan bu hattı da arayabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hotiç Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Mondi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Mondi Mobilya genel müdürlüğüne, alım satımınız veya kurumsal farklı bir işleminiz için bir evrak göndermeniz gerekli olursa veya firma sizden bu yönde bir talepte bulunursa, genel müdürlüğe bağlı olan müşteri hizmetleri faks numarasını kullanarak belgenizi gönderme şansına sahipsiniz.

  • Mondi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 230 30 35

Ayrıca MNG Kargo şikayet hattı numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

Mondi Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Mondi Mobilya, kuruluşundan sonra Erciyes Anadolu Holding bünyesi altında hizmet vermeye devam etmiştir. Mobilya devinin genel müdürlüğü de bu günden beri İç Anadolu’da Kayseri’de bulunur.

  • Mondi Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0352 207 18 00
  • Mondi Genel Müdürlük Adresi: Organize Sanayi Bölgesi, 6. Cadde, 35, Erciyes Anadolu Center/Kayseri

Mondi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mondi Mobilya, Erciyes Anadolu Holding’e bağlı olarak ve ayrı olarak personel alımı süreçlerini devam ettirir. İnternet üzerinden bu işlemlerini yürüten Mondihome firmasının “Performans, Önemseme ve Dürüstlük” ilkelerine uygunluk gösterip yeni bir kariyer olanağına sahip olacağınızı düşünüyorsanız, Mondihome çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Mondi İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 222 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Mondihome ile ilgili bilgi almak, bir şube veya ürünle ilgili dilek veya taleplerini iletmek için Mondihome resmi internet sitesinde bulunan iletişim formunu, sizden istenenleri eksiksiz olarak tamamlayıp firmaya iletebilirsiniz. Günün her saati yapabileceğiniz bu işlemin sonucunda, Mondihome sizinle e-posta veya cep telefonunuz aracılığıyla iletişim kurar.

Mondi Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Mondihome’un kampanyalarından habersiz kalmamak, fırsatları kaçırmamak ve evinizi dilediğiniz gibi yenileyebilmek için sosyal medya hesaplarınızdan Mondi’yi takip edebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Marmaray Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler