Morhipo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Morhipo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Morhipo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Morhipo, 2011 yılında Türkiye’nin önde gelen perakende alışveriş markalarından biri olan Boyner Holding çatısı altında kurulmuştur. İnternetten ucuz ve hızlı alışverişin yaygınlaşmasını hedefleyen site, yalnızca 10 sene gibi kısa bir zaman aralığında bu sektörde önder olmayı başarmıştır. Morhipo, koşulsuz müşteri mutluluğu, zamanında teslim, iade kolaylığı gibi özelliklerini önde tutarak kullanıcılarıyla ilişkisini hep en iyi düzeyde tutmayı başarmıştır. Bu ilişkiyi sağlamak için Morhipo şikâyet hattı telefon numarası aracılığıyla firmayla görüşme sağlayabilirsiniz.

Morhipo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Morhipo şikâyet hattı telefon numarasını tuşlamanızla birlikte, karşınıza sizin sorunlarınızı çözmek üzere hazır bekleyen yetkililer çıkar. Problemlerinizi, iade ve ürün bilgilerinizi veya farklı dileklerinizi bu hatta iletebilirsiniz.

  • Morhipo Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 30 90

Morhipo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Morhipo müşteri hizmetleri sistemi haftanın 7 günü çalışmaktadır. Haftanın her günü için hizmet saatleri aynıdır. Çalışma saatleri sınırlarında aradığınız her vakitte müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşme sağlamanız mümkündür.

  • Morhipo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00 – 22.00

Morhipo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Morhipo’nun birbirinden farklı numaralara sahip ayrı çağrı merkezleri bulunmaz. Şikayet hattı, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine aynı numaradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Morhipo web sitesi aracılığıyla internet üzerinden de 7 gün 24 saat mesajınızı iletebilir ve aklınızdaki sorulara cevap alabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nissan Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ayrıca Migros şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmanın ürününüzle veya iadenizle ilgili sizden bir evrak istemesi durumunda Morhipo faks numarasını kullanarak Türkiye’nin herhangi bir yerinden bir faks cihazı araçlığıyla dilediğiniz belgeyi Morhipo müşteri hizmetlerine veya Morhipo genel müdürlüğüne gönderebilirsiniz.

  • Morhipo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 335 83 93

Morhipo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Morhipo müşteri hizmetleri, insan kaynakları ve personel bölümlerini de barındıran Morhipo İstanbul ana ofisi, İstanbul’un Avrupa yakasındaki Maslak ilçesinde bulunur.

  • Morhipo Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 222 30 90
  • Morhipo Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Caddesi, Noramin İş Merkezi Giriş Katı, 237, Maslak/İSTANBUL

Morhipo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Morhipo’nun kariyer olanaklarını, firmadaki açık pozisyonları ve iş başvurusu fırsatlarını takip etmenin birden fazla yolu bulunur. Bunun için, www.kariyer.net üzerinden Morhipo’yu takip ederek ilanları görebilirsiniz. Morhipo internet sitesi üzerinden [email protected] aracılığıyla e-posta üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. İnsan kaynakları ile iletişime geçebilmek için bir diğer yol ise çağrı merkezi aracılığıyla bu bölümle konuşmaktır.

  • Morhipo İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 222 30 90

Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Morhipo ile web sitesi üzerinden iletişim formu ile görüşme sağlayabilirsiniz. Formu, adınız soyadınız, e-posta adresiniz ve belirlediğiniz konu başlığı ile açıklama yaparak doldurabilirsiniz. Firma sizinle e-posta adresiniz üzerinden iletişim kurar ve geri dönüş işlemlerini sağlar.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Morhipo, kuruluşundan itibaren ortaya attığı kampanyalarla öne çıkmayı başarmıştır. Sezonluk indirimler ve “Özel İndirim Kulübü” gibi fırsatlarda dolu indirim kampanyalarını takip ederek siz de uygun fiyatlardan yararlanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Morhipo’nun fırsatlarından yararlanmak için düzenli olarak internet sitesini ziyaret edebilir veya mail adresinizi vererek indirimleri takip edebilirsiniz. Güncel kampanyaları takip etmek için Morhipo’nun resmi sayfalarını tüm sosyal medya mecralarından takip edebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beko Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler