Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Nike markasının kurucusu Phil Knigh tır. Amerika Birleşik Merkezi merkezli bir şirkettir. Spor aksesuarları, spor giysi ve spor ayakkabı üretimi yapar. Phil Knight ve Bill Bowerman ortaklığıyla kurulmuştur. Air Jordan ve Converse gibi bilinen markalar da Nike ın bağımsız markaları arasında yer alır. CEO koltuğunda William D Perez oturmaktadır. Gelirin 2018 senesi için 36 milyar dolardan fazla olduğu bilinmektedir. Yine aynı sene içinde 73 binden fazla çalışanı olduğu not alınmıştır.

Şirket üretimlerinin neredeyse tamamını Uzak Doğu Asya da yapmaktadır. Kendine ait özel üretim evleri bulunmaktadır. Futbol takımlarına ve ulusal takıma sponsor olmaktadır. Futbol dünyasında ismi sıkça geçmektedir. Dünyanın en iyi bilinen markaları arasında yer alır.

Nike şikâyet hattı telefon numarası bulunmuyor. Bu nedenle firma hakkında sorun yaşayan kişilerin bunu iletişim formu üzerinden yapması gerekiyor. Form eksiksiz doldurularak kişiler şikayetçi oldukları noktayı dile getirebilirler.

Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Nike şikâyet hattı telefon numarası yoktur. Sorun yaşayan kişiler için yardım al kısmı bulunuyor. Bu kısımda alışverişler ve hizmet gibi konular hakkında memnuniyetsizlikler dile getirilebilir.

  • Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası: Numara olmadığından internet sitesi ziyaret edilmelidir.

Nike Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Nike müşteri hizmetleri sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

  • Nike Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vestel Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Nike Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Dilerseniz Nike markası ile çağrı merkezi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. 0 2 12 365 04 90 numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Nike Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak iletmek istediğiniz durumlarda e mail adresini kullanabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.

  • Nike Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmuyor

Ayrıca Morhipo şikayet hattı telefon numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

Nike Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Nike Amerika Birleşik Devletleri merkezli olsa da şirketin Türkiye de genel müdürlüğü bulunmaktadır.

  • Nike Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 365 04 04
  • Nike Genel Müdürlük Adresi: Pınar Mah. Büyükdere Cd. Nurol Plaza D:B Blok No: 257 Sarıyer İstanbul

Nike İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Nike ile kariyer yapmak isteyen kişiler insan kaynakları birimiyle iletişime geçebilirler. Ne var ki başvurular sadece ilgili kariyer portallarından yapılmaktadır. Bu portallardan belirlenmiş sürelerde başvurular alınmaktadır. Bu süre ve kaynakların dışında yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz. Personel alımlar dışında genel başvuru yaparak CV nizi şirket havuzuna bırakabilirsiniz.

  • Nike İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 365 04 04

Nike Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Firma iletişim formunu doldurarak iletişime geçmek istediğiniz konuları formda belirtebilirsiniz. Formu doldurmanız için ilk olarak Nike Türkiye resmi web sitesini ziyaret edin. Buradan iletişim kısmını bulduktan sonra iletişim formu linki üzerine tıklayın. Karşınıza bir form çıkacak. Bu formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde doldurun. Daha sonra gönder butonuna basın. Form anında yetkili kişilerin eline ulaşacaktır. Sizlere ortalama 3 gün içinde geri dönüş yapılır. 3 iş günü baz alınmaktadır. Daha kısa sürede iletişime geçmek isteyen kişiler firmanın telefon numarası üzerinden şirketle iletişime geçebilirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Karayolları Müşteri Hizmetleri Numarası

Nike Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler