Nissan Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Nissan Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Nissan Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Nissan, Uzak doğunun en önemli ülkelerinden olan Japonya da kurulmuştur. Otomobil markası 1993 senesinden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. 6 farklı kişiyle birlikte kurulan marka CEO koltuğunda 2019 senesinden bu yana Makota Uchida oturmaktadır. Binek araçlar, sıfır araçlar, ticari araçlar konusunda bir numaralı markadır. Ülkemizde en çok tercih edilenler arasında bulunur.

Yokohoma merkezli olan Nissan, Japonya daki ikinci en büyük otomotiv şirketi olarak bilinmektedir. Bütün dünyada 267 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Dünyanın en değerli markalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. 2017 senesinde yılın en değerli firmalarından bir tanesi seçilmiştir. Aldığı ödüller, vizyon ve misyon ilkeleri gibi duruşları ile marka, kendinden hep siz ettirmektedir.

Firmanın internet sitesini değerlendirebilirsiniz. Tüm web sitesi deneyimi için sizden anket sorularını yanıtlamanız istenir. Bu soruları yanıtladıktan sonra gönder seçeneğine basarak Nissan internet sitesine geri bildirim de bulunabilir ve firmanın gelişmesine destek olabilirsiniz.

Nissan şikâyet hattı telefon numarası üzerinden aldığınız hizmetten memnun kalmadıysanız yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilir ve yetkili kişilerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Nissan buna Nissan gülümseme hattı adını vermiştir. Bir telefon uzağınızda Nissan yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Nissan Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Nissan şikâyet hattı telefon numarası sayesinde eğer herhangi bir memnuniyetsiz olduğunuz durum varsa bunu dile getirebilirsiniz. Şikayet hattı üzerinden yapılan konuşmalar dinlenir ve yapılması gerekenler konusunda en kısa süre içinde süreç başlatılır.

  • Nissan Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0 216 651 84 20
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Eminevim Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Nissan Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Nissan müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri içerisinde sizlere yanıt vererek sorularınıza cevap bulur ve sorunları çözüme kavuşturur.

  • Nissan Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 21.00

Nissan Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Nissan Çağrı merkezi üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Aradığınız saatlerin mesai saati olmasına özen gösterin çünkü ilgililer ancak bu saatler dahilinde sizlere destek sunabilirler.

Nissan Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak iletmek istediğiniz dökümanlar için faks numarasını kullanabilirsiniz.

  • Nissan Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0216 651 84 34

Ayrıca Nilüfer Turizm şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Nissan Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Nissan Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük adresi İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar da yer almaktadır.

  • Nissan Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 559 84 00
  • Nissan Genel Müdürlük Adresi: Altunizade, Kuşbakışı Cd. No:11 Üsküdar İstanbul

Nissan İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Nissan gibi bir şirkette kariyer planı yapanlar ve açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Nissan insan kaynakları birimi ile iletişime geçebilirler. Genel müdürlük arandıktan sonra insan kaynakları birimi ile görüşme talep edilebilir. Eğer açık pozisyonlar olmasa da genel başvuru iletmek isterseniz başvurularınızı Nissan İnsan kaynakları e mail adresine yapabilirsiniz.

  • Nissan İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 651 84 34

Nissan Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Nissan ile iletişim formu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için formun eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir. Formu gönderdiğiniz zaman yetkililer formu önce inceler ve daha sonra sizinle gerekli konularda iletişime geçer.

Nissan Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler