Okey Plus Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Okey Plus Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus Türkiye’nin en büyük okey oyunudur. Masa kategorisinde oyunlarda 6. Sırada yer alır. İnsanların okey alanında en çok tercih ettiği uygulamadır. Uygulamaya sahip olmak için ücret ödenmesi gerekmiyor. Ücretsiz olarak uygulama mağazalarından oyun rahatlıkla indirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra içinde ücretli satın almalar da bulunuyor. Bunları dileyen kişiler satın alabiliyor ve satın alma yapmadan sınırsız oyun hakkı bulunuyor.

Okey Plus ın 1 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor.  Türkiye nin en zevkli oyunu olarak adlandırlıyor. Hem de 3G ve 4,5G teknolojileri ile tam hızda oynanabiliyor. Okey Plus şikâyet hattı telefon numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle mail aracılığ ile müşteri temsilcileri ile iletişme geçilebiliyor. Bunun dışında kişilerin arayabilecekleri bir numara bulunmuyor.

Oyun geliştirici olan şirket Zynga, San Francisco da kurulmuştur. Önemli video oyunlarının altına imzasını atmayı başarmıştır. Şirket CEO görevinde Don Mattrick oturmaktadır. Tam 6 kişi ile birlikte Temmuz 2007 senesinde kurulmuştur. Halka açık şirkettir. Gelirinin 600 milyon dolar olduğu bilinmektedir. Okey plus işte bu şirketin yapımıdır ve TR de çok tercih edilmektedir.

Okey Plus Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus şikâyet hattı telefon numarası yoktur. Ancak eğer iletmeniz gereken bir sorun, şikayetiniz varsa bunu e mail üzerinden yapabiliyorsunuz. Zyngaturkey-support(at)zynga.com adresinden varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  • Okey Plus Şikâyet Hattı Telefon Numarası: bulunmadığından e mail adresinin kullanımı öneriliyor.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Acıbadem Hastanesi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Okey Plus müşteri hizmetleri e mail üzerinden olduğu için herhangi bir saatten söz etmek mümkün değildir. İlgili kişiler e maillerin ellerine ulaşmasıyla birlikte mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

  • Okey Plus Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 21.00

Okey Plus Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus için çağrı merkezi bulunmuyor. Kişiler sadece e mail adresleri üzerinden ilgili yetkililerle iletişime geçme hakkına sahip oluyorlar. Dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz konu hakkında yetkililer ile mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Nissan Şikayet Hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak belge, evrak ve diğer dökümanları iletmek için e mail adresini kullanabilirsiniz.

  • Okey Plus Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmuyor.

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Oyun geliştirici olan Zynga genel merkezi Amerika Birleşik devletinde yer alıyor. San Francisco merkezli video oyunlarını yapan şirkettir.

  • Okey Plus Genel Müdürlük Telefon Numarası:
  • Okey Plus Genel Müdürlük Adresi: Amerika Birleşik Devleti, SF.

Okey Plus Turizm İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Eğer Okey Plus ta bir kariyeriniz olmasını isterseniz yapmanız gereken şey yetkili kişilere e mail atmak olacaktır. Şu an şirkette çalışan 3 bin kişi bulunmaktadır.

  • Okey Plus Turizm İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: Bulunmadığından Zyngaturkey-support(at)zynga.com adresine mail atmayı deneyin.

Okey Plus Turizm Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Okey Plus ile ilgili iletişime geçmek istediğiniz konular varsa, bu konular hakkında Zyngaturkey-support(at)zynga.com e mail adresi üzerinden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirketin iletişim formu bulunmuyor. Siz hangi konuda bilgi almak isterseniz onu dile getirebiliyorsunuz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Cumhurbaşkanlığı Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Okey Plus Turizm Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler