Onur Air Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Onur Air Müşteri Hizmetleri Numarası

  Onur Air Müşteri Hizmetleri Numarası

  Onur Air müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için telefonlarınızdan 0 850 210 66 87 numarasını tuşlayabilirsiniz. Onur Air müşteri hizmetleri telefon hattında bulunan yoğunluğa göre size en kısa sürede dönüş yapar ve sorunlarınızı çözer, sorularınıza cevap verir. Onur bileti satın almak için de müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bilet alımlarınızı ayrıca mobil siteden, mobil uygulamadan gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden rezervasyon değişikliği, bilet iptali, bilet iadesi gibi diğer faydalı işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

  Ayrıca OGS müşteri hizmetleri numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

  Onur Air Onur Extra’nın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  Onur Air Onur Extra’nın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kolay üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, üyelik formunu doldurmaktır. Diğer işlemleri cep telefon numarası ile tamamlayabilirsiniz.
  • Onur Extra üyeleri bol bol puan kazanırlar.
  • Sınırsız kontenjan olduğundan, puanlarınızla istediğiniz zaman istediğiniz yere uçabilirsiniz.
  • Onur Extra hızlı rezervasyon yapmanıza olanak sağlar. Kişisel bilgilerinizi her uçuşunuzda yeniden doldurmanıza gerek kalmaz. Yapmanız gereken tek şey uçacağınız yeri ve zamanı seçmek olur.
  • Onur Extra ile kazandığınız puanlarla birlikte sevdiklerinize uçuş hediye edebilirsiniz.
  • Kazanılan puanların hesabı kolaydır. Bu sayede kafanız karışmadan kazandığınız puanları kolay bir şekilde harcarsınız.

  Onur Air Onur Extra için Nasıl Üye Olunur?

  Onur Air Onur Extra için üyelik isterseniz çağrı merkezini arayabilir, web sitesinden üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra net bilet ücreti harcamanız üzerinden yüzde 8 oranında puan kazanmaya başlarsınız. Puan kazanımı hem iç hat hem de dış hatlarda geçerlidir. Esnek biletlerde puan kazanımı net bilet ücreti üzerinden yüzde 4 olarak hesaplanır. Promosyon bilet almanız halinde kazanacağınız puan yüzde ‘dir.

  Kazandığınız puanları sabah, akşam, yaz, kış, yurt içi ve yurt dışı gibi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde harcama lüksüne sahip olursunuz. Ödül bilet kullanarak yapacağınız seyahatleriniz için ek hizmetler satın alabilirsiniz. Eğer puanınız eksik kalırsa üzülmenize gerek yok çünkü puan satın alarak düşünmeden uçabilirsiniz. Puan satın almak isterseniz, ödeme ekranına geldiğiniz zaman, puan satın al butonuna tıklayın. Ne kadar puan satın almak istiyorsanız miktarı girin. Ardından puanlarınız ile bileti satın alabilirsiniz.

  Multinet iletişim bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Onur Air Seyahat Ayrıcalıkları Nelerdir?

  Onur Air seyahat ayrıcalıkları başında ikramlar gelir. Uçuşlarda müşterilere:

  • Tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar,
  • Sandviçler,
  • Alkollü içecekler,
  • Alkolsüz içecekler,
  • Sıcak yemek sunulur.

  Sunulan ikramların tümü, uçuş paketlerinin içinde yer almaktadır. Yemek siparişini uçuş saatine 12 saat kala öğrenmeniz mümkündür.

  Onur Air müşterileri bagaj hizmetlerinden de avantajlı şekilde faydalanırlar. İç hat uçuşları için 15 kg, dış hat uçuşları için 20 kg bagaj hakkı bulunuyor. Bu miktarlar sade paket içinde yer alıyor. Eğer bagaj hakkınızı artırmak isterseniz Standart Paket ya da Premium Fleks Paketten faydalanabilirsiniz. Standart paket satın almanız halinde iç hat uçuşları için 20 kg, dış hat uçuşları için 25 kg bagaj hakkına sahip olursunuz. Premium Fleks paket satın almanız halinde ise iç hat uçuşları için 25 kg, dış hat uçuşları için 30 kg hakkınız olur.

  Onur Air Onur Extra Yolcularına Özel Bagaj Kullanımı

  Onur Air Onur Extra bagaj hizmetlerinde bebek yolcular için özel bagaj hakkından faydalanıyorlar. 10 kg’ya kadar kişilerin hakkı bulunuyor. Eğer uçuşlarınızdan sonra bagajınızda hasar olduğunu fark ederseniz, havalimanın dışına çıkmadan kayıp eşya bölümüne başvurmanız gerekir. Kişilerin azami 40 kg bagaj taşıma hakkı vardır. Bagajlar içinde turşu, bal ve reçel benzeri akıcı özelliğe sahip ürünler taşınmaz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler