Onur Air Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Onur Air Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Onur Air Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Onur Air merkezi Atatürk hava limanında yer alan 1992 senesinde kurulmuş Türk firmasıdır. Şirket 105 milyondan fazla insanı güvenle taşımış ve müşterilerine düşük maliyet sunmuştur. 2013 senesinden bu yana şirket CEO luk görevini Teoman Tosun üstlenmiştir. Türk havacılık sektöründe ilklere imza atmay hedeflemiştir. Bu hedefi gerçekleştirmek için 23 uçak filosuna sahiptir. 5189 koltuk kapasitesi vardır.

Her geçen sene daha da güçlenmeyi hedefleyen marka, tarifeli ve tarifesiz uçuşlar düzenlemektedir. Günümüzde 1668 personel istihdam etmiştir. Onur Air şikâyet hattı telefon numarası üzerinden varsa şikayetlerinizi iletebilir, aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız noktaları yetkilerle paylaşabilirsiniz.

Onur Air Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Onur Air şikâyet hattı telefon numarası üzerinden memnun kalmadığınız noktalar hakkında geri bildirim verebilir, konu hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını talep edebilirsiniz. Şirket yetkilileri konu hakkında gerekli destekleri sağlayacaklardır.

  • Onur Air Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 210 66 87

Onur Air Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Onur Air müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri içerisinde destek vererek sizlere gerekli hizmeti sağlar. Bu saatler dışında müşteri hizmetlerinden işlem yapılmaz.

  • Onur Air Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17:30

Onur Air Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Onur Air çağrı merkezine ulaşmak isterseniz telefonlarınızdan 0 850 210 66 87 hattını tuşlamanız yeterli olacaktır. Mesai saatleri içinde temsilciler sizlere gerekli desteği sunacaklardır. Bunun dışında yapılan aramalar yerini bulmaz ve bir sonraki mesai saatinde iletişime geçmeniz beklenir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anadolu Jet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Onur Air Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz.

  • Onur Air Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 486 66 91

Onur Air Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Onur Air merkezi Yeşilköy de yer almaktadır.

  • Onur Air Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 210 66 87
  • Onur Air Genel Müdürlük Adresi: Onur Air taşımacılık A.Ş., Atatürk Havalimanı B Kapısı Teknik Hangar Yanı Yeşilköy/İSTANBUL

Ayrıca Okey Plus şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Onur Air  İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Onur Air gibi köklü bir markada kariyeriniz olsun isterseniz açık pozisyonları takip etmek ve bu pozisyonlar hakkında bilgi almak için insan kaynakları bölümüyle iletişime geçebilirsiniz. Eğer İnsan Kaynaklarında çalışan bir kişinin dahili numarasını biliyorsanız aşağıdaki numarayı tuşladıktan sonra dahili numarayı tuşlamanız gerekir.

  • Onur Air İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0 850 210 66 87

Açık pozisyonlara başvurular şirketin çalışmış olduğu Kariyer portalları üzerinden alınmaktadır. Eğer pozisyonlara başvuru yapmak isterseniz bu portallar üzerinden ilanlara ulaşmanız ve CV ile diğer gerekli belgeleri iletmeniz gerekir. İletilen belgeler değerlendirmeye alınır ve havuza atılır. Gerekli olması halinde sizinle iletişime geçilir. O anda sizin için uygun pozisyon olmaması halinde ileri zamanlarda gerekli olursa diye başvurularınız saklanır.

Onur Air Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Müşteri hizmetlerine ulaşmak için telefonla arama yapmak zorunda değilsiniz. İletişim formunu doldurarak da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ortalama 2 3 iş günü içinde sizlere geri dönüş sağlanır. Burada bilgilerin eksiksiz ve doğru doldurulduğundan emin olduktan sonra formu göndermeniz şarttır.

Onur Air Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pamukkale Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler