Oriflame Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Oriflame Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Oriflame Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Şirket 50 seneden daha uzun süreden beri dünyanın her yerinden insanlara hizmet vermektedir. Eşsiz tarz yaratmak için destek lan marka, güzellik severler için yeni trendleri sunmaktadır. Ürünler marka çerçevesinde geliştirilmekte ve satılmaktadır. 1967 senesinde iki kız kardeş tarafından kurulan marka, doğal ürünleri ile dikkat çekiyor.

Sağlıklı olmak, güzel bir cilde sahip olmak ve cildin keyfini çıkarmak üzerine ürünler geliştiriliyor. Marka felsefesi hem doğal hem de güzel olmak isteyen kişilere hitap ediyor. Güzellik hareketine katılarak marka ortağı olmak da mümkün. Marka satış temsilcileri dünyanın her yerinde verilmekte ve iş kolu sağlanmaktadır.

Oriflame şikâyet hattı telefon numarası ayrıca bulunmuyor. Çağrı merkezi üzerinden varsa şikayetlerinizi dile getirebiliyorsunuz. Çağrı merkezi üzerinden istek, öneri, şikayet gibi durumları dile getirebilirsiniz. İlgililer en kısa sürede görüş bildirdiğiniz konu hakkında tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Oriflame Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Oriflame şikâyet hattı telefon numarası ayrıca bulunmuyor ancak şikayette bulunmak isteyen kişiler için müşteri hizmetleri numarası bulunuyor. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra dile getirmek istediğiniz şikayetiniz olduğunu söylemeniz yeterli oluyor.

  • Oriflame Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0212 900 32 62

Oriflame Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Oriflame müşteri hizmetleri sizlere Pazartesi ile Cuma günleri arasında saat 8 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezine ancak çalışma saatlerinde ararsanız ulaşabilirsiniz.

  • Oriflame Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00 – 17.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Algida Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Oriflame Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Şirket ilgilileri çağrı merkezinden gelen görüş, öneri, şikayet, istek gibi konularda büyük bir hassasiyet gösteriyor. Bir telefon kadar uzakta olan çağrı merkezi, sizin de düşüncelerinizi dinlemek ve varsa kafanızdan soru işaretlerini silmek için var. Mesai saatleri dahilinde bu numarayı arayabilirsiniz.

Ayrıca Opet şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Oriflame Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak belge, evrak göndermek istediğiniz zaman faks numarası yerine şirket e mail adresini kullanmayı tercih edebilirsiniz. E mail üzerinden şirket yetkilileri belgelerinize rahatça ulaşabilir ve dilerseler çıktısını alabilirler.

  • Oriflame Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmuyor

Oriflame Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Şirketin ana merkezi İsveç te yer alsa da, Türkiye de de bir merkez ofis bulunuyor. Bu ofis Şişli de yer almaktadır. Adresini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Oriflame Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 900 32 62
  • Oriflame Genel Müdürlük Adresi: Esentepe No 49 Kore Şehitleri Cd. Şişli İstanbul

Oriflame İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Oriflame insan kaynakları birimi sayesinde bu şirkette bir kariyerinizin olmasını sağlayabilirsiniz. İnsan kaynakları açık pozisyonlar konusunda gerekli bilgileri almanızı ve iş başvurusu yapmanızı sağlayabilir.

  • Oriflame Turizm İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 900 32 62

Yukarıdaki numarayı aradıktan sonra İnsan Kaynakları birimi ile görüşme yapmak istediğinizi söylemeniz halinde şirket yetkilileri sizleri ilgili birime aktaracaktır. Yukarıdaki numara mesai saatleri içinde sizlere hizmet verecektir.

Oriflame Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Firmanın resmi internet sitesi üzerinde müşteri hizmetleri iletişim formu yer alıyor. Şirketle iletişim kurmak için bu formu eksiksiz şekilde doldurabilirsiniz. Eğer daha hızlı iletişim kurmak isterseniz firmayla telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İş Bankası Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Oriflame Turizm Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler