ÖSYM Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

ÖSYM Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM ilk olarak 1974 senesinde kuruldu. Üniversiteye giriş sınavlarının tek bir merkezden yapılması amacıyla kurulmuştur. Yılda ortalama 10 milyon üzerinde adaya sınav hizmeti sunulmaktadır. Dünyanın en önde gelen kurumlarından bir tanesidir. Güvenilir ve adil ölçme misyonuyla kurulduğu günden bu yana yoluna devam ediyor.

ÖSYM çok sayıda sınavı düzenler. DGS, YDS, E YDS, ALES, MSÜ başta olmak üzere Türkiye nin ihtiyaçlarına uygun farklı sınavlar yapılır. Bu sınavların örnek soruları, zamanları ve hakkında diğer bilgiler ÖSYM resmi internet sitesi adresinde adaylar için yer almaktadır.

ÖSYM kelimesi Ölçme Seçe ve Yerleşme Merkezi Başkanlığı kelimelerinden almıştır. Ankara da merkezi bulunur ve özel bütçeli bir kuruluş olarak tanımlanır. ÖSYM şikâyet hattı telefon numarası üzerinden şikayet olması halinde kurumla irtibata geçilebilir.

ÖSYM Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM şikâyet hattı telefon numarası arayarak sınava girecek adaylar, sınava girmiş olanlar aldıkları hizmet, girdikleri sınav vb. konular hakkında karşılaştıkları istenmeyen durumlar hakkında durumlarını dile getirebilirler.

Aramanız gereken numara:

  • ÖSYM Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 67 96

Numarasını arayarak şikayet ettiğiniz konu hakkında gerekli araştırmaların yapılmasını talep edebilirsiniz.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  • ÖSYM Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17:30

Bu çalışma saatleri arasında müşteri hizmetleri arandığından emin olunmalıdır. Mesai saatleri dışında numarayı arasanız bile ilgili bir kişiye ulaşmanız söz konusu olmayacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göç İdaresi Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ÖSYM Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çağrı merkezi telefon numarası için telefonlarınızdan 444 67 96 ı tuşlamanız yeterli olacaktır. Yetkili kişiler sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  • ÖSYM Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmuyor

Faks no bulunmadığı için resmi belgelerin genel müdürlük adresine posta yoluyla kargolanması gerekiyor.

Ayrıca Oriflame şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

ÖSYM Genel Müdürlük Ankara şehrinde yer almaktadır.

  • ÖSYM Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 67 89
  • ÖSYM Genel Müdürlük Adresi: Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent Ankara

ÖSYM İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  • ÖSYM İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: bulunmuyor

Konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin telefonlarından çağrı merkezini arayarak isteklerini dile getirmeleri yeterli olacaktır. Çağrı merkezini arayarak kurumun farklı birimlerine ulaşabilirsiniz. Yetkili kişi hangi konuda aradığınızı ve kiminle görüşmek istediğinizi size telefonda sorar ve gerekli yönlendirmeleri yapar. Çağrı merkezini aramak için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok.

ÖSYM Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Firmayla iletişime geçmek isterseniz firma resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu da doldurabilirsiniz. Daha hızlı bir iletişim yöntemi arıyorsanız firmanın çağrı merkezinden aranması idealdir. Form doldurmak isterseniz iletişim formu linkine tıklayın. Sizden bazı temel bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksik ve yanlış olmadan doldurduğunuzdan emin olun. Sonrasında bilgileri kontrol ettikten sonra gönder butonuna basın. Ortalama 3 iş günü içinde yetkili kişiler gerekli incelemeleri yaparak sizlere belirtmiş olduğunuz iletişim adresi üzerinden geri dönerler. Bu nedenle doğru iletişim adreslerinizi paylaştığınızdan emin olmanız gerekir. Size ancak bu adresler üzerinden iletişim kurabilirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ÖSYM Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler