Özkaymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Özkaymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Özkaymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Özkaymak turizm son 60 seneden uzun bir zamandır hizmet vermektedir. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet sunan Özkaymak, güvenli ve konforlu yolculuk için gelişimini sürekli kılmıştır. Standartlara uygun en konforlu ulaşımı sağlamak için kurulan şirket  uygun fiyatlı olması sayessinde farklı bütçeden insanlara hitap etmeyi başarıyor. Müşteri odaklı çalışma ilkesini hedef edinen firma, insan kaynaklarına gereken önemi vererek gelişme sağlamıştır.

450 çalışanı bulunan Özkaymak, hizmette devamlılığı ile biliniyor. Başarının ulaşılması zor olmayan ancak koruması güç olan bir olgu olduğunu bilen marka, Türkiye genelinde en çok tercih edilen değerli şirketler arasında yer alıyor. Özkaymak en değerli sermayesinin insan kaynağı olduğunu belirtiyor.

PSA grubu bünyesinde bulunan şirket ülke ve dünya ekonomisinde daha iyi bir yere swahip olmak için tam gaz çalışmalarına devam ediyor. Özkaymak şikâyet hattı telefon numarası sayesinde kişilerin herhangi bir memnuniyetsizliği olması halinde bu durum şirket yetkililerine belirtilebiliyor. Bu sayede olumsuz durumların ortadan kalkması için gerekli çalışmalar yapılıyor.

Özkaymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Özkaymak şikâyet hattı telefon numarası sayesinde şikayetiniz olması halinde bunu şirket yetkililerine ileterek konu hakkında gerekli adımların atılmasını sağlayabilirsiniz. Aramanız gereken numara şu şekildedir:

  • Özkaymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 42 06

Özkaymak Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  • Özkaymak Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17:30
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ali Osman Ulusoy Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Müşteri hizmetlerine ancak çalışma saatleri dahilinde ulaşabilirsiniz. Bunun dışında yapacağınız aramalarda birine ulaşmanız mümkün değildir.

Özkaymak Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çağrı merkezi telefon numarası üzerinden istek, şikayet, öneri gibi durumlar hakkında şirket yetkilileri ile görüşmeler yapabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızdan 444 42 06 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Dilerseniz şirketin Whatsapp telefon numarası üzerinden de onlarla iletişime geçebilirsiniz. 0549 620 06 42 numarasından ilgili kişilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ÖSYM şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Özkaymak Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  • Özkaymak Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 332 265 04 34

Faks numarası üzerinden şirkete iletmek istediğiniz belgeleri iletebilirsiniz.

Özkaymak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Özkaymak Genel Müdürlük Altıntepsi’de yer almaktadır.

  • Özkaymak Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 658 04 75
  • Özkaymak Genel Müdürlük Adresi: Altıntepsi, 78, Esenler Otogarı Otoparkı, Bayrampaşa İstanbul

Özkaymak İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  • Özkaymak Turizm İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 658 04 75

Yukarıda verilen numara sizi genel müdürlüğe iletecektir. Bu numaraya ulaştıktan sonra insan kaynaklarıyla görüşmek istediğinizi söylemeniz halinde sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Eğer iş başvurusu yapmak isterseniz kariyer portallarını kullanmanız gerekecek.

Özkaymak Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

İletişim formunnu doldurmak için resmi firma internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim formu linkine tıklayın. Sizden temel bilgilerinizi doldurmanızı ister. Bu bilgileri doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmanız gerekir. İstenilen bilgilerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Ad ve soyad,
  • E mail adresi,
  • Mesaj,
  • Telefon no bilgilerini doldurduktan sonra gönder butonuna basın.

İlgili kişiler mesaj hakkında gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş sağlarlar ve konu hakkında bilgilendirme yaparlar. Bu süreç ortalama 3 iş günü kadar zaman almaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  DHL Müşteri Hizmetleri Numarası

Özkaymak Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler