Papara Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Papara Müşteri Hizmetleri Numarası

  Papara Müşteri Hizmetleri Numarası

  Papara müşteri hizmetleri çağrı merkezine mi ulaşmak istiyorsunuz? Telefonlarınızdan 0 850 340 0 340 numarasını tuşlayarak temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Papara müşteri hizmetlerine ulaşmak için Google Play ve AppStore üzerinden Papara uygulamasını da indirebilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi istediğiniz yerden, telefon ya da tabletinizi kullanarak yapabilirsiniz.

  Papara ile Para Çekme İşlemlerinde Banka Hesabını Nasıl Ekleyebilirim?

  Papara ile para çekme işlemi için banka hesabını eklemek isterseniz ilk önce Papara hesabına giriş yapmak gerekir. Ardından banka hesaplarım butonuna tıklayın. Size ait banka hesabı ile ilgili IBAN bilgisini girin. IBAN bilgilerinin doğru olması halinde Papara hesabınızı kayıt eder. Banka hesabının eklenmesi için kişinin kimlik bilgilerini girmesi ve ardından hesabını onaylaması gerekir. Kişiler yalnızca kendi Papara hesabını ekleyebilirler. Başkasına ait banka hesabı kayıt edilemez.

  Banka hesabınıza para aktarmak isterseniz Papara uygulamasına girdikten sonra para çek linkine tıklanır. Papara’ya hangi banka hesabınızı kayıt ettiyseniz onu seçin. Ardından aktarmak istediğiniz tutarı girin. Hangi tutarı belirttiyseniz bu tutar en kısa sürede banka hesabınıza aktarılır.

  Papara ile Çekilen Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

  Papara ile çekilen paranın hesaba geçmesi hangi banka ile işlem yaptığınıza bağlı olarak değişmektedir. Bazı bankalarla yaptığınız işlemler bir iki dakika içinde tamamlanır. Bazı bankalarda ise işlemin gerçekleşmesi için ortalama yarım saat gerekir. Anında işlemin geçeceği bankalar arasında:

  • Akbank,
  • Ziraat Bankası,
  • Vakıfbank,
  • Yapı Kredi,
  • Finansbank,
  • İş Bankası,
  • Garanti Bankası yer alır.

  İşlemin tamamlanması için yarım saat geçmesi gereken bankalar arasında ise:

  • Albaraka Türk,
  • PTT Bank,
  • Alternatif Bank,
  • Odea Bank,
  • Kuveyt Türk,
  • ING Bank yer alır.

  Bu bankalar dışında kalan bankalar ile hesaplarınıza para aktarmak isterseniz yalnızca EFT saatleri içinde işlem yapabilirsiniz. Yukarıda belirtilen zamanlamalar, teknik aksaklıklardan kaynaklı değişiklik gösterebilir.

  Ayrıca Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Papara ile Kart Şifresi Nasıl Alınır?

  Papara kart şifresi almak için SMS yönteminde aksaklık yaşarsanız, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Dilerseniz Papara ana sayfasında yer alan bize ulaşın linkini tıklayabilir, buradan iletişim formunu doldurarak yaşadığınız aksaklık hakkında bilgi verebilirsiniz. Kartınızı kayıp etmeniz ya da kartınızın çalınması halinde hesabınızdan kartınızı anında iptal etmenizi öneriyoruz. İşlemi siz yapamazsanız müşteri hizmetlerini arayarak sizin için kartınızın iptal edilmesini talep edebilirsiniz.

  Papara kullandığınız zaman param güvende mi diye düşünmenize gerek yoktur. Çünkü kuruluş 6493 sayılı kanun kapsamına faaliyet gösteren bir elektronik para kuruluşudur. Kurumun faaliyetleri TC Merkez Bankası tarafından denetlenmektedir. Kullanıcıların hesap açması halinde bakiyeler Merkez Bankası tarafından koruma altına alınır. Papara kullanıcı bakiyelerini işletme hakkına sahip değildir. Kuruma verilen kişisel bilgiler, yalnızca kimliğin doğrulanması ve kullanıcıların sahtekarlığa karşı korunması adına istenir.

  Papara Edu Kart

  Papara Edu Kart kredi kartı değildir. Bu kart ile borçlanma olmaz. Ön ödemeli bir kart olan Edu Kart, yalnızca Papara hesabında bulunan bakiye ile işlem yapılmasına izin verir. Kartın aktif edilmesi için kişinin kendi adına Papara hesabı oluşturması lazımdır. Hesap oluşturulduktan sonra kart ekle adımına tıklanır ve kart bilgileri girilir. Kart sayesinde her an veliden harçlık alınabilir. Kantinde Papara Edu Kart ödemeleri temassız gerçekleştirilecektir. Yapılan harcamalar Papara hesabından düşer. Alışveriş hızlı, güvenli ve kolaydır.

  Kart yalnızca kantinlerde geçmez. POS cihazı olan bütün yerlerde bu kartı kullanabilirsiniz. Kartı internette bile kullanmanız mümkün. Kartın internet kullanımına açılması için Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kartı internet kullanımına aktif hale getirmeniz gerekir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ