Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, PassoligTelefon Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direk bağlanma için Passolig müşteri numarası ‘’0850 724 33 44’’ aranıp, telesekreter bölümümde ‘’3’’ rakamı tuşlanmalıdır. Tuşlama işlemi ile müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanma sağlanmaktadır. Passolig kart başvurusu, şifre değiştirme işlemleri, Passolig kartı iptali gibi işlemler müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. İşlemler sırasında Passolig müşteri temsilcisi kart şifresi, numarası veya TC kimlik numarası talep etmektedir. Passolig kartı sahibi olan herkes müşteri hizmetleri işlemlerinden yaralanabileceği gibi Passolig müşterisi olmayanlar ise kart başvurusunda bulunabilirler. Passolig müşteri hizmetleri yoluyla yapılacak işlemler ve izlenmesi gereken yollar alt başlıklar içerisinde sunulmaktadır.

Papara müşteri hizmetleri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Hangi Sebepler İle Aranmalıdır?

Passolig araması için sebepler arasında kartın kaybolması, yeni kart alınmak istenmesi gibi konular yer almaktadır. Passolig müşteri hizmetlerini aramak için sebepler şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kart başvurusu için aranabilmektedir.
 • Kayıp, çalıntı kart bildirimi için aranabilmektedir.
 • Kart şifresini değiştirmek için aranabilmektedir.
 • Karta tanımlı maçları öğrenmek için aranabilmektedir.
 • Kart iptali işlemi için aranabilmektedir

Bu konular hakkında hızlı ve güvenilir işlem Passolig müşteri hizmetleri yoluyla alınmaktadır. Müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için ‘’0850 724 33 44’’ numarası aranıp, telesekreter bölümünde ‘’3’’ rakamı tuşlanmalıdır. Tuşlama ile müşteri hizmetlerine direk bağlantı gerçekleşmektedir. Müşteri hizmetlerine yukarıda sıralanan sebeplerden biri bildirilerek, işlem sağlanabilmektedir.

Passolig Müşteri Hizmetleri Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kart talebi için Passolig müşteri hizmetlerinin numarası ‘’0850 724 33 44’’ aranıp direk bağlanma sağlanmalıdır. Direk bağlanma işlemi için telesekreter bölümünde ‘’3’’ rakamı tuşlanmalıdır. Tuşlama ile Passolig müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlantı gerçekleşmektedir. Müşteri temsilci ile kart başvurusu için izlenmesi gereken aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine ad, soy ad, TC kimlik numarası verilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine Passolig kartı talebi yapılmak istendiği söylenmelidir.
 • Bilgileri alan müşteri temsilcisi adınıza bir kart tanımlaması yapmaktadır.
 • Kartın gönderimi için adres bilgilerini almaktadır.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ICBC Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Teslim alınan kart hemen kullanılabilmektedir. Bu işlem ile hızlı ve güvenilir yoldan Passolig kartı başvuru işlemi gerçekleştirilmektedir. Kart ile gidilmek istenilen maçların kombine biletleri alınabilmektedir. Kombine biletlerinizin kontrolü yine müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapılabilmektedir.

Passolig Müşteri Hizmetleri Kart Şifresi Değişimi Nasıl Yapılır?

Yeni şifre için Passolig müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 724 33 44’’ aranıp, telesekreter bölümünde ‘’3’’ rakamı tuşlanarak doğrudan bağlanma gerçekleştirilmelidir. Yeni şifre belirleme işlemi için izlenecek sonraki adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine kullanılan kart şifresi ve kart numarası söylenmelidir.
 • Kart şifresinin değiştirilmek istendiği iletilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi, yeni şifrenin ne olduğunu öğrenerek, şifreyi karta tanımlanmaktadır.
 • Şifrenin sisteme tanımlanması sonrası kart artık yeni şifre ile kullanıma açılmaktadır.

Bu işlem ile oldukça kısa bir sürede karta yeni bir şifre tanımlanmaktadır. Passolig müşteri hizmetleri, Passolig müşteri bilgilerini görüntüleyerek, kısa süre içerisinde eski şifreyi iptal edip, yerine yeni tanımlanan şifreyi geçirmektedir.

Passolig Müşteri Hizmetleri Şüpheli Kart Bildirimi Nasıl Yapılır?

Kayıp kart için Passolig müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 724 33 44’’ aranıp direk bağlanma yoluyla bildirim gerçekleştirilmelidir. Direk bağlanma işlemi için telesekreter bölümünde ‘’3’’ rakamı tuşlanmalıdır. Bu tuşlama işlemi ile müşteri temsilcisine doğrudan bağlanılmaktadır. Şüpheli kart bildirimi için izlenecek diğer adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine kartın çalıntı veya kayıp olduğu iletilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine TC kimlik numarası, ad, soy ad verilmelidir.
 • Müşteri temsilcisi, bu bilgilerin teyidini sağlayıp, kartın iptalini gerçekleştirmektedir.
 • Kişinin adına yeni bir kart tanımlanarak, adres bilgilerine gönderimi sağlanmaktadır.
 • Kart teslim alındıktan sonra hemen kullanılabilmektedir.

Bu işlem kartın, bilinmeyen kişilerce kullanımının önlenmesi amacı ile gerçekleştirilmektedir. Kart kaybolduktan veya çalındıktan sonra ne kadar kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanırsa o kadar kart hesabının güvenliği sağlanmaktadır. Müşteri hizmetlerinin yeni kart işlemi talebi ile birlikte tanımadığınız kişiler hesabınıza erişim sağlayamayacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kart İptali İşlemi Nasıl Yapılır?

Kart kapatma için Passolig müşteri hizmetlerinin numarası ‘’0850 724 33 44’’ numarası aranmalıdır. Bu numara aranıp, telesekreter bölümünde ‘’3’’ rakamı tuşlanmalıdır. Tuşlanma işlemi ile müşteri temsilcisine doğrudan bağlantı sağlanmaktadır. Passolig kart iptali için izlenecek yolun diğer aşamaları, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine kart kapatma işlemi yapılmak istendiği iletilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine kart numarası ve şifresi iletilmelidir
 • Müşteri temsilcisi talep üzerine kartın iptali işlemini gerçekleştirmektedir.

Bu işlem ile Passolig üzerinde tanımlı her hangi bir ürün kalmamaktadır. Passolig kart iptali hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Passolig kartı tekrar açılmak istenirse üçüncü başlık içerisinde yer alan başvuru işlemi aşamaları izlenmelidir.

Migros müşteri hizmetleri için tıklayınız.

Karta Tanımlı Biletler Nasıl Öğrenilir?

Bilet bilgisi için Passolig müşteri hizmetlerinin numarası ‘’0850 724 33 44’’ aranıp, direk bağlanma sağlanmalıdır. Direk bağlanma, telesekreter bölümünde ‘’3’’ rakamı tuşlanarak yapılmaktadır. Bu işlem ile müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Karta tanımlı biletleri öğrenmek için izlenecek diğer adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Passolig müşteri hizmetlerine temsilcisine kart şifresi ve numarası iletilmelidir.
 • Karta tanımlı maçların ve biletlerin öğrenilmek istendiği iletilmelidir.
 • Görüntüleme işlemi sağlayan müşteri temsilcisi, karta hangi biletlerin tanımlı olduğu hakkında bilgi sunmaktadır.

Bu işlem ile maça gitmeden önce hızlı ve güvenilir bir şekilde bilet kontrolü yapabilir ve kartta tanımlı olan karşılaşmaları öğrenebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler