Pepsi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Pepsi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Pepsi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Pepsi ilk olarak 1893 senesinde üretilmiştir. Karamel rengine sahiptir. Eczacı ve öğretmen olarak Caleb Bradham tarafından icat edilmiştir. Kuzey Kaliforniya da çalışırken formülünü bulmuştur. Şirketin doğuşu 1965 senesinde Pepsi Cola ve Frito Lay şirket birleşmesi sonrasında olmuştur.  50 seneden uzun süredir Pepsi Co değişen trendlere ve damak tadına hitap etmeyi başardı. Tuzlu atıştırmalıklar, kola, içecekler alanında dünyanın en başarılı şirketleri arasında yer alıyor. Gazlı içecekleri bütün bir dünya tarafından biliniyor.

Şirketin dünyanın farklı yerlerinde 6 tane bölümü bulunuyor. Dünyanın her yerinde Pepsi var! Bölümlerin her birinin kendine özgü ticaret anlayışı bulunuyor. Şirket istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Her geçen gün daha çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Pepsi şikâyet hattı telefon numarası yerine çağrı merkezi üzerinden şikayetleriniz varsa iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra şikayetiniz olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Yetkili kişi sizi ilgili yere yönlendirecektir. Çağrı merkezini çalışma saatleri içinde aradığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Pepsi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Pepsi şikâyet hattı telefon numarası sayesinde istenmeyen bir durum olması halinde bunu yetkili kişilere b elirtmiş olursunuz. Şikayetiniz konusunda gerekli hassasiyet gösterilir ve gerekli araştırmalar yapılır. İstenmeyen durumlarda, aldığınız hizmet ya da ürün kalitesinden memnun olmadığınız zamanlarda hemen şikayet hattını tuşayabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  TÜVTÜRK Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Aramanız gereken numara şu şekildedir:

  • Pepsi Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0 850 281 44 99

Pepsi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  • Pepsi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17:30

Bu saatler dahilinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Verilen saatlerin dışında müşteri hizmetlerinden servis almanız mümkün değildir.

Pepsi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

. Şirketin çağrı merkezine ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken şey 0 850 281 44 99 numarasını aramak olacak. Çalışma saatleri içinde şirketle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezini aramak dışında şirketle iletişime geçmek için iletişim formunu da doldurabilirsiniz. Form incelendikten sonra sizinle iletişime geçilecektir. Formun incelenmesi ve size geri dönül yapılması için ortalama 3 iş günü yeterli olacaktır. BU süre dolduktan sonra size geri dönüş yapılır ve konu hakkında gerekli bilgiler verilir.

Ayrıca Pamukkale şikayet hattı telefon numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  • Pepsi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmuyor

Şirketin telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Pepsi Genel Müdürlük Tekfen Kulesinde yer almaktadır. Firmanın ana merkezi Şişli de yer alıyor.

  • Pepsi Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 850 222 07 37
  • Pepsi Genel Müdürlük Adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Plaza A Blok No: 209 D:3 Levent Şişli

Pepsi İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  • Pepsi Turizm İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 222 07 37

Pepsi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Şirketle müşteri hizmetleri iletişim formu üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. İletişim formu firmanın ana internet sitesinde iletişim kısmında yer alır. Bu kısımda form doldurulduktan sonra gönder butona basılması yeterlidir. Eğer firmayla daha kısa süre içinde iletişime geçmek isterseniz telefonlarınızdan çağrı merkezinin telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göç İdaresi Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Pepsi Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler