Pronet Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Pronet Müşteri Hizmetleri Numarası

  Pronet Müşteri Hizmetleri Numarası

  Pronet müşteri hizmetleri ile 7 gün 24 saat iletişim kurmak için telefonlarınızdan 0212 467 48 48 hatlı numarayı tuşlayabilirsiniz. Faks göndermek isterseniz 0212 467 48 47 numarasına belgelerinizi iletebilirsiniz. Pronet müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan iletişim formunu doldurarak da görüş, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Pronet Güvenlik sistemleri ile ilgili bilgiyi iletişim formu aracılığıyla almak isterseniz:

  • Ad ve soyad,
  • Tel no,
  • E posta adresi,
  • Sistem numaranız,
  • Mesajınızı girmeniz ve ardından gönder butonuna basmanız gerekir.

  Neden Pronet Güvenlik Sistemlerini Tercih Etmeliyim?

  Pronet güvenlik sistemlerini tercih ederek 7 gün 24 saat pronet alarm haber alma merkezinden faydalanabilirsiniz. Pronet sayesinde sürekli güvende olmanın vereceği huzurla yaşarsınız. Pronet yalnızca kişilerin hırsızlardan korunmasını sağlamaz. Aynı zamanda, acil sağlık sorunları, gaz kaçağı, yangın ve su baskını gibi diğer tehlikelere karşı da insanları korur. Bu gibi tehlikeli durumların varlığında Pronet sayesinde itfaiye ya da ambulans gibi ilgili birimlerin ev adresinize gönderilmesini sağlamış olursunuz. Pronet bütüncül bir güvenlik anlayışına sahiptir. Güvenlik çözümleri herkes için oluşturulan çözümler olmayıp, kişilere özel güvenlik çözümleri sunulur. Kurulum yapılmadan önce, eviniz, iş yeriniz ya da nereye kurulum istiyorsanız orada detaylı bir ön analiz yapılır. Ardından kurulum gerçekleşir.

  Pronet 5 Korumalı Güvenlik Sistemi Nedir?

  Pronet 5 korumalı güvenlik sistemi kişileri:

  • Su baskını,
  • Gaz kaçağı,
  • Yangın,
  • Hırsızlık,
  • Acil sağlık sorunlarına karşı komple koruyan bir bütüncül güvenlik anlayışıdır.

  Bu güvenlik sistemi sayesinde bulunduğunuz yerden tek bir tuşla ilgili birilere ulaşabilirsiniz. Pronet 5 destekli güvenlik sistemi satın almanız halinde sınırsız destek, ürün garantisi, uygulamalı eğitim ve anlık raporlama gibi diğer avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

  Ayroca Opet müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Neden Pronet Güvenlik Sistemlerine İhtiyaç Duymalıyım?

  Pronet güvenlik sistemine ihtiyaç kişilerin başına üzücü olay gelmesinin önüne geçmekten doğar. Yaşamda her an karşılaşılması mümkün olan üzücü olaylara karşı, olay yaşanmadan önlem almak gerekir. Bu önlemler sayesinde hem olayın maddi zarar hem de manevi zarar boyutu kısmen de olsa önlenebilir. Manevi kayıpların bazen yerine getirilmesi mümkün olmaz. Bu nedenle güvenlik sistemleri sizi korur. Hırsızlar güvenlik sistemi olan bir ev ve iş yerine, caydırıcı özelliklerinden dolayı girmek istemez.

  Pronet Güvenlik Sistemleri Nasıl Çalışır?

  Pronet güvenlik sisteminin çalışması aletin içinde yer alan dedektörler sayesinde olur. Evinize ya da iş yerinize istemediğiniz bir kişi girmesi halinde girişim algılanır ve alarm paketi devreye girer. Sistem internete de bağlanarak alarm haber alma merkezine bildirim gönderir. Alarm çalması ile birlikte çevreye 100 desibel yüksekliğinde ses yayılır. Bu ses çevredeki insanların da bölgeye istenmeyen bir kişi girmelerini anlamalarını sağlar. Alarm merkezi yetkilileri durumu önce değerlendirir ve ardından olay yerine gerekli birimlerin gelmesi için harekete geçer. Yangın gibi olayın varlığında kısa süre içinde itfaiye ile iletişime geçerek, bölgeye itfaiye takviyesi yapılması sağlanır.

  Pronet güvenlik sistemine sahip olduğunuz evden taşınmak isterseniz, kullandığınız alarm sistemlerini yeni evinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bölgede yapılacak keşfe göre yeni alet satın alınması gerekebilir. Sistem tamamen kablosuz çalışabilir. Yalnızca ürünün siren kısmı için enerji lazım olduğundan kısa bir kablolama işlemi yapılır. Evinizde evcil hayvan varsa da bu güvenlik sisteminden faydalanabilirsiniz. Alarmların hayvanların hareketini algılamayan modelleri bulunur. Bu modelleri kullanmaya uygun olup olmadığınızı anlamak ve alarm taktırmak istediğiniz yerde keşif işlemlerinin başlaması için Pronet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler