PTT Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

  PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

  PTT’nin müşteri hizmetleri numarası 444 1 788’dir. PTT’den yapılabilecek tüm işlemler hakkında bilgi almak için bu numara kullanılabilmektedir. PTT müşteri hizmetleri özel olarak eğitim görmüş uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışır. Uzman kadro müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli yenileme ve iyileştirme çalışmaları yapar. PTT müşteri hizmetlerine iletilen öneri, şikayet ve talepler de bu iyileştirme sürecinin bir parçası olarak görülür.

  PTT müşteri hizmetlerine yapılan geri dönüşler yetkili birimler tarafından incelenir. Yetkili birimlerin gerekli görmesi halinde PTT müşteri hizmetleri ve PTT’lerde gerekli incelemeler yapılır, iyileştirme süreçleri başlatılır. Her müşterinin iyi bir hizmet alabilmesi için gerekli tüm olanaklar sağlanır.

  Philips müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  PTT Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

  PTT müşteri hizmetleri çalışma saatleri 24 saattir. Hafta içi ve hafta sonunda 24 saat hizmet sağlamaktadır. 7/24 hizmet sağlayan PTT müşteri hizmetlerine her türlü işlem için başvurulabilir.

  PTT şubelerinde gerçekleştirilen tüm işlemler için bilgi almak isteyenler PTT müşteri hizmetlerini arayabilirler. PTT müşteri hizmetleri üzerinden öneri ve şikayetler iletilebilir. Öneri ve şikayetlerin iletilebileceği bir başka yer ise PTT şubelerinde yer alan Öneri ve Şikayet Kutularıdır.

  Başka bir şekilde PTT şubelerinde doğrudan yetkili ile görüşerek de öneri ve şikayetler iletilebilmektedir. Şubelere yapılan öneri ve şikayetler şubelerin çalışma saatleri içinde yapılabilmektedir. Çağrı merkezinden iletilmek istenen öneri ve şikayetler 7/24 iletilebilir.

  PTT Engelsiz Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

  PTT engelsiz müşteri hizmetleri numarası 0(850) 222 17 88’dir. PTT müşteri hizmetlerinde yararlanmak için herhangi bir engeli olan müşteriler bu numarayı kullanabilirler. PTT engelsiz müşteri hizmetleri numarasından işitme veya konuşma engeli olan kişiler görüntülü konuşma hizmeti alabilmektedir.

  PTT engelsiz müşteri hizmetlerinde yapılabilen işlemler ile PTT müşteri hizmetleri numarası aranarak yapılabilen işlemler arasında herhangi bir fark yoktur. İki müşteri hizmetleri numarası da güler yüzlülük ile hizmet sunar. İki müşteri hizmetleri de müşterilere çözüm sunma konusunda yardımcı olmaktadır.

  PTT WebChat Müşteri Hizmetleri Nedir?

  PTT WebChat müşteri hizmetleri ile internet üzerinden görüşme sağlanabilmektedir. PTT müşteri hizmetlerini kullanamayan müşteriler için daha birçok olanak sunulmuştur. WebChat de bu olanaklardan bir tanesidir. PTT WebChat ile iletişim sağlamak için PTT’nin çağrı merkezi sitesine giriş yapılması gerekmektedir. PTT resmi sitesinden WebChat görüşmesi başlatılamamaktadır.

  WebChat Görüşmesi başlatabilmek için kişisel bilgilerin girilmesi gereklidir. Görüşmenin konusunu girdikten sonra da görüşme başlatılır. WebChat görüşmesini başlatmak için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir.

  • PTT çağrı merkezi resmi internet sitesine giriş yapılır.
  • Sağ üstte yeşil kutu içindeki Web Chat bölümüne girilir.
  • İlgili bölümde çıkan sekmede gerekli bilgiler doldurularak görüşme başlatılır.

  PTT SMS Müşteri Hizmetleri Nedir?

  PTT SMS müşteri hizmetleri PTT tarafından sunulan bir diğer engelli dostu müşteri hizmeti platformudur. PTT müşteri hizmetleri birçok şekillerde müşterileri ile iletişim kurmaya özen göstermektedir. PTT engelli dostu SMS hattı numarası 0312 309 59 13’tür. Bu numaradan PTT müşteri hizmetleri ile iletişim sağlanır.

  PTT müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapılabilen bütün işlemler SMS üzerinden de yapılabilir. Her türlü öneri ve şikayet veya her türlü bilgi alma işlemi SMS üzerinden de sağlanabilmektedir. PTT sağladığı bu farklı hizmet numaraları ile aradaki tüm engelleri kaldırmayı hedeflemiştir.

  Metro turizm müşteri hizmetleri numarasını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

  PTT Genel Müdürlük Numarası Nedir?

  PTT genel müdürlük numarası 0(312) 509 50 00’dır. Genel olarak yaşanan tüm sorunlar için PTT müşteri hizmetleri aranmalıdır. HGS işlemleri, PTT’ye iletilecek öneri ve şikayetler öncelikli olarak PTT müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ancak bazı durumlarda da genel müdürlük ile halledilebilecek durumlar olmaktadır. Başka bir yerden çözülemeyen durumlar için PTT genel müdürlük numarasını da iletişim bilgileri olarak paylaşmıştır.

  Genel müdürlük ve PTT müşteri hizmetleri dışında başvuru ve takip adresi olarak internet üzerinden form doldurma seçeneği de sunulmuştur. PTT şirketi birçok yerde birçok müşteri hizmeti sağlayarak fırsat eşitliği sunar. PTT aynı zamanda genel müdürlük adresini de paylaşmıştır. Böylece hem tamamen şeffaf bir şekilde iş sağlanmış olur hem de iletilmesi gereken belgeler bu adrese posta yolu ile iletilebilir. PTT genel müdürlük numarasına erişim 7/24 sağlanmamaktadır. PTT müşteri hizmetlerine erişim ise 7/24 sağlanmaktadır. PTT genel müdürlük diğer iletişim adresleri aşağıdaki gibidir:

  • Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06050 Ulus/Ankara
  • Belgegeçer numarası 0(312) 309 51 44 ve 0(312) 309 51 45 numaralarıdır.

  PTT Müşteri Hizmetlerinde Yapılabilen HGS İşlemleri Nelerdir?

  PTT müşteri hizmetlerinde yapılan HGS işlemleri bütün PTT müşteri hizmetleri numaralarından yapılabilmektedir. HGS ile ilgili birçok işlem PTT müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Gerçekleştirilemeyen işlem HGS kart bakiye yükleme işlemidir.

  PTT müşteri hizmetleri üzerinden sorgulama yapıldığında bakiye bilgisi öğrenilebilmektedir. Bakiye öğrenildikten sonra bakiye doldurma işlemleri gerçekleştirilebilir. HGS kart konusunda da her türlü işlem PTT müşteri hizmetleri üzerinden sorgulanabilmektedir. Aşağıda, PTT müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilen HGS işlemleri sıralanmıştır.

  • Hesap bilgisi sorgulama
  • Geçiş bilgisi sorgulama
  • İhlal bilgisi sorgulama
  • Müşteri bilgileri sorgulama(kart numarasından)
  • Yeni kart basım talebi
  • Yeni HGS kart talep durum sorgulaması
  • Yeni HGS kartının gönderi takip işlemi
  • HGS kartı bloke etme
  • HGS ürün durumunu görüntüleme
  • HGS kart ile geçiş hareketlerini görüntüleme
  • HGS ürün hareketlerini görüntüleme

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler