QNB Finanasbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

QNB Finanasbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

QNB Finanasbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direk bağlanma için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ‘’ 0850 222 0 900’’ aranıp, telesekreter bölümümde sırasıyla, ‘’1’’, ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır. Bu işlem ile müşteri temsilcisine direk olarak bağlanma gerçekleştirilmektedir. QNB Finansbank telefon bankacılığı müşterileri, müşteri hizmetleri üzerinden fatura ödeme işlemlerini yapabilmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri yoluyla kredi kartı talebi ve kredi kartı borç sorgulama işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda, kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi telefon yoluyla alınabilmektedir. QNB Finansbank üzerinden sağlanabilecek diğer işlemler ve izlenilmesi gereken yollar alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

İnial kart müşteri hizmetleri numarasına buradan bakabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kart talebi için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ‘’ 0850 222 0 900’’ aranıp, telesekreter bölümünde sırasıyla, ‘’1’’, ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır. Tuşlama sonrası müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleşmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri temsilcisi ile kart başvurusu yapmak için izlenecek diğer aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine kredi kartı başvuruş yapılmak istendiği söylenmelidir.
 • Müşteri temsilcisine TC kimlik numarası, doğum tarihi, ad ve soy ad iletilmelidir.
 • Bilgilerin kaydını sağlayan temsilci, kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirir.
 • Kredi kartın onaylanması ile tekrar iletişime geçip, adres bilgilerini almaktadır.
 • Kredi kartının verilen adrese gönderimi sağlanmaktadır.

Bu işlem ile şubelere gitmeye gerek kalmadan, telefon üzerinden kredi kartı talebi gerçekleştirilmektedir. Kart teslimi sonrası kullanım için kart şifresi belirleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Bu işlemin yapılması için izlenecek adımlar alt başlık içerisinden öğrenilebilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Numarası, İletişim Bilgileri

QNB Finanasbank Müşteri Hizmetleri Şifre Belirleme Nasıl Yapılır?

Şifre tanımlama için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 222 0 900’’ aranıp, telesekreter bölümünde sırasıyla, ‘’1’’, ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır. Tuşlama işlemi ile müşteri temsilcisine direk bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisi yoluyla, ilk defa kullanılacak olan karta şifre belirlem işlemi sağlanmaktadır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri temsilcisi ile şifre belirleme işlemi yapmak için izlenmesi gereken diğer aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine kart şifresi ve müşteri numarası söylenmelidir.
 • Müşteri temsilcisine, şifre belirleme işlemi yapılacağı iletilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi, iletilen şifreyi kart sistemine tanımlamaktadır.
 • Bu işlem ile şifre üzerinden kart kullanımı yapılmaya başlanabilmektedir.

Müşteri hizmetleri aracılığı ile şubelere gitmeden kart belirleme işlemi, telefon yoluyla gerçekleşmektedir. Belirlenen şifre değiştirilmek istendiğinde yine müşteri temsilcisi yolyla işlem sağlanmaktadır. Kart şifresi değiştirme işleminin nasıl yapılacağı, alt başlık içerisinde sunulmaktadır.

QNB Finanasbank Müşteri Hizmetleri Kart Şifresi Değişikliği Nasıl Yapılır?

Yeni şifre için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 222 0 900’’ aranıp, telesekreter bölümünde sırasıyla, ‘’1’’, ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır.  Bu işlem ile müşteri temsilcisine direk bağlanma sağlanmaktadır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri temsilcisi ile yeni şifre belirleme işlemi için izlenecek düğer adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine şifre değişikliği işlemi yapılmak istendiği bildirilmelidir.
 • Müşteri temsilcisine kart şifresi ve müşteri numarası verilmelidir.
 • Bilgileri teyit eden müşteri temsilcisi yeni şifreyi talep etmektedir.
 • Müşteri temsilcisine yeni şifrenin aktarımı ile şifre kart sistemine tanımlanmaktadır.
 • Bu işlem sonrası kart artık, yen şifre ile kullanılabilmektedir.

Hizmet sayesinde şifre değiştirme işlemi şubelere gidilmeden sağlanmaktadır. Müşteri hizmetleri ile yapılan işlemler güvenilir ve hızlı bir yapıya sahiptir. QNB Finansbank kredi kartı sahipleri aynı zamanda fatura ödeme işlemlerini de telefon üzerinden yapabilmektedir. Fatura ödeme işlemleri için telefon bankacılığı hizmeti kullanılmaktadır. Fatura ödemelerini yapmak için izlenecek yol alt başlıkta sunulmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

İng Bank müşteri hizmetleri için tıklayınız.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Fatura İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Fatura ödeme için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ‘’ 0850 222 0 900’’ aranıp, telesekreter kaydı kısmında sırasıyla, ‘’1’’, ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır. Bu tuşlama işlemi ile müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleşmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri temsilcisi ile fatura ödeme işlemi yapmak için izlenecek diğer aşamalar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine kart şifresi ve müşteri numarası iletilmelidir.
 • Fatura ödeme işlemi yapılmak istendiği söylenmelidir.
 • Ödenecek fatura numarası ve tutarı aktarılmalıdır.
 • Biligleri teyit eden müşteri temsilcisi, fatura ödeme işlemini sağlamaktadır.

QNB Finansbank telefon bankacılığı müşterileri, müşteri hizmetleri sayesinde şubeye gitmeden fatura ödeme işlemi sağlamaktadır. Hızlı ve güvenilir fatura ödeme işlemleri arasında yer alan bu yöntem ile elektrik, su, doğal gaz, taksit ödemeleri ve internet faturaları rahatlıkla ödenmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İle Kredi Fırsatları Bilgisi Nasıl Öğrenilir?

Kredi kampanyaları için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ‘’0850 222 0 900’’ aranıp, telesekreter bölümünde sırasıyla, ‘’1’’, ‘’5’’ ve ‘’4’’ rakamları tuşlanmalıdır. Bu işlem ile müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma sağlanır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri temsilcisinden kredi kampanyaları ve avantajları hakkında bilgi almak için izlenmesi gereken diğer adımlar, şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Müşteri temsilcisine müşteri numarası verilmelidir.
 • Kredi ürünleri hakkında bilgi alınmak istendiği eklenmelidir.
 • Müşteri hizmetleri talep üzerine, kredi ürünleri limitleri, vade olanakları ve faiz oranları hakkında bilgi sunmaktadır.
 • Bu bilgiler ile kişiye en uygun kredi fırsatları öğrenilebilmektedir.

İşlem sayesinde şubelere gitmeye gerek duyulmadan, kredi koşulları hakkında bilgi edinilmektedir. Kredi bilgilendirme işlemi sonrası, kişiye en uygun kredi limiti ve ödeme koşullarının neler olduğu hakkında detaylı bilgi edinilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Cardfinans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler