QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

  QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

  QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmek için telefonlarınızdan 0 850 222 09 00 hattını arayabilirsiniz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri 2011 senesinde Call Center Awards almaya layık görülmüştür. En iyi çağrı merkezi ödülü ile QNB Finansbank karşınıza sesli yanıt sistemi ile çıkacak. Müşteri danışanları ihtiyaç duyduğunuz her bankacılık işlemi konusunda size yardımcı olacak. Müşteri hizmetleri aracılığı ile işlemleri gerçekleştirmek hem hızlı hem de güvenlidir. 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetlerini bulunduğunuz yerden arayabilirsiniz. Eğer KOBİ iseniz, Kobilere özel KOBİ müşteri hizmetleri numarasından faydalanabilirsiniz. KOBİler telefonlarından 0 8850 222 1 900 hattını arayabilirler.

  QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile sağlanan avantajlar başında çağrı merkezinin geliştirilmiş sesli yanıt sistemine sahip olması gelmektedir. Yanıt sistemi müşterileri tanıyarak, müşterilere özel menü sunar. Bu özellik sayesinde vakit kaybı yaşanmaz. Müşteri danışmanına direk bağlanmanıza gerek kalmadan birçok bankacılık işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartı başvuruları hakkında bilgi alabilir, otomatik fatura talimatı verebilir ya da vergi ödeme gibi diğer bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  KOBİ’lere Özel QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

  QNB Finansbank yalnızca Kobilerin faydalanabileceği özel bir müşteri hizmetleri servisi uygulamasını kullanıma sunmuştur. Deneyimli müşteri danışmanları, finansçıları aratmayan özel bir hizmet yelpazesi hazırlamıştır. Bu hattan Kobiler dışında faydalanılamaz. QNB Finansbank yalnızca Kobiler için özel bir hat hazırlamakla kalmadı. Aynı zamanda kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için de, 7 gün 24 saat arayabilecekleri bir alo kredi hattı servisi sunuyor.  Eğer ihtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isterseniz telefonlarınızdan 0 850 220 85 73 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Bu hat yalnızca ihtiyaç kredilerine kolay başvuru yapmak isteyen kişiler için açılmış olup, ihtiyaç kredisi işlemler dışında herhangi bir işlem yapılması mümkün değildir.

  Ayrıca Ptt Kargo müşteri hizmetleri numarasına bakabilirsiniz.

  QNB Finansbank Cep Şube

  QNB Finansbank cep şube hem IOS hem de Android telefonlar için uygundur. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir. Eğer uygulamayı mağazadan indirmekte problem yaşıyorsanız, QNB Finansbank internet sitesine girdikten sonra iletişim kısmından cep şubesi linkini tıklayın. Açılan linkte telefon numaranızı yazmanızı istenilen kısımda numaranızı yazın. Gönder butonuna tıkladığınızda uygulama indirmek için gerekli link telefon numaranıza SMS olarak gönderilecektir. QNB Finansbank cep şube ile yapabileceğiniz işlemler arasında:

  • Cep telefonuna para transferi,
  • Karekod işlemleri,
  • Sigorta işlemleri,
  • Yatırım işlemleri,
  • Ödemeler,
  • Para transferleri,
  • E devlet kapısına giriş,
  • Sigorta işlemleri,
  • Krediler ve ek hesap işlemleri,
  • Kredi kartı işlemleri yer alır.

  İşlemler için farklı alt ve üst limitler ile işlem saatleri olabilir.

  QNB Finansbank Cep Şubesi Kullanımı

  QNB Finansbank cep şubesi bütün bireysel müşteriler tarafından yapılabilir. Ancak kurumsal bankacılık müşterileri cep şubesinden faydalanamazlar. Eğer şahıs firması sahibiyseniz, şubeye gitmenize gerek yok, cep şubesi üzerinden gerekli finans şifresi temin edilerek, cep şubesi kullanılmaya başlanabilir. Eğer kurumsal müşteri iseniz, Kobiler için özel QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Uygulamaya ilk defa giriş yapıyorsanız, TC kimlik no ile QNB Finansbank şifrenizi girmeniz gerekir. Güvenliğiniz için bilgiler sizden alındıktan sonra cep kurulum işlemi tamamlanır. Kurulum için yapmanız gereken tek şey cihaz adımlarını takip etmektir. Bir sonraki giriş işlemleriniz için yeniden SMS şifre girmenize gerek kalmaz. Mobil imza kullanmanız halinde, giriş esnasında imzanızı doğrulamanız gerekir. Uygulamanın kullanılabilmesi için IOS 8 ve üzeri versiyonlu bir telefona sahip olmanız gerekir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ