Shell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Shell Müşteri Hizmetleri Numarası

  Shell Müşteri Hizmetleri Numarası

  Shell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için hafta içi her gün sabah saat 8 ile akşam 5 arasında 444 1 504 numarasını arayabilirler. Shell müşteri hizmetleri  ile iletişime geçmek istediğiniz konuya göre numara seçimi yapmanız önerilir:

  • Denizcilik ticari satışları için 444 1 506,
  • Madeni yağ ve gres için 444 1 503,
  • Taşıt tanıma sistemi için 444 33 33,
  • Akaryakıt ve otogaz için 444 1 502,
  • Smart Card üyelik hizmetleri ve kampanyalar için: 444 20 20 hatlarını arayabilirsiniz.

  Shell ile:

  • Linkedin,
  • Twitter,
  • Facebook,
  • Youtube,
  • Instagram üzerinden de sosyal medya aracılığı iletişime geçebilirsiniz.

  Shell’den Sulu Benzin Satmak Hakkında Bilgilendirme

  Shell sulu benzin satmak hakkında müşterilerini bilgilendirmek için bilgi veriyor. Benzin in organik bir malzemedir ve hidro karbondur. Kesinlikle su ile karışmaz. Suyun maddenin içine eklenmesi halinde, su deponun en alt kısmında birikecektir. Suyun bertaraf edilmesi adına, akar yakıt istasyonlarında günlük olarak temizlik yapılması gerekir. Aynı şekilde araç kullanıcıları da belirli aralıklarla depo ve tank temizliği yapmalıdırlar. Shell, gerekli tedbirlerin alınması için her istasyonda kalite kontrol uygulamalarını yürütür.

  Halk arasında hava basmak diye bir tabir vardır. Bu, tüketiciye daha az yakıt vermek anlamına gelir ancak teknik anlamda bu mümkün değildir. Çünkü pompa emişi sıvı içinde yer alır ve hava ile karışması mümkün değildir. Shell, kontrol lablarında pompalar için hassas dolum testi yapar. Bu sayede tüketiciye tamamen benzin satışı gerçekleşir.

  Akar yakıt alımında bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Depo kapağının araç üzerinde değil, pompa üzerinde olduğundan emin olmak gerekir. Motorun tamamen durduğundan emin olun. Ayrıca cep telefonları kapalı olmalıdır. İstasyonlarda uyulması gereken emniyet kurallarına dikkat edilmelidir. Akar yakıt alındıktan sonra kredi kartı le işlem yapılması halinde, slipte bulunan rakamın doğru olduğunu kontrol edin.

  SGK müşteri hizmetleri numarası bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Shell ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

  Shell ile iletişime geçmek için canlı destek bölümünden faydalanabilirsiniz. Canlı destek hattından pazartesi ve Cuma günleri arasında saat sabah 9 ile akşam 4 buçuk arasında faydalanabilirsiniz. Canlı destekten faydalanmak için Shell ana sayfa üzerinden sağ kısımda yer alan yardım bölümüne tıklayın. Dilerseniz çağrı merkezi ile de iletişim kurabilirsiniz. Ürün ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için madeni yağlar iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

  Shell Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri

  Shell sosyal sorumluluk faaliyetleri kurumun faaliyet göstermeye başladığı 1923 yılından bu yana, toplumsal değerler sunarak yarar sağlar. Yol emniyeti alanındaki projeleri sayesinde tedarikçiler, lojistik şirketleri, çalışanlar ve müşteriler emniyetli bir şekilde seyahat ederler. Shell, Dünya Sağlık Örgütü tarafından sunulan Yıl Emniyeti Eylem 10 Yılı programına katılım göstermektedir. Düzenlenen eğitimler ile beraber, yüz bin kişiye ulaşılmıştır. Gönüllük esasına dayalı olarak konu hakkında hizmet veren Türkiye’de ilk şirketlerden bir tanesi Shell’dir.

  Shell eco marathon adı verilen projeye hem teknoloji hem de mühendislik alanında katkı sağlar. Düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin 4 bir yanından katılım gösterilmiştir. 16 ile 25 yaşı arasında öğrenciler, daha az enerji ile nasıl daha çok yol kat edilebileceği konusunda çalışmalarına halen devem etmektedirler.

  Shell Değerleri

  Shell değerleri doğrultusunda hareket eder. İnsanlara saygı, doğruluk ve dürüstlük ilkelerine sahiptir. Etik kurallar ve çalışma kurallarına paralel hareket edilmektedir.  1976 senesinde yayımlanan inançlar doğrultusunda genel iş ilkeleri ile çalışan ilk küresel şirketlerden bir tanesidir. Shell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ilkeler hakkında bilgi alabilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ