Siemens Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Siemens Müşteri Hizmetleri Numarası

Siemens Müşteri Hizmetleri Numarası

Siemens müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz yapmanız gereken şey telefonlarınızdan 444 66 88 hattını tuşlamaktır. Siemens müşteri hizmetleri  sayesinde bütün görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz. Klima, kombi, beyaz eşya, ödemeler, ürün iadesi, teknik servis ve daha bir çok konu hakkında destek alabilirsiniz. 400’den fazla Siemens yetkili servisi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet sunmaktadır. Yetkili servis ile:

  • Ürün temizlik ve bakımı,
  • Ek garanti,
  • Montaj,
  • Orijinal yedek parça,
  • Aksesuar konularında destek alabilirsiniz.

Destek almak için, size en yakın yetkili servisi bulmakla başlayın.

Siemens Online Destek Merkezi

Siemens Online Destek Merkezi sayesinde servis asistanı ile ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Gerekli durumların olması halinde müşteri hizmetlerine yönlendirilirsiniz. Online destek merkezi sayesinde cihazınızın ömrünü uzatabilir, cihazınızın ilk günkü görüntüsünde kalmasını sağlayabilirsiniz. Servis kaydınızı destek merkezi ile hızlı ve kolay ve bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Ürünlerinizi nasıl kullanmanız gerektiğine dair ipucu almak isterseniz, ipucu ve öneriler kısmından destek alabilirsiniz.

Siemens Online Satış Garanti Koşulları

Siemens online satış garanti koşulları garanti uygulamalarının içine dahil edilmiştir. Eğer ürününüzde herhangi bir arıza varsa, ürün faturası ve garanti belgesi ile birlikte yetkili servise başvurunuzu yapabilirsiniz. Ürün durumuna göre ürün tamir edilebilir ya da değiştirilebilir. Eğer yeni aldığınız ürün arızalı çıkarsa, Siemens ücretsiz onarım hizmeti sunar. Ayıp oranında satış bedeli üzerinden indirim yapılabilir. Teslimat sırasında ürün ambalajı açılması halinde garanti bozulur. Ürünün hasarlı çıkması halinde ürünü teslim almayın. Hasar tespit tutanağı tutarak durumu 444 66 68 hatlı numaradan bildirmeniz gerekir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakamlık Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Shell müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Siemens Ödeme Seçenekleri

Siemens ödeme seçenekleri ile size en uygun şekilde ödeme yapabilirisiniz. Sipariş tamamlandığı zaman ürün bedeli kredi kartına hemen yansır. Ürün satın alırken 3d secure özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları içine KDV bedeli dahil edilmiştir. Siparişlerin ödemesi havale ve EFT yöntemleri ile yapılamaz. Ancak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği mümkün değildir. Ancak konu hakkında çalışmalar hala devam etmektedir. Kredi kartınızla alışveriş yaparken güvende olursunuz. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz ekranda anahtar görürsünüz. Anahtar bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmadığı anlamına gelir. Eğer taksitle ödeme yapmak isterseniz, taksit seçenekleri sekmesine tıklayabilirsiniz. Ancak anlaşmalı bankalar aracılığı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz. Taksitli ödeme için World,

Maximum kredi kartı ve Bonus kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Siemens 3D Secure Ödeme Yöntemi

Siemens 3D secure online alışverişlerde güvenliğin sağlanması için bir sistemdir. Bu kimlik doğrulama sistemi sayesinde kişiler bilgilerinin çalınmadığından emin olarak alışveriş yapabilirler. 3D secure yöntemi ile alışveriş yaptığınız zaman geçerliliğin sağlanması için, kart sahibi ile yapılan işlemin banka tarafından ödeme şifresi ile onaylanması gerekir. Kredi kartı numaranızı başka insanlar bilseler bile, kredi kartı ile alışveriş yapılması mümkündür. Kredi kartının 3D ile tanımlı olması için bankada kayıtlı cep tel bilgisinin güncel olması şartı aranır. 3D secure için şifre size tek kullanımlık olmak üzere bir şifre gönderir.

Siemens İade Koşulları

Siemens iade koşulları başında ürünlerin en geç 14 gün içinde teslim edilmesi gelir. Bu şekilde cezai şart ödemeniz gerekmeksizin ürün iadesi yapabilirsiniz. Yazılı bildirimde bulunarak, Siemens müşteri hizmetlerini arayarak ya da mail adresine mail göndererek cayma hakkınız için talepte bulunabilirsiniz. Ürünleriniz ile birlikte iade sırasında mutlaka iade formunun doldurulması gerekir. 14 gün içinde tek seferde, kredi kartınıza ödediğiniz bedel yatırılır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İdata Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler