Superonline Teknik Servis ve Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Superonline müşteri hizmetleri numarası 0532 532 00 00’dır. Bu numara bireysel müşteri hizmetleri numarasıdır. Kurumsal müşteri hizmetleri numarası 0850 222 1 222’dir. Superonline müşteri hizmetleri ile tüm sorun, şikâyet ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden yararlanmak yalnızca Turkcell müşterilerine ücretsizdir. Turkcell müşterisi değil iseniz, Superonline müşteri hizmetlerini aramak için belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Superonline Müşteri Hizmetleri Hangi Saatlerde Çalışır?

Superonline müşteri hizmetleri çalışma saatleri haftanın her günü 24 saattir. Resmî tatiller de çalışma saatleri içerisindedir.

Superonline Müşteri Hizmetleri İşlem Merkezi Nerededir?

Superonline müşteri hizmetleri işlem merkezi Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe/İstanbul’dadır. Superonline hizmetleri işlem merkezine 0850 229 00 00 numarasından ulaşabilirsiniz. Superonline hizmetleri işlem merkezi ofisi sabah 07:30’dan 14:30’a kadar hizmet vermektedir.

PTT müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Superonline Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

Superonline müşteri hizmetleri mail adresi [email protected] ‘dir. Bu mail adresi ile Superonline müşteri hizmetlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Superonline hizmetleri mail adresi ile iletişim kurmak ücretsizdir.

Superonline Müşteri Hizmetleri Hangi Konularda Destek Verir?

Superonline müşteri hizmetleri destek verdiği konular ürün ve hizmeti ile ilgili ortaya çıkacak her türlü gereksinimleri kapsamaktadır. Aşağıda Superonline müşteri hizmetleri tarafından destek verilen konular sıralanmaktadır:

 • Sesli yanıt sistemi ile faturalarınızın tutarını öğrenebilir ve ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ya da iptal edebilirsiniz.
 • ADSL/ Fiber ürünleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
 • Yaşadığınız çevrede teknik bir çalışma olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Teknik bir çalışma olması durumunda tarafınıza Sms ile haber verilmesini talep edebilirsiniz.
 • Online işlem merkezi şifrenizi sorgulayabilirsiniz.
 • Ürününüz ile ilgili teknik bilgiler alabilirsiniz.
 • Aldığınız ürün için ilk çalıştırma talebinde bulunabilirsiniz.
 • Ürünleriniz ya da hizmetleriniz ile ilgili şikayetlerinizi beyan edebilirsiniz.
 • Superonline yetkili satıcıların bilgisine ulaşabilirsiniz.
 • Ürünlerinize ilaveten aksesuar temin edebilirsiniz.
 • Ürünlerinizin garanti sürelerini öğrenebilir, dilerseniz bu süreyi uzatabilirsiniz.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bizim Toptan Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Superonline Müşteri Hizmetleri Alternatif İletişim Kanalları Nelerdir?

Superonline müşteri hizmetleri alternatif iletişim kanalları başında Superonline web sitesine gelir. Web sitesine giriş yaptığınız zaman ‘’Tüketici Şikâyeti’’ kısmında şikâyet talebi oluşturmaya girebilirsiniz. Superonline şikâyet oluşturma talebi için gereken bilgiler aşağıda sıralanmıştır:

 • Müşteri T.C kimlik numarası, telefon numarası ya da müşteri numaranızı yazmalısınız.
 • Ardından 2.kısma şifrenizi girmelisiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız 2220’ye sms göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Online işlem merkezi şifrenizi öğrenmek için 2220’ye SIFRE yazarak gönderebilirsiniz.
 • Superonline web sitesinde ‘’Şikâyetim Var’’ kısmından adınız, soyadınız, şikâyetiniz, telefon numaranız, e posta adresinizi yazabilirsiniz. Resimde görülen karakterleri ve güvenlik kodunu girip gönderebilirsiniz.
 • Superonline talep ve önerilerinizi ‘’Talep ve önerim var’’ kısmından adınız, soyadınız, şikâyetiniz, telefon numaranız, e posta adresinizi yazabilir, resimde görülen karakterleri ve güvenlik kodunu girip gönderebilirsiniz.

Superonline Teknik Servis Bilgisine Nasıl Ulaşılır?

Superonline teknik servis bilgisine ulaşmak için firmanın müşteri hizmetlerinden yararlanabileceğiniz gibi alternatif çözümler de yer almaktadır. ‘’www.superonline.net’’ sitesinden ‘’Yardım’’ kısmına, ardından yardım almak istediğiniz konuyu seçebilirsiniz. Dilerseniz 0342 335 06 66 numarasından iletişim sağlayabilirsiniz.

Superonline Teknik Servis Ücretli Midir?

Superonline teknik servis ücreti bulunmamaktadır Superonline ürünlerinden teknik servis kapsamına giren her ürünü evde kurulum ücreti ödemeden yaptırabilirsiniz.

Superonline Teknik Servis Mail Adresi Nedir?

Superonline teknik servis mail adresi ‘’[email protected] ‘dir. Superonline yetkili servis mail adresinden hizmet ve ürünler ile ilgili sorun ve taleplerinizi yazabilirsiniz.

Ayrıca Philips müşteri hizmetleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Superonline Teknik Servis Kapsamındaki Ürünler Hangileridir?

Superonline teknik servis kapsamındaki ürünler 4 farklı grubu kapsamaktadır. Aşağıda teknik servis kapsamındaki ürünler sıralanmaktadır:

 • Fiber ve ADSL: Fiber ve ADSL ürününüz için teknik servis çağırabilirsiniz. Web sitesinden de sormak istediğinizin sorularının cevaplarını bulabilirsiniz. İnternet neden çalışmıyor? İnternet neden yavaş? Kablosuz ağa neden bağlanılmıyor? Bazı siteler neden açılmıyor? DNS ve Proxy ayar kontrolleri nasıl yapılır? Kablosuz bağlantı sürekli kesiliyor ne yapılmalı? gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.
 • Ev Telefonu: Ev telefonunuz için teknik servis çağırabilirsiniz. Dilerseniz Superonline web sitesinden yardım alabilirsiniz. Numara nasıl taşınır? Numara taşıma ücretli midir? Numara taşımak için hangi belgeler gerekir? Numara taşıma hizmetinden kimler yararlanabilir? Aradığım numaranın başka operatöre geçtiğini nasıl anlarım? Sabit numaramı kaç defa taşıma hakkım vardır? Telefon hizmeti ücretlendirmesi ne kadardır? gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
 • Tv Plus: Tv Plus ürünü için teknik servis çağırabilirsiniz. Superonline web sitesinden Evde Plus Tv ve Cepte Plus Tv hakkında merak ettiğiniz tüm soruları öğrenebilirsiniz.
 • PC Tools: PC Tools servisinden kimlerin yararlanabileceğini Superonline web sitesinden öğrenebilirsiniz.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  AÖF Müşteri Hizmetleri Numarası

Superonline Garanti Süreleri Ne Kadardır?

Superonline garanti süreleri genellikle 2 yıldır. Superonline garanti sürecindeki ürünlerinizi teknik servisler aracılığı ile güvenli bir şekilde size geri teslim etmektedir.

Superonline Toplu İşler ve Proje Destek Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

Superonline toplu işler ve proje destek hizmeti için ‘’www.superonline.net’den ‘’Sosyal Destek’’ kısmından ‘’Sosyal Destek Kampanyası’’ na girerek inceleyebilirsiniz. Superonline müşteri hizmetleri servisi ile iletişim kurarak da hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz. Kampanyaya 31 Aralık 2024 tarihine kadar başvuru yaptırabilirsiniz. Aşağıda ‘’Süper Destek Kampanyasından’’ yararlanabilen kişiler sıralanmaktadır:

 • Kampanyadan engelli, şehit eş ve çocukları, gaziler yararlanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak için Superonline hizmetine üye olmak gerekmektedir.
 • İlgili belgeler evinize gelen yetkililere teslim edilmektedir.
 • Belgelerin tesliminden sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler